Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent Kaczyński odznaczył Jaruzelskiego

Prezydent Kaczyński odznaczył Jaruzelskiego

Money.pl / 2006-03-29 09:28
Komentarze do wiadomości: Prezydent Kaczyński odznaczył Jaruzelskiego.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.111.* / 2006-03-30 15:15
Z dużą rezerwą podchodzę i podchodziłem do obecnego i nie tylko układu politycznego. To co zobaczyłem wczoraj /POMYŁKA/, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. To już kraj wariatów. Idealnie pasuje powiedzenie: ..."Polska nierządem stała i stać będzie!"... Bardzo mi przykro. Jak długo, jak to ktoś słusznie niżej zauważył, ten kabaret mało, cyrk potrwa?...Ciągle mam w uszach słowa końcowe sztuki J. Machulskiego: Południk 08. Chyba ma rację - oby w tym stanie rzeczy, jak najprędzej...
Dobrze, że mam taką możliwość, zastanawiam się czy nie zmienić narodowości, ponieważ mogę, na co najmiej Śląską.... Jest mi po prostu wstyd.
Wapniak / 83.28.111.* / 2006-03-30 15:19
Przepraszam: Tytuł sztuki: "19 południk"!
Marek53 / 83.24.29.* / 2006-03-30 18:43
Jeżeli już się Pan zastanawia to należy z tym zastanawianiem skończyć i ZROBIĆ.

Co by tu Panu doradzić. Gdzie jeszcze są świetlani przywódcy, strzelający do swoich w imię obrony ojczyzny (czytaj niezłomnej idei socjalizmu).
Proszę się pospieszyć, bo wkrótce nie będzie gdzie pojechać.
Wapniak / 83.28.111.* / 2006-03-31 12:46
Jednak odpowiem. Myślałem, że zasób wiedzy i zdrowego rozsądku u Pana jest większy. Przykro mi. To tyle i tylko tyle. Żegnam.
zdebal / 194.187.145.* / 2006-03-30 13:21
Nie wierzę, że W. Jaruzelski jest Polakiem. Jego życiorys i dokonania utwierdzają mnie w tym przekonaniu. Myślę ze prawdziwy Wojciech Jaruzelski zmarł na Syberi a ten Typ, co sie za niego podszywa, to podobny fizycznie do niego, odpowiednio przeszkolony agent sowiecki. Jaruzelscy się w grobie przewracają jak ten szubrawiec kala ich Ród.

P.S.To co napisałem to hipoteza. Oprócz logiki nie mam na to żadnych dowodów. Ale patriota nie wypinał by piersi na wschód po medale. Nie zbudował by machiny terroru przeciwko własnemu narodowi.

pzdr dla Wszystkich
psychiatra / 194.187.145.* / 2006-03-31 08:01
Sowieci zabili jego rodziców, a on był im wierny jak pies. Wariat albo agent, Innego racjonalnego wytłumaczenia nie ma.
Violka / 84.10.199.* / 2006-03-30 20:11
Być może jest to prawda. Jedynie badanie DNA mogłoby rozwiać wątpliwości...Pozdrawiam
jocker73 / 84.135.130.* / 2006-03-29 22:03
Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze zacznie nam ułaskawiać kryminalistów.
adama / 83.238.240.* / 2006-03-29 21:22
Cóż ,nareszcie doceniony!
selena / 87.105.41.* / 2006-03-30 10:49
zgadzam sie z toba
Titania / 83.7.232.* / 2006-03-29 19:54
Nie będę zastanawiała się czy medal się należy czy też nie natomiast chcę zauważyć ,że jeszcze nie tak dawno p.Lech Kaczyński stawiał p.Jaruzelskiego pod pręgierzem i udowadniał ,że trzeba nawet zdegradować ,aż tu nagle zwrot w druga stronę.
real / 81.219.244.* / 2006-03-29 19:21
Proponuję uspokoić trochę emocje.
Mam kompromisowe rozwiązanie tego sporu "dlaczego Kaczyński odznaczył Jaruzela", wszystkiemu wina jest PO. Na pewno w kancelarii prezydenta mają jakiegoś "śpiega", z PO, który robi krecią robotę PiSowi. Nie ma żadnego innego RACJONALNEGO wytłumaczenia.:):):):):):)
selena / 87.105.41.* / 2006-03-30 11:10
wiesz real super nadawał bys sie na opozycje na wszyskich frontach nie wiem ile masz lat i co pamietasz z tamtych lat wiem jedno kiedy ogłosił stan wojenny miałam dzieci w wieku 2 i 5 lat dziękowałam wtedy bogu że wziął sprawy po swojemu mam dla niego ogromny szacunek to historyczna klasa katgorii S na wszystko ma odpowiedz potrafi sie bronić i nie dał sie zeszmacić real nie można odebrac ludziom wartości zreszta myślę że jak ktoś zna swoja wartość tak Jak generał Jaruzelski to nikt nie jest wstanie mu jej odebrać co bardziej uważasz za stosowne odznaczenie oficera szpiega bo po czasie okazało sie że przekazane tajne dokumenty dotyczyły armii radzieckiej jeżeli Pan Prezydent nie ma możliwość przeczytania wszyskiego co podpiosuje to sam widzisz real zadziałały siły wyższe od ludzkich i opatrzność przeforsowała megal dla tego którmu należa sie również salwy honorowe
Violka / 84.10.199.* / 2006-03-29 21:58
Na pewno ktoś robi krecią robotę. Kto personalnie jest za to odpowiedzialny jest sprawą szefów kancelarii prezydenta. Chyba nikt - logicznie myślący - nie uwierzy, że prezydent Kaczyński świadomie "odznaczył" Jaruzela. Ktoś po prostu "podłożył świnię" ogromnego kalibru by ośmieszyć głowę naszego państwa. Cios poniżej pasa.
I jeszcze jedno: jeśli ktokolwiek myśli, że prezydent czyta wszystko, co podpisuje, to się myli. I nie wynika to ze złej woli czy analfabetyzmu (jak wspomniał ktoś w swoim komentarzu), ale z ograniczeń czasowych - doba ma tylko 24 godziny, podczas których prezydent musi mieć czas na spotkania, urzędowanie, reprezentowanie, w końcu i na odpoczynek. Jeśli komukolwiek (nawet specowi od szybkiego czytania) przyszłoby przeczytać te tomy, które codziennie powinien przeczytać prezydent (ustawy, rozporządzenia, zarządzenia, listy bardziej lub mniej oficjalne, jakąś prasę, bo też trzeba wiedzieć co się dzieje na świecie, jakieś mejle...) to na pewno zabrakłoby czasu chciażby na sen. Prezydent też człowiek i jego czas nie jest z gumy.
selena / 87.105.41.* / 2006-03-30 11:23
bardzo ładnie wytłumaczxyłaś pana Prezydenta choć jeszcze nie wiesz co zrobi chociaż ja też popieram jego działania i jego osobe ale nie wolno ci tańczyć na grobie tego co było należy sie cześc i chwała tym co przeszli pewna historyczną drogę nie dali się zabić uwięzic poniżyć czy lnternować cała Obrona Narodowa powinna uczyc sie taktyki wojskowej od Pana Jaruzelskiego wiedzial. kiedy powiedzieć stop przywołał na chwile do porządku wiele osób wierze ze pan Kaczyński podparzy cos od niego i postawi na bacznośc Sejm
Igor / 64.21.101.* / 2006-04-01 04:19
Selenko, twoj wymarzony prezydent to taki dyktatorek ze zlota aureola nad glowa nie? Idz do kruchty!
Marek53 / 83.24.29.* / 2006-03-30 09:17
Całkowicie się z tobą zgadzam.

Przeraża mnie jednak , prezentowane w wielu postach poniżej, kreowanie Jaruzela na zbawcę ojczyzny, obrońcę demokracji, jedynego godnego.
Cóż za świetlana postać.

Zbrodnaiarz wyprowadził wojsko na ulice, strzelał, mordował, urządzał ścieżki zdrowia, więził w imię obrony partii i koryta a naiwni uwierzyli, że "wybrał mniejsze zło".
Przez prawie 50 lat, cały czas w najwyższych władzach partyjnych i państwowych, nagle jawi się świętym.

Koszmar.
Violka / 84.10.199.* / 2006-03-30 20:07
Cóż, o wielu sprawach pamięta się zbyt krótko...
Może niezbyt wiele pamiętam ze stanu wojennego (byłam wtedy jeszcze dzieckiem, ale wiele rozumiejącym) ale pamiętam. I nie są to wspomnienia jakieś specjalnie przyjemne...
Dla mnie pan Jaruzelski nie jest bohaterem. Wręcz przeciwnie. Może nieco szacunku się jemu też należy (z racji wieku), ale bez przesady.
Marek53 / 83.24.7.* / 2006-04-01 23:21
Szanowna Pani,

Z racji wieku możemy oddawać szacunek tym, którzy cierpieli dzięki Jaruzelskiemu.
Zbrodniarzom komunistycznym z szacunku dla istotu ludzkiej i prawa przysługuje sąd zamiast samosądu, który oni nam bez żadnych skrupułów urządzili.
Nie można nawet mówić, że jestem mściwy.
Wapniak / 83.28.122.* / 2006-03-30 13:58
A jednak zmieniłem o Panu zdanie. 53 to chyba wiek, ale widocznie za mało na zdrowy rozsądek. Dziwne, bo tylko 10 mniej ode mnie. Najbardziej "napaleni" to winni być w wieku 40 do 50lat. Dlaczego? - zostawiam Panu.
A propos zbrodniarzy...Proszę ich wszystkich poszukać po obu stronach barykady, w szerszej skali i zobaczymy co Panu wyjdzie... Cokolwiek nie powiedzieć należy jednak Pan do ludzi, którzy tworzą podziały! Którzy dzielą, a reszta już jest znana. Wynik myślę, jest aż nadto widoczny!
Redakcja forum / 2006-03-29 19:39 / Administracja forum
Temat tak trudny, a nikt nikogo nie obraża - jesteśmy pod wrażeniem i dziekujemy.
Wapniak / 83.28.122.* / 2006-03-30 14:13
Nie miał bym odwagi jednak o nikim powiedzieć:..." zbrodniarz"... dopóki by OBIEKTYWNIE nie oceniono jego winy! Nie wiem więc do jakiej kategorii takie określenie można zaliczyć. Jeżeli nie do obraźliwych, to również można adekwatnie określić autora głupcem!... Przy całej również aprobacie Szanownej Redakcji tego forum.
Redakcja forum / 2006-03-30 20:40 / Administracja forum
Szkoda, że nie zwrócił Pan uwagi, że naszą satysfakcję wyraziliśmy nim jeszcze następnego dnia pojawiła się wypowiedź, którą Pan komentuje.
Marek53 / 83.24.7.* / 2006-04-01 23:47
Nie wiem z jakiego powodu Redakcja uważa, że nazywanie rzeczy po imieniu jest obrazą.

Tego samego dnia IPN oskarżył Jaruzelskiego o zbrodnie komunistyczne. Czy to też obraza.

To raczej postępowanie oskarżonego i hipertolerancja, nadprzebaczliwość, są obrazą dla przyzwoitych ludzi.

Podziały, o których pisze Wapniak, nie znikną, póki pokrzywdzeni nie usłyszą przynajmniej słowa przepraszam zamiast kłamstw o "stanie wyższej konieczniości" czy "wyborze mniejszego zła".
Wapniak / 83.28.119.* / 2006-04-03 14:22
Widocznie Redakcja ma to czego inni na tym portalu i nie tylko oraz Sz. Pan nie ma; TAKT!
IPN jak cała lustracja nie jest, jak na dzień dzisiejszy, co powinien Pan wiedzieć instytucją obiektywnie miarodajną... Każda władza formułuje i tworzy historię, własną propagandę, pewne hasła pod własne potrzeby... Mamy tego naoczne przykłady. Konstrukcja podobna.
Przyzwoici ludzie kiedyś w 81 roku, a była ich cała masa, która się w dużej mierze z różnych względów do tego nie przyznaje, pragnęła spokoju i rzetelnie pracowała. Ich i moim w tym rownież, było pragnienie spokoju i zaprowadzenia porządku. Na nasze niejako życzenie Gen Jaruzelski to zrobił! I bardzo dobrze! Nie musial tego nawet tłumaczyć Rosjanami. Wystarczyły pogróżki wariatów z Solidarności o braniu się za pysk i wieszaniu na latarniach komunistów o ile wiedzieli i mieli pojęcie co to słowo tak naprawdę znaczy. Więc proszę mnie i tych wszystkich a jest ich wiele, co wtedy uczciwie pracowali / teraz prawie każdy oprócz mnie, walczył z komuną/ postawić przed sądem i osądzić za zbrodnie popierania twórcy stanu wojenego! Proszę bardzo wydać wyrok. Jaki? Zostawiam Pańskiemu sumieniu.
Przyzwoici ludzie powiadasz Pan, to bogobojni katolicy płaczący za Papą, to obraz ludzi pałających miłosierdziem, czy nienawiścią? Budujących konstruktywnie obecną rzeczywistość czy tworzących podziały? Czy Pan naprawdę jest tak naiwny wierząc w jakąś prawdę?... Prawdę na której i od której można rozpocząć nieskazitelne życie na nowo?... Za nic Pana nie przeproszę. Popierałem stan wojenny. Na tamte czasy, była to jedynie słuszna decyzja! Uczciwie pracowałem dla siebie i dla dobra kraju jakim wtedy był. Bo był! Pracowałem i budowałem w zespół z innymi, między innymi po to aby dzisiaj można, tłumacząc się "brakiem rodzimego kapitału", wszystko sprzedać i przejeść. Aby był "swobodny przeplyw kapitału" na którego już ja i Pan nie ma i być może nie będzie miał wpływu. Jeżeli utrzyma się Pan na powierzchni czego Panu życzę, to tylko krok Pański do przodu i nic nie pomoże Panu rozliczenie "mojej przeszłości". Może nawet i zaszkodzić... Gorzej, jak będzie na odwrót i to się nie uda /co zawsze możliwe/, zmieni Pan spojrzenie na obecną rzeczywistość...
Rok 80/81 to ta prawda, czy tylko wycinek pewnej określonej polityki, co?...w imię której mamy się wszyscy teraz zamiast razem tworzyć, to pozabijać? Jak długo chce Pan rozliczenia i jak głębokiego? Pisałem i to Panu, że jest to NIEMOŻLIWE! Co to jest, powinien Pan doskonale sobie zdawać sprawę. Dziel i rządź! - chyba, że jest to dla Pana nie do pojęcia. Szkoda.
Wapniak / 83.28.111.* / 2006-03-31 12:49
Słusznie. Zwracam honor.
Marek53 / 83.24.29.* / 2006-03-30 18:38
Tyle, że "OBIEKTYWNIE" brak możliwości oceny winy, której Pan się domaga.
Mazowiecki beztrosko namalował grubą krechę, towarzysze z PZPR zlikwidowali dokumenty, połowa rozkazów wydawana była telefonicznie lub w cztery oczy.
Jakiego obiektywizmu szukamy.
Co można obiektywnie udowodnić, jeżeli kat był adwokatem, prokuratorem i sędzią. W dodatku trzymał w garści wszystkie dokumenty i dowody, mógł je niszczyć, ukrywać i manipulować. Dotyczy to również świadków.

Prawdopodobnie domaga się Pan takiego "OBIEKTYWIZMU", jaki Rosja prezentuje w sprawie Katynia. "OBIEKTYWNIE" nic się nie stało i winnych też jakoś też nie widać. Dokumenty przepadły lub tkwią w archiwach nadzorowanych najpierw przez winnych bezpośrednio a teraz przez poczuwających się do wspołwiny obrońców systemu.
A jednak mówimy (nie tylko głupcy, jak ja) o ZBRODNI.

A może "obiektywnie" "MNIEJSZEGO ZŁA" - tylko że nigdy, prócz domniemań i plotek, nie dowiedzieliśmy się czym miało być większe zło. Żadnych dowodów na to "większe zło" nikt nie widział. Linia prezentowana przez obrońców Jaruzela i jego towarzyszy. Bardzo wygodna, bez dowodów, zwalniająca ich z odpowiedzialności. Wręcz czyniąca z nich zbawców ojczyzny.

Pozostanę zatem przy mojej subiektywnej ocenie głupca.
Wapniak / 83.28.111.* / 2006-03-31 13:17
Szkoda, bo głupcem Pan nie jest na pewno. Jest lepiej, a może tylko o czym wspomniałem wyżej, groźniej?...
real / 81.219.244.* / 2006-03-29 19:52
Nikt nikogo nie obraża, bo absurd polityczny jest już wyżej od Everestu, i rzeczywistość przerosła kabaret, oraz przerosła wyobrażenia najzagorzalszych obrońców PiSu i obecnego układu.
Na razie są w szoku. :):):):)
Git / 212.76.33.* / 2006-03-30 12:26
Nikt nie jest w szoku, wiadomo że to pomyłka lub dywersja, daruj więc sobie to kabotyństwo.
nie-sympatyk / 212.2.100.* / 2006-03-29 17:29
Można wyjaśnić to tylko na dwa sposoby: albo obecny prezydent okazał swe prawdziwe oblicze (czerwone), albo mamy do czynienia z analfabetą, który nie potrafi czytać.
silver / 2006-03-29 16:56 / Bywalec forum
To już skok na miarę Maroka do Europy? Polecam obejrzeć w telewizji (Sea of Hope, Sea of Death, Deutsche Welle), za kilka lat będzie tak w Polsce.

Niech się facet weźmie w garść i wyrzuci na zbity pysk doradców. Pokaże nam co to solidna praca, przypomni sobie podstawy pisania i czytania, nie wspominając o liczeniu na palcach. Widzę same plusy. Nie będzie obciachu z wybuchem elektrowni atomowej w SimCity, sekretarzy od lewych dowodów i bufonów od udzielania wywiadów.

Chcemy więcej wpadek!
cenzor / 193.201.167.* / 2006-03-29 14:47
co w tym złego ze dostał odznaczenie, czy dlatego że był przesiedleńcem to mu sienie należy, czy dlatego że był uważany za autora stanu wojennego? TVN szuka sensacji trochena wyrost, zaczyna wkurzać mnie ta stacja stajac sie brukowcem w TV..., a niałem dla niej dużyu szacuenk ale jak widać tandeta bierze górę....
ktoś / 83.20.124.* / 2006-03-29 19:10
Ten pogląd jest prawdziwie demokratyczny, a szef kancelarii to człowiek nie odpowiedzialny, który nie ma szacunku dla drugiego człowieka. Pan Prezydent Kaczyński powinien wstydzić się, że otoczył się takimi ludźmi
akogo / 213.192.124.* / 2006-03-29 19:07
ja nie mam szacunku dla radia maryja, a to nie jest tania sensacja tylko poważne pokrzywdzenie osób które się stawia w jednym szeregu z Jaruzelskim
adam_inwestkap / 2006-03-29 18:01 / Bywalec forum
Ten pół rosjanin powinien być deportowany do Korei Północnej a nie odznaczany. To tak samo jakby odznaczać neonazistów czy członków KGB.
lokolloo / 83.11.238.* / 2006-03-29 21:10
a ty jestes pewny kto cie machnoł
Wapniak / 83.28.115.* / 2006-03-29 13:17
Jak narazie, jedyne mądre posunięcie... Skąd mu się to wzięło?...
ktoś / 83.20.124.* / 2006-03-29 19:15
Całkowicie się zgadzam. Pan Prezydent Gen. Jaruzelski jest jedynym godnym odznaczeń Przezydentem demokratycznej Polski, który walczył o Polskę i Polaków. Pozostali niestety wiedzą to tylko z kart książek i filmów, a Pan Łapiński powinien stanąć natychmiast przed Nim na baczność i publicznie Go przeprosić za swoją ignorancję i butę!!!!
Kac / 62.89.113.* / 2006-03-29 15:40
a skad sie biora takie głupie komentarze?
Wapniak / 83.28.122.* / 2006-03-29 17:01
Bo są jeszcze tak "mądrze" pytający adwersarze!...
dragon / 80.55.141.* / 2006-03-29 10:26
Ciekawe na czym polegał ów 'błąd'? Czy Jaruzelski nie spełniał kryteriów ? Czy też natura tego błędu jest taka ,że Jaruzelski 'z definicji zasługuje jedynie na krytykę'.
Witold Donat / 83.243.39.* / 2006-03-29 09:28
Takich Polaków i z takim życiorysem trudno nie zauważyć liczą sie kombatanci zachodu ,którzy nie wniesli nic do zwycięstwa nad hitlerowska Rzeszą no chyba tym że służyli w silach zbrojnych na zachodzie ale tamta droga do wyzwolenia kraju była daleka i nie realna.
ktoś / 83.20.124.* / 2006-03-29 19:18
Uważam Pana komentarz za bardzo sensowny i logicznie uzasadniony oraz racjonalnie oceniający całą sprawę z boku.
lolek / 83.28.97.* / 2006-03-29 11:30
Tamta droga do wyzwolenia była nawet bardziej realna bo przyniosłaby wyzwolenie jeśli nie w 45 to w 46 roku, a tak wyzwolenie mieliśmy dopiero 1990. Gdyby nie te stracone 45 lat rządów Płatnych Zdrajców Pachołków Rosji bylibyśmy już dawno na takim poziomie rozwoju jak Europa Zachodnia
polemika / 213.25.20.* / 2006-03-30 08:36
Gdyby nie tacy jak ci co wyzwalali od wschodu to zapewne Zachód nie ruszyłby tyłka do 1990roku i gnilibyśmy w hitlerowskim bagnie do dziś. No chyba że o to Ci chodzi loek, a może Ty to ta właśnie wyśniona przez Ciebie IV Rzeczpospolita.
kajko / 83.11.238.* / 2006-03-29 21:09
wyzwolenie to się zaczelo w 1981 kiedy gen. Jaruzelski ogłosił stan wojenny, bo sowieci ściągali do naszej granicy wschodniej jak muchy do g............ a i czesi ostrzyli sobie zęby za 58, dlaczego o tym nikt nie pisze . Gdyby nie decyzja Jaruzelskiego może dziś bylibyśmy okupowaną republiką radziecką.Miejcie choc trochę szacunku dla tego człowieka
ktoś / 83.20.124.* / 2006-03-29 19:22
Z historii jeden z wykrzynikiem, między 1945 a 1990 jest matematyczna różnica. W 1990 w historii Polski nastąpiły jedynie zmiany ustrojowe, a niewola nędzy i ucisku dopiero od tego roku się zaczęła. Ciekawe jak ocenia Pan wszystkich zbrodniarzy po tym roku odpowiedzialnych za krzywdę berobotnych, wyrzucanych z własnych domów na bruk, umierających polaków w "wolnej Polsce???" z głodu. Trochę pokory i szacunku, dzięki którym dzisiaj pisze Pan po polsku i mieszka Pan w Polsce!!!!
Franciszek Skwarnicki / 194.181.106.* / 2006-03-29 15:41
Miej Loluś pretensje do Roosevelta.To on przyczynił sie w głównej mierze do tego,że Józio Stalin łyknął Europę Środkowo-Wschodnią.Zachodni alianci zawalczyli dzielnie tylko o Auistrię i Sowieci musieli się wycofać.Churchill był pod koniec wojny całkowicie uzalezniony od USA,więc nie mam do niego pretensji.
J.M. / 83.22.234.* / 2006-03-29 12:57
Miej szacunek dla tych co krew przelali a od zdrajców nikogo nie wyzywaj. Nie było żadnej innej drogi do kraju!!!O tym zadecydowali nasi sojusznicy ,którzy sprzedali nas Stalinowi.
ktoś / 83.20.124.* / 2006-03-29 19:26
Takie też wiadomości przekazywal mi mój dziadek i ojciec, którzy są dla mnie największymi nauczycielami historii i przeżyli z cudem zarówno obozy stalinowskie jak i hitlerowskie, a w latach 50-tych musieli się ukrywać. Jednak Oni nigdy nie pozwolili mi szargać dobrego imienia tych co walczyli o to aby POlska była Polska, a Gen. Jaruzelski jest właśnie człowiekiem który o Polskę dla Polaków walczył. Jestem pełna szacunku i uznania dla Niego!!!!
MarekP / 85.219.252.* / 2006-03-29 14:07
Dlaczego nie?
Nikt ich nie zmuszal do wspolpracy z najezca po 45 roku.
Robili to z wlasnej woli dla zyskow finansowych badz ideologiczych przekonan.
ktoś / 83.20.124.* / 2006-03-29 19:28
A Ty co wtedy robiłeś??????????????
Obserwator / 217.153.99.* / 2006-03-29 14:38
Oczywiście, najłatwiej jest nic nie robić i pod budką z piwem szukać swojej szansy. Jaruzelski zapisał się tragicznie ale pozytywnie w historię naszego kraju i tego nikt nie zmyje - nawet pomyjami brudnej krytyki.
raja / 212.160.100.* / 2006-03-29 15:28
A wydawało mi się, ze nic mnie juz w życiu nie zaskoczy
ktoś / 83.20.124.* / 2006-03-29 19:29
to ja już długo żyjesz???///
Wapniak / 83.28.122.* / 2006-03-29 17:09
Dziwne, bo mnie odwrotnie. Odważnych "z daleka" młodzianów w gębie jest dzisiaj strasznie dużo...Niestety. Ci co mogli by coś mądrego powiedzieć, na ogół milczą i to z wielu powodów. Między innymi dlatego, że ich już nie ma.

Najnowsze wpisy