Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier spotka się z pielęgniarkami

Premier spotka się z pielęgniarkami

Money.pl / 2007-06-22 10:33
Komentarze do wiadomości: Premier spotka się z pielęgniarkami.
Wyświetlaj:
obserwator / 2007-06-22 10:33 / Tysiącznik na forum
Jesteśmy w Unii Europejskiej ktora winna byc zbiorem madrosci narodow je tworzacych, takze mądrości zachowania zdrowia mieszkańcow. Systemy obowiazujace w krajach członkowskich winny na zasadzie ewolucji promieniowac najlepsze rozwiazania celem doskonalenia systemu opieeki zdrowotnej Wszelkie zbiory pieniędzy pochodzących ze skladek spoleczeństwa winny być kontrolowane przez spoleczeństwo a tak nie jest w Polsce, art 68 Konstytucji jest martwy. Lekarze strajkuja i pielęgniarki a od dzisiaj i prywatne gabinety na znak solidarności zachecane w zlej wierze przez swoje zwiazki zawodowe. To jest chore, służba zdrowia jest chora, żal mi siebie jako potencjalnego pacjenta, bo straciłem wiare w dobre intencje sluzby zdrowia.
El Presidente / 212.244.73.* / 2007-06-22 15:11
Masz rację. Służba zdrowia jest chore bo komuś wedle jego socjalistycznych poglądów sie ubzdurało, że służba zdrowia ma być państwowa! Za godziwą pracę należy się godziwe wynagrodzenie, a nie jałmuzna z państwowego źle zarządzanego budżetu. Nie dziwię się lekarzom i pielęgniarkom, że walczą o godność i odpowiednie wartościowanie ludzkiej pracy. Sam od dawna nie korzystam z publicznej służby zdrowia i jestem z tego powodu bardzo zadowolony (poza mankamentem, że nadal są marnotrawione moje pieniądze ze składki zdrowotnej zasilające budżet). Tak jak nie istnieje darmowa edukacja, tak samo nie istnieje darmowa opieka zdrowotna. Czas skończyć z fikcja i przeciąć ten bolący wrzód na państwowej dupie!
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-06-22 12:11
A wiarE w dobre intencje Jarka to jeszcze masz?
ortopeda / 2007-06-22 11:32
I słusznie, że Ci się żal. Tak dłużej być nie może. Znam wartość swojej pracy. Nawet w realiach polskich jest wielokrotnie większa niż dotychczas. (żona zapłaciła 180 złotych u fryzjerki- 2.5h pracy, ja za 16.35h dostaję 170złtych na rękę - leczenie około 100 pacjentów).

PS: tzw łapówki to w istocie sporadyczne zjawisko dla lekarza nie-ordynatora. A ja tych wciskających pacjentów straszę policją.

Życzę zdrowia
argumentacja / 83.24.213.* / 2007-06-22 19:19
ciekawe, czy po postawieniu na głowie trwałej, owa małżonka jest piękniejsza?, czy też dalej wiadomo, jak koń wygląda

Najnowsze wpisy