Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier stawia koalicjantów pod ścianą

Premier stawia koalicjantów pod ścianą

Money.pl / 2007-06-12 19:10
Komentarze do wiadomości: Premier stawia koalicjantów pod ścianą.
Wyświetlaj:
teoretyk-praktyk / 2007-06-12 23:27 / portfel / Toddler giełdowy
Albo żarty albo farmazony. Bo jak nie to się zastrzelę i zrobię z Tuskiem koalicję. A później będę w centrum polityki o czym powiem w wyborach bo jeszcze nie byłem.
piotrrr / 62.179.80.* / 2007-06-12 22:52
Pis miał rzadzić z PO a nie z tymi... Ciekawe zy kiedyś doczekamy się odpowiedzialności (np. utrata mandatu lub zwrot diet ) za brak realizacji obietnic wyborczych - nie chodzi mi o skutek ale o same czyny. Na razie są weksle i tzw. odpowiedzialność polityczna - jak w mafii (nikt nam nic nie zrobi ale zdrajców zniszczymy sami).
huhu / 217.99.22.* / 2007-06-12 22:30
Obniżka składki rentowej, albo wybory. Wyborcy dawno nie mieli takiego dylematu :)
krzyhoo1 / 2007-06-12 21:21
Nie rozumiem, jak było-nie-było inteligenty człowiek znosi towarzystwo i afronty ludzi, których w życiu nie wpuściłby do domu. Cóż z tego że polityka wymaga kompromisów, skoro kompromis wygląda jak menel czy stary lowelas, w dodatku z CV z wątkami z Centralnego Rejestru Skazanych
Tomasz.S. / 83.7.21.* / 2007-06-12 20:33
Straszenie przez koalicjantów nowymi wyborami staje się nudne, bo ile razy można wykonywać na "bis" ten sam refren?
jamrusz / 83.23.120.* / 2007-06-12 20:25
w dzisiejszym dzienniku Pierwszy Towarzysz czyly naczelna pisowska m...a przecudnej urody jasniala w całej krasie.pokazywali go co minutę.To przedsmak tego jak niebawem będzie wyglądał dziennik,pierwszy towarzysz i krótkie przerywniki.
a320 / 83.27.25.* / 2007-06-12 20:14
nie ładnie się chłopcy bawicie
jerzy1s / 2007-06-12 19:10 / Bywalec forum
Jaroslawie Kaczynski nadszedl czas aby pan rozgonil te holote do domow. Ma Pan moje poparcie, aby pseudoparlamentarzysci z (jak ktos trafnie nazwal) Samej Brony sluzyli jak tylko moga najlepiej naszej ojczyznie, czyli praca na roli w czym nie watpie wiekszosc z nich jest dobra
marek 19-53 / 83.24.41.* / 2007-06-13 00:31
Ku mojemu własnemu zdziwieniu bedę bronił "hołotę" z SO. ("faszystów" z LPR też)
Co by nie mówić występują w imieniu i interesie swojego elektoratu. Twardo i nieustępliwie. Po to zostali wybrani.
Proszę mi powiedzieć, co robią dla swojego elektoratu posłowie (euro) Siwiec i Geremek.. Skupiająsię na opluwaniu własnego gniazda dla załatwienia własnych ambicji.
.... / 83.143.40.* / 2007-06-12 19:39
niepodważalną nawet przez wrogów Kaczyńskiego jego zasługą będzie wysłanie na śmietnik historii SamejBrony i co głupszych z LPR
marek 19-53 / 83.24.3.* / 2007-06-13 00:11
Może tak, może nie. Zależy, kto wejdzie na ich miejsce.

Bo mogą być to osobniki wygrzebane ze śmietnika. A perspektywa może nie być wcale zachwycająca.

Jeżeli będzie to np. Geremek, Senyszyn, Biedroń, Kwaśniewski, Sierakowski, Siwiec, Środa, Ungier, Michnik, Jakubowska etc.
to chyba jednak poprę Giertycha i Leppera.

Zdaję sobie sprawę z tego, że marzeniem wielu jest wysłanie SO i LPR na śmietnik. Jednak alternatywa jest przerażająca. Bo usłyszymy z ust LiD okrzyk - hulaj dusza, piekła nie ma.
antysocjalista / 62.179.86.* / 2007-06-13 06:53
Wszyscy - PiS, a zwlaszcza Samoobrona, LPR i SLD do po prostu socjalisci i nie widze wiekszej roznicy miedzy ich rzadami. W przypadku jednak postkomunistow z Samoobrony i SLD mam dodatkowo opory estetyczne, bo te zakazane geby dobrze sie bawily za komuny, a potem umaczane byly w szereg przestepstw.

Dopuszczenie do wladzy Samoobrony - tych przestepcow, burakow i chamow sprawilo, ze Kaczynski jest u mnie na zawsze umoczony. Byl czas, kiedy takze dalem sie nabrac na pekne haselka o odnowie kraju. Ale odnawiajac go z Samoobrona skompromitowal sie do reszty.

Jak to powiedzial ostatnio Marcinkiewicz - koalicja z Samoobroną to po prostu wielki OBCIACH.
pchelek / 2007-06-12 22:17 / Tysiącznik na forum
tiaaaaaaaaaaa - i dlatego niejako kocham pisiorkow - za wywalenie tych co wywalic nie bylo mozna - burakow [posianych jeszcze przez komuchow] i chwastow z LPR
antysocjalista / 62.179.86.* / 2007-06-12 21:02
Szkoda tylko, że bedzie to jedynie jeden z wielu "efektów ubocznych" wpuszczenia do rządu folwarcznego plebsu z Samoobrony.

Dzisiejsze głosowania w komisji pokazuja jednak, jak wiele stracilismy, ze nie powstal PoPiS. Za to Kaczyński z Tuskiem powinni sie w piekle smazyc.

Najnowsze wpisy