Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezes SDP: Uprzywilejowanie jednego nadawcy to złamanie prawa

Prezes SDP: Uprzywilejowanie jednego nadawcy to złamanie prawa

Wyświetlaj:
yacabo / 2006-02-03 11:52
Ludzie, przecież to jakas paranoja !!! Przeciez teraz nie ma sie juz do kogos odwolać!!! Przezes sądu... PIS, Krajowa Rada... PIS, Rzecznik Praw... PIS, Prezydent RP tez PIS. Wszedzie PIS. Nie mam na mysli przynależności do partii ale chodzenie na smyczy PISu. Koszmar. Nigdybym nie przypuszczal, że moze do czegoś takiego dojść.
Ludzie wyciągajcie swoje oszczedności z banków !!! Pewnie jakas Rada Bankowa za chwile powstanie, ktora i imieniu prawa bedzie miala prawo w szczególnych przypadkach zabrac wam pieniadze. Ja tam 3/4 forsy trzymam w UK. Co to za brednie ze zlotowka sie chwilowo oslabia !!?!?? Wszyscy normalni inwestorzy poprostu uciekaja ze zlotówek i GPW !!!
Wiem, ze to wszystko co pisze jest jakies bez ladu i skladu ale pisze na "gorąco". Jal byla komuna, to sie nie balem bo bylem za maly. Pozniej bylo roznie: solidaruchy, komuchy ale czulem sie bezpiecznie. Pierwszy raz lekko sie przestraszylem wlasnie teraz.
Pierwszenstwo katolickich mediow przed swieckimi, krzyze w szkolach, w parlamencie, religia w szkolach, teraz sie mowi o maturze z religii. Jak sie wam to podoba? Dokad my zmierzamy? Do korzeni? Co za brednie !!! Zmierzamy do czasów Sw. Inkwizycji. To nie ma nic wspolnego z demokracja i z normalnoscia.
rolik / 83.8.240.* / 2006-02-02 23:06
Zwycięsca stanowi prawo, niestety.
Gdzie Polsce podziała się lewa noga ? Może państwo dziennikarze wiedzą ?
billy / 217.153.221.* / 2006-02-02 22:02
dobrze, ze nie biore w tej farsie udzialu odkad skonczylem 18 lat i uzyskalem prawo wyborcze jako obywatel tego najpiekniejszego kraju na swiecie... beretom sie wydaje chyba ze sa "hbo na stojaka" albo "kodowanym canal +" z wysoko oplacona kwota za bezposrednia relacje z igrzysk politycznych! dzieci.... zacznijcie od siebie cywlizowanie tego panstwa, a potem dajcie nam spokojnie pozyc, zabrac lapy od moich oszczednosci, wyplacic mojej mamie zalegle becikowe z 1979 roku, odwolac akty laski prezydenckiej troski o kolesi. pozdrawiam pana Kluske z Optimusa. to tyle... bo po co wiecej, starczy tego bolu...
Rekin / 153.19.213.* / 2006-02-04 08:02
>>"wyplacic mojej mamie zalegle becikowe z 1979 roku"

Dobre!!! Może jakaś akcja podpisów o oddanie becikowego :)

Najnowsze wpisy