Forum Forum finansoweBanki

Prestige Coins

Prestige Coins

Artur Jerzy / 93.105.212.* / 2012-06-15 11:43
Witam. Mam wątpliwości odnośnie Prestige Coins. Czy mogę im zaufać? Chciałbym zacząć oszczędzać swoje oszczędności w metale szlachetne (nie monety kolekcjonerskie, tylko sztabki) mając pewność, że za parę dekad będę mógł spokojnie je sprzedać za porównywalnie taką samą wartość, jaką włożyłem (nie nastawiam się na zysk, jak będzie to miło). Problem w tym, że nie dość, że nigdy nie dokonywałem takiego zakupu, to jeszcze nie kupowałem niczego przez internet. Mam więc taki pomysł, by kupić jedynie uncję srebra i od razu próbować ją sprzedać. Dopiero w następnej kolejności pokuszę się o poważniejszy zakup. Sztabki będę trzymał u siebie w ukryciu, są tam bezpieczniejsze niż w formie pieniędzy w banku. Czy moja nieufność względem Prestige Coins jest nieuzasadniona? Bardzo proszę o odpowiedź.
Wyświetlaj:
S.S. / 94.254.242.* / 2018-04-18 17:12
Nie polecam przedmiotowego sklepu. Przesyłka jest realizowana "ratalnie", fragmentami dosyłanego zlecenia; nie otrzymałem kompletnego zamówienia. Aktualnie czekam 32 dzień od zamówienia na przesyłkę, która rzekomo została nadana 12 dni temu, na moje monity obsługa reaguje milczeniem albo wyniosłymi zdawkowymi wypowiedziami. Przedsiębiorstwo sprawia wrażenie chaotycznego i niezorganizowanego. Strona internetowa wraz z propagandą - piękne, "ale nie wszystko złoto co się świeci".
tańczący_z_fundami / 95.49.207.* / 2012-06-25 21:51
W całej Polsce nie ma takiego dealera metali szlachetnych któremu możnaby zaufać. Pod tym względem trzeba zacytować słowa jednego ministra z PO, Polska to dziki kraj. Towar najlepiej odbierać osobiście. Natomiast kompletnie nie rozumiem tego co chcesz zrobić. Kupić uncję srebra po to żeby ją zaraz sprzedać jest zwykłą głupotą. Na srebro jest w Polsce pelny 23% vat, tak więc rozumiesz jak Polska - światowy potentat w produkcji srebra dostaje po d...pie. Fizyczny metal złoto i srebro kupuje się jako polise ubezpieczeniową przed durnymi socjalistycznymi rządami. Nie po to aby tym handlować. Przez durny vat nawet przy niedużym zakupie warto pojechac do Berlina, w Niemczech vat na srebro wynosi 7% więc i pozwiedzać miasto można a wycieczka się zwraca już przy niewielkich kwotach.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: