Forum Polityka, aktualnościGalerie zdjęć

Premiera najnowszego filmu Agnieszki Holland W ciemność

Premiera najnowszego filmu Agnieszki Holland W ciemność

Wyświetlaj:
Iwona / 91.196.10.* / 2012-01-12 10:34
Ja się skusiłam i poszłam. Film ciekawy, aczkolwiek niektóre sceny niezbyt mi się spodobały. Chyba już bardziej podobał mi się film, który już jakiś czas temu miał premierę "Dzieci Ireny Sendlerowej". Na to bym jeszcze raz poszła, jakby w kinach był ponownie. Jeszcze lepiej jakby był w TV, ale to chyba marzenie. Widzieliście ten film?
kinomanka / 82.160.40.* / 2012-01-12 00:20
A ja właśnie zdałam sobie sprawę że nie dam się kolejny raz nabrać na kolejny "hicior" Holland, bo każdy jej film to bicie piany, wmawianie widzom wyjątkowości obrazu , pijarowskie gierki, a oglądam gniot za gniotem. Kobieta wiekowa już, pamiętacie choć jeden jej film, który podobał wam się ? Niektórzy, o zgrozo, wymieniają "Przesłuchanie", zapominając , że Bugajskiemu należą się oklaski.
Od lat lansowana, krytycy na dżwięk jej nazwiska stają na baczność i tracą obiektywizm, jak za starych dobrych gomułkowskich czasów. Kiedy odważą się podsumować "dokonania" tej pani reżyser?
Zawisza / 80.50.142.* / 2012-01-05 02:27
Te prostackie komentarze świadczą, że takie filmy trzeba jeszcze robić. Wstyd mi za was przydupasy... jacy żydzi by nie byli, szmalcowników za mało AK natłukło efekt - ich dzieciory piszą mi teraz takie komentarze tfu...
Związek Jaszczurczy / 79.188.24.* / 2012-01-04 22:28
Koszerna propaganda: polacy pijacy, żydki ofiary. Ci których ktoś chował po piwnicach, poźniej wydawali wyników na Fildorfa, Pileckiego, Łupaszke tysiące zabitych w piwnicach strzałem w tył głowy dziesiątki po lasach ganianych jak wilki

Najnowsze wpisy