Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent chce zmian w kontrolowaniu firm

Prezydent chce zmian w kontrolowaniu firm

Money.pl / 2010-02-05 10:24
Komentarze do wiadomości: Prezydent chce zmian w kontrolowaniu firm.
Wyświetlaj:
delcia / 83.30.125.* / 2010-02-11 18:21
Te wypowiedzi to popapranych firm.
Popieram pomysł Prezydenta,co to znaczy ,że
PIP powiadamia firmę tydzień wcześniej i ustala datę kiedy się zjawią.
Na domiar tego pracownik musi wyrazić zgodę pisemną żeby wydali dokumenty bo w przeciwnym razie nic nie znajdą na pracodawcę.
A co do PIP to" mafia",która współpracuje z pracodawcą na niekorzyść
pracownika.Mają takie uprawnienia a nic nie robią dla dobra sprawy.
Przecież liczy się Pan pracodawca.
+ - arek / 87.119.23.* / 2010-02-06 16:46
Nasz Pan Prezydeńcik szuka popularności Nich lepiej dostosuje rozwiązania prawne tak by podmioty stać było na wykonanie warunków BHP i innych.Ale Jarcio powiedział.że prwatni to BE więc widzicie Państwo jakich Mamy Nowych komuszków.Marzą im się Stanowiska SEKRETARZY KC PIS.
siak / 83.24.251.* / 2010-02-12 12:25
taa, merytoryczna wypowiedz...
kubek1978 / 2010-02-05 16:04 / Bywalec forum
Panie prezydencie ,a owszem u siebie w firmie marzy mie się 100% bezpieczna i czysta praca . Chciałbym mieć nowoczesny i bezpieczny sprzęt , bezpieczną przestrzeń między stanowiskami i zaawansowany system odpylania itd. itd. ale skąd na to wziąść pieniądze ?
Ledwo ledwo ciągniemy z wszystkimi opłatami i pozostaje nam na godne życie które na zachodzie to raczej jest poniżej średniej .
Zabijąją nas wysokie podatki i absurdalne prawo oraz polityka która umożliwia zachodnim przedsiębiorcom lepszy start ,a polakowi niestety nie. Zachodnie zakłady stać na nowoczesną technologię .
Po 2 zbyt wysokie jak na polaka koszty zakupu ziemi pod np. inwestycje. Gdyby były ceny normalne czyli 3x tańsze to ja bym dzisiaj zatrudniał 3x więcej osób mam pomysł na rozwiniecie biznesu ale nie mam gdzie . Nie dam po prostu kasy za polewko żeby się zadłużyć na kilkadziesiąt lat. Do tego są zbyt wysokie koszty budowy i remontów . Firmy zawyżają ceny ,a za nimi prywatni robotnicy zbliżając sie do cen na zachodzie .
acomitam / 83.11.42.* / 2010-02-05 14:21
Ech te totalniackie ciągotk..i. Co chwila wyłazi szydełko z woreczka, że i nasz prezydent to komuszek, tylko nie wie, że nim jest. Podobnie jak pan Jourdain, który mówił prozą i nawet o tym nie wiedział.
Nikodem Dyzma / 83.17.250.* / 2010-02-05 10:38
Chyba czas powołać Centralne Biuro d/s BiHP. Od razu zgłaszam się na szefa. Pamietajcie, że byłem pierwszy !!!
esu / 78.8.157.* / 2010-02-05 10:24
W sumie to jednak i tak nic nie zmienia bo konieczność zapowiadania kontroli jest w praktyce fikcją. Można to pod byle pretekstem ominąć, ale zatrudnieni na etatach dadzą sobie na pewno zrobić wodę z mózgu i będą szczęśliwi, że Kaczuch coś dla nich robi nie zmieniając w rzeczywistości prawie nic.
siak / 83.24.251.* / 2010-02-12 12:27
jak to konieczniosc zapowiadania kontroli jest fikcja?

Najnowsze wpisy