Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Prezes Lotosu może zostać odwołany

Prezes Lotosu może zostać odwołany

skomentuj
Wyświetlaj:
antyPISuar2 / 217.153.241.* / 2007-09-10 17:48
po co mają się łączyj jak każda z osobna dobrze sobie radzą, za niskie są ceny paliwa czy co?
dodge / 2007-09-10 21:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chodzi o stworzenie potężnego konceru, który będzie potrafił postawić się ekspansji rosyjskich firm - rząd nie chce, by Rosjanie zaczęli przejmować polski rynek - duzy może więcej - jak mówiła reklama -")
Jazgar / 2007-09-11 08:47 / Bywalec forum
to polityczna bzdura . co najwyżej duży może lepiej łupić klientów . Jest wolny rynek , masz BP SHELL , i łukoil na naszym rynku i trochę małych stacyjek i jakoś jest równowaga , tylko Orlen ma zapędy monopoliustyczne , utrudnia sprzedaż hurtową mniejszym odbiorcom , Lotos nie stosuje takich praktyk. Na stacjach Orlenu jest najdrożej , nawet BP nie jest tak drogie , najmniejsze obroty i najniższe ceny są na stacjach łukoiu, zresztą ich jest niewiele . za malo mam czasu na rozpisywanie się , ale mieszanie polityki do biznesu , zemści się w pierwszym rzucie na nas , czyli klientach.
jeszcze jeden argument: W Niemczech jest cały wachlarz międzynarodowy koncernów paliwowych i jakoś nie narzekają .
A w końcu nie udało im się odwołać prezesa . i bardzo dobrze , może Lotosowi uda się zrealizować program restrukturyzacyjny ( nie pamiętam właściwej nazwy ) który niedawno zaczęli i który ma podnieść znacząco zyski firmy , dzisiaj kupuję akcje Lotosu
dodge / 2007-09-11 11:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

to polityczna bzdura .


:) hahaha- ja nie twierdzę że jest inaczej - ale tak czy siak władza ma chętkę na połączenie i tym tłumaczą to
Jazgar / 2007-09-10 18:24 / Bywalec forum
nie ma żadnej potrzeby przynajmniej ze strony Lotosu, ale Orlen ma duży apetyt , bo z Możejkami nie za bardzo sobie radzi więc chyba chce się podreperować, poza tym Lotos ma złoża na Bałtyku i to też może być jedną z przyczn . Cała prawda wyjdzie na jaw po niewczasie, Lotos nie ma chęci na połączenie więc pisiory próbują odwołać prezesa który jest niechętny połączeniu, Jak politycy zaczynają mieszać to nic dobrego z tego nie będzie .
Jazgar / 2007-09-11 13:33 / Bywalec forum
Tak Dodge , rzeczywiście , trudno to nazwać chętką , to duża chcica, ale chyba już nie zdążą . No chyba że wyborcy ogłupieli zupełnie i znów pisiory będą u władzy. (mam nadzieję że nie)
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy