Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezes GE na Polskę dla Money.pl: Nie uciekamy przed ryzykiem, bank BPH jest w świetnej kondycji

Prezes GE na Polskę dla Money.pl: Nie uciekamy przed ryzykiem, bank BPH jest w świetnej kondycji

Wyświetlaj:
kapitan_as / 89.66.25.* / 2015-04-25 19:31
To kadra kierownicza zniszczyła ten bank. Na niczym się nie znają, zazwyczaj to banda tępych idiotów
123467kii / 78.10.87.* / 2015-04-25 09:56
pIPRZY GLUPOTY O SWPPACH WIE TYLE CO NIC! ZOSTAL ZATRUDNIONA PRZEZ SZWGAROW Z po STARA PARTYJNA SIOSTRA DZILAJACA JZU OD CZASOW kld jak oliwa pitorwska slynna muzyczna pseudoprezes z pgnig i orange! Wszystko dlatego ze zagrniczne corki spolek w Poslce dzilajce maja obowiazek zatrudniac kogos od wldzy pocitka aby meic dobre relacje z wladza i dlatego ja zatrudnili patarzcie na CV ani razu nie pracowala dluzje niz 4lata w zadnej firmie maks 2lata raz 3 lata i juz zmiana stolka!!!!!! Niuk poz najomosci i tyle dobrz emsuaial lizac tylek slugusom z po!

hee

wq / 98.102.147.* / 2015-04-25 01:33
GE wycofuje sie globalnie na calym swiecie z takiej dzialalnosci a nie tylko w Polsce. Wiec komentarze wokol polskiego podworka sa smieszne.
leszko / 31.6.160.* / 2015-04-24 15:30
A ja powiem więcej
Nie uciekamy przed zyskiem

Tak piszcie to będzie jasne
Dojne białe krowy w RP dają zarobić
Anka 2436 / 77.252.162.* / 2015-04-24 09:35
To jasne - skoro światowe elity finansowe (GE, Citi, etc) wycofują się z rynków, na których nie odnotowują strat - to łatwo nakreślić mapę nadchodzących działań wojennych o jakich marzą jankesi!
wiem co sie dzieje / 194.25.251.* / 2015-04-24 08:19
ta Pani to jeden wielki przekret, przyszla z rzadu za poprzedniego szefa GE pana Leslawa Kuzaja ten przeszedl do ALstomu, Alstom zostal przejety przez GE i kto teraz bedzie stawial elektrownie atomowa w Polsce? :))
WiXeeD / 31.186.238.* / 2015-04-24 07:33
Jest tylko "uber-przekaźnikiem". Odbiera telefon z USA i słucha rozkazów.
Wszystkie banki rąbią swoich klientów... / 193.202.117.* / 2015-04-24 10:20
O czymś o czym nie ma pojęcia..., ale miło na nią popatrzeć (chociaż jak dla mnie, trochę za dużo tapet- ciekawe jak się prezentuje w całości?)

ze słuchaniem jest już gorzej...

PS nadawałaby się na rzecznika naszego (nie)rządu... ten wcześniejszy Paweł Graś to niedobrze się robiło od wyglądu jego czerwonego nochala... (a panienka nadaje się bo podobnie jak Graś - zero wiedzy merytorycznej...)
wp848 / 87.207.232.* / 2015-04-24 05:27
Pracowalem w BPH przed podzialem na Pekao i po jego przejeciu przez ge. Prawda jest taka że ge nie potrafi prowadzic biznesu bankowego o profilu uniwersalnym a do tego w polskich warunkach. Najwiekszym bledem ge po przejeciu bph bylo odsuniecie Wancera i pozbycie sie kupy, naprawde kupy ludzi prawdziwych bankowcow ktorych Wancer na powrot zatrudnil zeby odbudowac bph po podziale na Pekao. Zwyciezylo wtedy lobby gdanskie czyli ge money bank (chyba tak sie nazywal wtedy bank ge) bez pojecia o banku z takim wachlarzem produktow jak bph i uwazajacych sie za bankowcow na podstawie prowadzenia marketu z kartami kredytowymi, pozyczkami na zakup pralki czy nieruchomosci. To lobby do dzis niestety rzadzi z Gdanska zapatrzone w siebie nie zauwazylo jak rynek im ucieka. Natomiast czas rozliczenia nadchodzi...
Smiem twierdzic ze bez zakupu bph w tamtym czasie ge money bank juz by nie bylo i to mogl byc zabieg menadzerow ge w Polsce zeby uchronic stolki. Stracil go chyba tylko glowny prezes ge money banku i to po wielu miesiacach.
jhook / 83.29.232.* / 2015-04-23 22:16
BPH to syf jakich mało. Omijacie szerokim łukiem!!!!
Art386 / 109.206.223.* / 2015-04-23 20:21
Kłamie jak całe GE, a Wells Fargo, to nie był głównym złodziejem i przekrętasem w wywołaniu kryzysu finansowego na derywatach i Swapach? Pewnie 74 mld to z pomocy od Obamy i kumpli ze skarbu.
zarty ... / 213.238.74.* / 2015-04-23 20:21
Po prostu rewelacja.... nic nie wiadomo, nic sie nie dzieje .... Dziś trwa kongres Banku BPH w Krynicy Górskiej....a mnie własnie dzis zwolniono z pracy w Banku BPH argumentujac to popłochem na kongresie i tym, ze bank kupuje Grupa PZU i w zwiazku z tym, co sie dzieje - juz nie potrzebuja tylu kierowników regionalnych ..... Dodam, ze zatrudnia mnie Partner banku BPH . A więc.... dobrej imprezy Panowie i Panie !
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy