Forum Polityka, aktualnościKraj

Premier twardo: Nie zmienię miejsca obchodów 4 czerwca

Premier twardo: Nie zmienię miejsca obchodów 4 czerwca

Wyświetlaj:
pozo / 89.139.118.* / 2009-05-12 23:57
RZECZYWISCIE TWARDZIEL Z TEGO PAJACA ZWANEGO PREMIEREM! WYSTRYCHNELI NA DUDKA PAJACA TUSKA ZWANEGO PREMIEREM STOCZNIOWCY ODWOLUJAC MANIFESTACJE. A TEN JAK PRZYSTALO NA TWARDZIELA UCIEKA PRZED POLAKAMI Z WLASNEGO
MIASTA GDANSKA JAK TYLKO NAJDALEJ SIE DA: DO KRAKOWA ! TO JEST PRZYKLAD MEZA STANU !!!
andowc / 83.30.75.* / 2009-05-11 21:56
"Nie przenoście nam stolicy do krakowa", - piosenka.

http://kaaz.wrzuta.pl/audio/85kMwDihEb0/nie_przenoscie_nam_stolicy_do_krakowa

Premier śpiewa jak Janusz Laskowski "Rach ciach i twardo"- piosenka
Wapniak / 2009-05-11 10:08 / Tysiącznik na forum
...a może lepiej przenieść obchody do Berlina, Brukseli?... Mowę palnie nasza ogólnoświatowa ikona.....
Wapniak / 2009-05-11 08:43 / Tysiącznik na forum
Tak to jest jak się zrobiło z "Solidarności" narzędzie przejęcia władzy. Nie wie od samego początku sama, czym jest. Ni to związek, ni to partia...
historyk / 89.77.25.* / 2009-05-09 22:02
Tusk się zrobił w tzw jajo, szczyt pychy jak wynika z Olejniczaka, a ja mam rade z protestujacymi można się szybko rozprawić jak w 1970 czy 1982, wystarczy zaputać ludzi honoru, a pomogą i doradzą, jest ich jeszcze pod dostatkiem w łelitach i będzie spokój, miło i radośnie
hen / 194.213.1.* / 2009-05-08 14:14
czy nikt premierowi nie uświadomił że górnicy i hutnicy ze śląska mają do krakowa przysłowiowy rzut beretem?cosik kiepskich doradców ma premier
ds2dd2d2 / 196.3.50.* / 2009-05-08 13:40
I dobrze, niech ŚĆIERWO z PISu i ZWIĄZKÓW wie KTO tu RZĄDZI, ZWIĄZKOWCY dzis to PŁATNI wysłannicy PISu, jak PIS rzadzi to nie ma zadym, jak ktos inni to kaczorek juz ich namawia i karze!!!
sceptyk / 2009-05-08 13:43 / Tysiącznik na forum
Zapomniałeś o zadymie pielęgniarek w gabinecie premiera Kaczyńskiego?
Twoja wypowiedź jest klasyką fanatyzmu POwniarskiego.
mirek3011 / 2009-05-08 13:42 / Tysiącznik na forum
A białe miasteczko w Warszawie?

jak PIS rzadzi to nie ma zadym

To PO tak konfrontuje społeczeństwo na zasadzie skłóconymi się lepiej rządzi
n. / 151.92.176.* / 2009-05-11 10:35
Sorry stary, ale nie powinienies używać takich argumentów bo nikt tak wcześniej nie skłócił Polaków jak PIS i Jarosław i to jest fakt, któremu nie da się zaprzeczyć bo są, np te fora od paru lat...wystarczy poczytać.
janiszek72 / 85.222.86.* / 2009-05-08 13:21
Donek to papierowy twardziel rodem z zachodnich westernów. Chłopak boi się, że dojdzie do ostrej konfrontacji i rozlewu bratniej krwi. Obraz potyczek poszedłby w świat, a wtedy sondaże 7 czerwca mogłyby troszkę oklapnąć. Proponuję, żeby Słońce Peru przywitało szanownych gości w przebraniu smoka wawelskiego. Jak głosi legendo to też był niezły twardziel, tylko lubił zjeść i wypić, szczególnie po spotkaniu z niejakim Szewczykiem Dratewką. Picie i przepicie zakończyło żywot tego krakowskiego twardziela. Donek to również taki smok salonowy. To imprezka w Warszawie, teraz w Krakowie, później może u siebie w Gdańsku, a co se bedzie żałował. A kto za to zapłaci? Pan, Pani, społeczeństwo. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
sceptyk / 2009-05-08 13:46 / Tysiącznik na forum
Taaaa....
Kiedy widzę jak Donek się natęża, nadyma i pomrukuje, to jestem pełen strachu, że mu zaraz żyłkka pęknie.
mirek3011 / 2009-05-08 12:34 / Tysiącznik na forum

Premier twardo

Ten twardy rząd boi się stoczniowców nie chce z nimi rozmawiać.......to może niech zagrają w piłkę
n. / 151.92.176.* / 2009-05-11 10:41
Ja osobiście nie zamierzam dopłacać do stoczni ani innych nie rentownych zakładów.
O stoczniach trzeba było myśleć juz dawno, bo odkąd weszliśmy do Unii wiadomo było jak to się skończy, zapominając o lewicy, bo oni wiadomo ale gdzie był PIS przez 2 lata?
Dlaczego wszystko zwalasz na premiera?
Kryzys to też jego wina, co? A wszystkie pieniądze i kontrakty z Unii to na pewno zasługi prezydenta?
Biedni, ślepi nawiedzeńcy...Przypominacie mi trochę ogłupione przez hitlera biedne społeczeństwo nimieckie...Mądrzy ludzie nawiali do Ameryki a cała reszta wrzeszczała bezkrytycznie "Hail Hiltler!" z obłędem w oczach...
Zakładam że nie widzicie podobieństw?
hanseat / 77.20.197.* / 2009-05-11 21:28
Sluchaj kolego, stocznia w Hamburgu swietuje upadek polskich stoczni. Moge tobie przeslac pare zdjec jak doki hamburskie sie zapelniaja(pracuje w Hamburgu i mam widok na najwieksze doki). Kryzys kryzysem ale przysluchaj sie co ten Tusk za przeproszeniem "pieprzy". Czlowieku Polska ginie, a to mnie boli. Tylko Polakom sprzedaje sie, ze jest dobrze. Jak musi byc naiwny czlowiek azeby jeszcze wierzyc w propagande sukcesu.
Troche boli mnie twoje zacofanie bo niemcy osiagaja droga pokojowa to co Hitler probowal sila. Jeszcze pare takich Tuskow bo tacy sa potrzebni w EU i wszystkie
panstwa wschodnie beda wasalami Niemiec i Francji.
Zobacz czlowieku jak sie cofa gospodarka:
Koleje
Lot polata jeszcze troche, Lufthansa wszystko przejmie oni nie kuleja
Huty
Przemysl motor.
Stocznie
Rolnictwo
Gornictwo
a gdzie te autostrady chyba nie wierzysz, ze je zbuduja chinczycy(to obciach)
a nie mowiem jak Tusk sie nisko klania Merkel(polityka pokoju???)
on ciebie i wszystkich ma gleboko w d...pie, wazne, ze sam bedzie mial dobra posade w EU. Takich przyglupow(z krajow wschodnich) potrzebuja niemcy za to swoich ludzi(niemcow) chca miec nie glupich. Tamci beda czapkowac a niemcy beda rzadzic
azeby im sie zylo lepiej. A ty bedziesz niemieckim konsumentem jezeli bedziesz mial tych pare euro w kieszeni.
Nie moge sluchac tej propagandy jak w komunie same sukcesy tylko czekac kiedy ZOMO wyjdzie na ulice, bo PO tak latwo sie nie odda. Kolesia z PO jest za dobrze dziela kase lepiej jak KOMUNISCI.
andowc / 83.30.75.* / 2009-05-11 21:36
3 (trzy) powstania śląskie już były,- kiedy IV (4 powstanie) ?
3 "Rzeczypospolite" już były,- kiedy IV (4 powstanie) ?
hanseat / 77.20.197.* / 2009-05-11 22:29
a wiec dalej przyklaskuj TUSKOWI jak to on wspaniale robi wszystkich w jajo.
Nie potrzebna mi jest IV .... czy powstanie. Ja chce widziec jakas perspektywe.
i nie lubie jak ktos mnie i obywateli robi w balona i sobie przy tym z tego zyje. Smierc nieroba!!!!
andowc / 83.30.75.* / 2009-05-11 22:35
Nikomu nie "przyklaskuję",- zachowuję się jak "Satyr" nie mylić z "satyrykiem"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Satyr
hanseat / 77.20.197.* / 2009-05-11 22:46
zachowuje sie jednoznacznie a nie wymijajaco. Bo takich jak ty jest w Polsce wystarczajaco.
To oni wybrali tego pacana bo jest COOL a inni to obciach. I ty proujesz w ten sam sposob.
A jezeli potrzebujesz wikipedii to ja sobie dalej czytaj. Moze bedziesz kiedys madrzejszy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Madrzejszy
andowc / 83.30.75.* / 2009-05-11 22:54
Nie byłem na wyborach 20 lat (wstecz).
Nie jestem takim "politykiem" jak TY.
Jak w Polsce będzie takich jak ja (wystarczająco), - to nie będzie potrzebny "
hanseat",- mądralo (sralo).
Zapłaciłeś Matce za mleko ? (którym Ciebie "wykarmiła",- mądralo).
hanseat / 77.20.197.* / 2009-05-11 23:38
ok. to sobie POgadalismy. Widze, ze Polska potrzebuje takich jak TY(odezwalo sie w tobie ADHD), jak to u takich zwykle bywa. Dobrze, ze ty zaplaciles za mleko swojej matce, z ktorym wyssales swoja wykipedie i kulture osobista. Zegnam i dobrych snow o miseczce pelnej matczynego zaplaconego(nie wiadomo z czego) mleczka.
Dobranoc spij spokojnie premier TUSK czuwa nad twoja(i SWOJA) przyszloscia, jutro obudzisz sie w IRLANDII...ach przepraszam oni sa bankrutami.. to jakim nastepnym krajem bedzie POLSKA??????? mondralo madrzejszy od mondralo(sralo).....
wij / 95.48.243.* / 2009-05-08 12:28
Donek - zrób taką ustawę żeby gazety pojawiały się w kioskach dzień po wydrukowaniu a najpierw szły do Kancelarii Premiera - wtedy zawsze będziesz wiedział kiedy być twardym a kiedy nie .....
mirek3011 / 2009-05-08 12:28 / Tysiącznik na forum
Na Wawelu są mury obronne,umocnienia,okiennice ..tam nikt nie zakłóci wam panowie obchodów....bo w końcu jak można "otwarcie" dyskutować na otwartym terenie wokół stoczni..........Co to za "goście "zagraniczni którzy nie widzieli .....Krakowa...... Wawelu.... wpisanego do dziedzictwa światowego a wiedzą gdzie leży Stocznia Gdańska i że trzeba ją rozparcelować.........jacyś współcześni barbarzyńcy czy co?
ckdezerterzy / 79.188.238.* / 2009-05-08 12:20
wyslijecie go do Davos ! niech zobaczy protesty alterglobalistów.

szykuje nam się dyktatura słowa, sumienia, mysli i czynu. Będa do wszystkich wysyłac sms-y lub informować przez gw itvn jak mamy myśleć i co robić.

znowu Warszawa będzie radosnie witała towarzysza Breżniewa flagami.

uważajcie na tą dyktaturę, widac jak nieznosi odmiennych opinii.

Może Kraków tez sie obudzi.
sceptyk / 2009-05-08 13:45 / Tysiącznik na forum

szykuje nam się dyktatura


SZYKUJE SIĘ??????????????
ONA JUŻ TU JEST!!!!!!!!!!!!!!!
ziomek / 77.20.197.* / 2009-05-12 00:17
ale trzeba byc skonczonym OSLEM, zeby przy dyktaturze zmniejszyc wydatki na wojsko i sluzby bezpieczenstwa. Napewno bedzie zmiana w budzecie, po miesiecznych namyslach.
No i UJ tak jak za okupanta trzeba tez zlikwidowac. Nauka jest zguba dla PO. Kolesie musza otepic narod, przeciez ponad 40% juz sie udalo przerobic. 30% wyjechalo i sie nie liczy, a wiec zostaje jeszcze 30% do urobienia. A w ktorej grupie jestes ty... marny POLAKU(niech kazdy sobie odpowie)......
mirek3011 / 2009-05-08 12:31 / Tysiącznik na forum
Prawdopodobnie Donald będzie debatował ze stoczniowcami w telewizji......mam nadzieję że bez "obiektywnej" publiczności.....która "brała udział" w debacie Kaczyński versus Tusk
n. / 151.92.176.* / 2009-05-11 10:43

12:31:56 | mirek3011 [ Bywalec forum
- rany, z tobą jest coraz gorzej...Rozumiem, że twoim zdaniem jedyna obiektywna telewizja w Polsce to TRWAM?
Ratunku...
hanseat / 77.20.197.* / 2009-05-11 21:34
Tusk ci napewno nie pomoze, on jest juz jedna noga wasalem w EU.

Najnowsze wpisy