Forum Polityka, aktualnościKraj

Premier planuje zdymisjonować Klicha?

Premier planuje zdymisjonować Klicha?

Money.pl / 2011-01-22 13:23
Komentarze do wiadomości: Premier planuje zdymisjonować Klicha?.
Wyświetlaj:
PlawdaKtólaBoli / 77.254.155.* / 2011-01-22 23:59
Pionki to nam latają koło pióra. Sam się zdymisjonuj głupcze. Wstydu oszczędź.
Pilsener / 2011-01-22 23:41 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jeśli się doprowadziło do takiego bur.... w systemie lotnictwa to teraz nie ma dobrych rozwiązań. Rząd może:
1. Upolitycznić katastrofę i zrobić konkurencję PIS, lecz tu nie ma szans i dostanie w d...
2. Zachować się pragmatycznie i wziąć na siebie winę - tu też dostanie w d...

Pisałem już dawno, że nieróbstwo wykończy koalicję wolniej, ale za to pewniej - następne nieroby już czekają by się dorwać do koryta.
Wacuś Młody Europejczyk / 83.29.6.* / 2011-01-22 18:35
Wolne ORŁY SOKOŁY - dla tuska, grossa i innych zaprzańców polskość to nienormalność. I się starają ze wszystkich sił swoich, cała mocą władzy tę nienormalność szerzyć - ale juz nawet ZniewolOOne LEMINGI tego kitu nie chcą łykać - BO NORMALNOŚĆ to ORŁY SOKOŁY - NORMALNOŚC to POLSKOŚĆ - NORMALNOŚĆ to KRZACZEK mojej BABCI !!
xyz34 / 78.8.109.* / 2011-01-22 15:45
Rudy, a co ty qrwa możesz? Ty jesteś tylko Zdrajcą, za którym stoją ci którzy mają rzeczywistą władzę (służby + agentura). Tusk dla "Znaku" na pytanie czym jest dla mnie polskość?:
"Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem” D.Tusk
szreku / 83.4.98.* / 2011-01-22 15:29
to niech się spieszy, bo sam noże wcześniej z rządu wylecieć
bsf / 77.254.168.* / 2011-01-22 14:34
Czekam na DYMISJE miernoty POlitycznego Tuska. To Tusk POmylił godność i honor państwa POLSKIEGO z kiwaniem się na boisku. Zacznij od siebie niczego NIE POtrafisz trzy i pół roku Twoich miernych rządów przyniosło dla państwa i dla POLAKÓW same straty i nieszczęścia jesteś jak Jonasz , którego należy wywalić za burtę im szybciej tym lepiej.
dgen / 2011-01-22 14:26 / Tysiącznik na forum
sondaże już się POkazały i są jednoznaczne: rząd źle zareagował na raport MAK a błędne decyzje mogą zagrożić pozysji T(R)uska w PO - panie premierze, może pan spokojnie dymisjonować Klicha.
buc_pucybut / 2011-01-22 14:04 / Tysiącznik na forum
W POre Donkey toniesz we własnym gównie gnoju !!!
ants / 89.174.25.* / 2011-01-22 13:36
hehe premier pokazuje "ząb"
em96 / 151.80.5.* / 2011-01-22 13:23
Kiedy ludzie zanadto "przejrzą na oczy", kogoś musi się poświęcić, ktoś musi ponieść ofiarę dla możliwości kontynuacji zaplanowanej wcześniej "polityki"... Jemu się krzywda nie stanie, a "gawiedź" będzie usatysfakcjonowana i uspokoi się na czas wystarczający do dalszych improwizacji...

Najnowsze wpisy