Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier: Tusk może debatować z moim współpracownikiem

Premier: Tusk może debatować z moim współpracownikiem

Wyświetlaj:
Hasta la vista Tusek / 130.94.123.* / 2007-10-03 10:52
Przeciez poklaskiwacze PO to sa takie oszolomy, ze do
znudzenia beda powtarzaly swoje wyswiechtane slogany o
ograniczeniu wolnosci (ciekawe tylko jakiej wolnosci, bo do tej pory maja prawo ublizac bezkarnie wspolrodakom),
zasciankowosci (tak jakby wszystko co czerwone i rozowe mialo niby nobliwe pochodzenie) itp. frazesy publikowane przez ich ulubione tzw. wolne media. Zycie tych ludzi jest umiejetnie manipulowane przez wycwiczonych w indoktrynacji narodu popluczynach PRL-u rodem z PZPR, UW, UD, PO..., nazywajacuch siebie liberalami, zgodnie z panujaca w Eurokolchozie obecna moda. Swiatli Jasnogrodzianie z upadajacym swoim guru Tuskiem. Zyjacy jego mrzonkami o cudach gospodarczych i
innych banialukach, tak chetnie sluchanych przez ta gawiedz.
ja_ / 78.131.148.* / 2007-10-03 02:17
Pan Premier bardzo łaskaw. Skamle o rewanż, bo przegrał z Magistrem, którego sam wyciągnął z lamusa. Z Tuskiem nie chce rozmawiać, bo to wyższ liga. A Tusk na tym wygra ! Już wyrał, bo nie brał udziału w tej szopce, którą wielu zapowiadało, jako "pojedynek Gigantów". Wyszła oczywiście "Parada Blagierów", ale Kwaśniak odbił się od dna i o to mu chodziło, Wytrawny poltyk Kaczyński tego nie przewidział biedaczysko. Był pewien, że wdepcze Magistra w błoto.
antymarksista / 83.3.28.* / 2007-10-03 18:55
Kwasek był denny, nie powtarzaj tych bzdur. Jedynie słuszna GW i TVN pozbawiła Ciebie umiejętności myślenia, narzuciła swoja wolę??
Jooo35 / 213.158.196.* / 2007-10-02 17:10
Czy nasz umiłowany jeszcze-premierek od siedmiu boleści dogadał się wczoraj z Kwachem na tyle, że chce go wysłać w roli swojego współpracownika na debatę z Tuskiem?
Jak on pięknie czyta między wierszami i intepretuje cudze wypowiedzi. Ja słuchając jego bełkotu słyszę "niech ten durny naród jeszcze raz mnie wybierze, a ja juz im tak dopieprzę, że się nie pozbierają!". Czyż nie tak, panie prezio?
K.G. / 128.241.104.* / 2007-10-02 17:04
Nie wiem tylko w jakim celu przypominac zaszuszonego Tuska, skoro ten juz od jakiegos czasu spada. Ale owszem, jesli pomocnik pomocnika premiera Kaczynskiego zechce sie spotkac z Tuskiem, to jego decyzja; PiS-owi na pewno to nie zaszkodzi.
ja_ / 78.131.148.* / 2007-10-03 02:20
Jeżeli Pan Premier nie odetnie się od pomysłu powołania PiSLD może debatować z Gąską Balbinką. Uwaga : Gąska Balbinka nie potwierdza tych doniesień.

Najnowsze wpisy