Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent Kaczyński: Tusk nie ma honoru

Prezydent Kaczyński: Tusk nie ma honoru

Money.pl / 2007-10-18 08:05
Komentarze do wiadomości: Prezydent Kaczyński: Tusk nie ma honoru.
Wyświetlaj:
stefan101 / 85.128.51.* / 2007-10-20 00:32
ale nawet zwykłej, ludzkiej godności.
Mały, zakompleksiony prostaczek...
real60 / 81.219.244.* / 2007-10-18 22:30
No to może kilka słów o honorze Kaczyńskich. Czy honorowym jest werbalna walka z komuną i jednoczesne tworzenie rządu z następującymi ludźmi:

1. Andrzej Lepper- Wicepremier Rządu IV RP. Członek PZPR.
2. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IVRP. Członek PZPR.
3. Zbigniew Wasserman - Minister koordynator ds. służb specjalnych IV RP. PRLowski prokurator.
4. Wojciech Jasiński- Minister Skarbu IV RP. Członek PZPR.
5. Andrzej Aumiller- Minister Budownictwa IV RP- Członek PZPR i UP.
6. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR i SLD.
7. Zbigniew Graczyk- Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - Członek PZPR.
8. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP- Członek PZPR. i SLD.
9. Ewa Sowińska- Rzecznik Praw Dziecka IV RP. Członek PZPR.
10. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP- Członek PZPR.
11. Bogusław Kowalski Wiceminister Transportu IV RP. Członek PRON.
12. Bogdan Socha -Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - - Członek PZPR.
13. Romuald Poliński- kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. - Członek
PZPR doradca SLD.
14. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP - - Członek PZPR.
15. Ryszard Siewierski- Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP- - Członek PZPR.
16. Karol Karski (PiS) obecnie radykalny przewodniczący komisji IV RP ds. zmian w ustawie
lustracyjnej. We władzach centralnych socjalistycznego ZSP na
Wydziale Prawa i Administracji UW.
17. Stanisław Kostrzewski, od 25.02.2006 skarbnik PiS - Członek PZPR.
18. Jerzy Bahr, ambasador RP w Moskwie. - Członek PZPR.
19. Krzysztof Czabański, prezes Polskiego Radia S.A - Członek PZPR.
20. Stanisław Podlewski, dyrektor departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa-
Członek PZPR.
21. Marcin Wolski, dyrektor I programu PR - Członek PZPR.
22. Tomasz Gąska, wiceprezes Radia PiK z nadania Kaczyńskich. - Członek PZPR.
23. Bolesław Borysiuk wybrany do KRRiT za zgodą Kaczyńskich. Lata w PZPR.
Andrzej / 2007-10-19 08:15 / Bywalec forum
Chcesz powiedzieć, że:
- ludzie ci nie mają prawa istnieć w życiu publicznym?
- w Platformie i innych partiach nie ma osób w ścisłym kierownictwie, które nie byłyby w PZPR ?
- nie wiesz, że większość tych ludzi została wprowadzona na ważne stanowiska nie przez PIS, ale jego koalicjanttów?
- nie rozumiesz na czym polega polityka, a próbujesz te sprawy komentować ?
- itd.
real60 / 81.219.244.* / 2007-10-19 11:55
Odpowiadam Andrzejowi :
1) Ludzie ci, jak najbardziej mają prawo istnieć w życiu publicznym, ale na Boga nie w partii, która na swych sztandarach nadal walczy z komuną i układem Okrągłego Stołu i innymi postkomunistycznymi!!!
2) Jeśli w ścisłym kierownictwie PO jest ktoś z byłego PZPR, to napisz kto to taki (jego imię, nazwisko, funkcję), ja nikogo takiego nie znam. Po drugie, nawet jeśli ktoś taki by był, to ja nie słyszałem, aby PO zajmowała się walką z komuną i tworzyła z tego święte posłanie. Więc w tym punkcie zwracam uwagę na hipokryzję pisu.
3) Gdyby nie decyzje i zgoda pis, to żaden "koalicjant" bez zgody braci nie mógłby nawet p*******, a co dopiero wsadzać na stanowiska dowolnych ludzi.
4) Może nie rozumiem na czym polega polityka, ale mam nadzieję, że ty jako wytrawny polityk mnie oświecisz. Czekam z niecierpliwością, bo jak na razie, to się nie popisałeś.
5) "itd" ???? No cóż, trudno jest mi skomentować tak "merytoryczną" wypowiedź.

Pozdrawiam
poke192 / 62.233.177.* / 2007-10-19 09:36
Tak... premier Kaczyński nie wiedział z kim tworzy koalicję, cała Polska wiedziała tylko on biedaczek nie... Po co się zarzekał jak żaba błota że nie będzie zatrudniał czerwonych pająków skoro potem ich tylu przyjął na najwyższe urzędy?
Nie przyjmuję komunistycznej retoryki że wódz jest dobry tylko współpracownicy źli, zarządzanie zespołem ludzi polega przede wszystkim na odpowiednim doborze współpracowników.
awa / 2007-10-18 21:17
Czy pan wie co to słowo znaczy panie prezydencie.
dzeku / 195.94.208.* / 2007-10-18 20:08
Niestety M. Kaczyński robiący za Prezydenta Polski nie ma klasy Kwaśniewskiego i na każdym kroku podkreśla, że jest przede wszystkim prezydentem wszystkich PiSdolców, a dopiero za nimi prezydentem uciązliwej reszty Polaków.
jhug / 79.185.252.* / 2007-12-02 21:25
Kaczyński ma klase i nie kłamie jakie ma wykształcenie.
liczydłopolskie / 79.187.37.* / 2007-10-18 13:39
Polacy wraqcajcie do kraju zostawcie te zmywaki.
Przychody mikroprzedsiębiorstw wyniosły łącznie 622 mld zł w 2006 roku, a ich koszty sięgnęły 552,5 mld zł.
Nakłady inwestycyjne firm zatrudniających do 9 osób sięgnęły 13,8 mld zł w ub. roku, w tym nakłady na nowe środki trwałe i modernizację istniejących - 11,8 mld zł, podał Główny Urząd Statystyczny.

Nie marnujcie swoich szans w Polsce. Rok 2007 jest jeszcze lepszy .
liczydłopolskie / 79.187.37.* / 2007-10-18 13:35
libero komuna nie będzie rzadzić w Polsce już nas wypchnela na 61 pozycje rankingu korupcji na świecie, starczy .Niech teraz zrywa banany w swoje republice bananowej.
~Kris / 2007-10-18 12:52 / Tysiącznik na forum)
Filozofia monarchii - honor utrzymuje się służąc wiernie królowi. Król jest też źródłem prawa, i stoi ponad nim.

Jeszcze tylko wybierzemy odpowiedni model wasalny (angielski albo kontynentalny) i mamy ustrój feudalny w czystej postaci.
stop psujom z pis / 157.25.157.* / 2007-10-18 12:49
Patrzę na pana panie Kaczyński, na pana brata lub na pana Ziobrę i ręce mi opadają. Czy aby najwyższe urzędy w państwie do czegoś nie zobowiązują? Polska to nie budka z piwem. Pewien poziom musi być.
Andrzej / 2007-10-19 08:17 / Bywalec forum
Mordo, ty moja ! By żyło się lepiej, prawda ? =)
konklo / 193.24.24.* / 2007-10-18 12:14
ja wiem jedno Kwaśniewski po ugryzieniu przez wściekłą małpe na Filipinach (albo jak kto woli po pijaku) wypowiada się sensowniej i inteligętniej niż Kaczyński
moczymorda / 79.187.37.* / 2007-10-18 11:59
mówię i pisze uczciwie jak na spowiedzi; nie znam i nie wiem o żadnej atrakcyjnej dziąłce miejskiej na której stoi obecnie ZOZ, a która nadawałaby się na apartamentowiec.
Może ktos inny.
GJJBHWGQKGJ3OIHJ / 83.19.1.* / 2007-10-18 11:18
A WY WSZYSCY Z PISU MACIE U WAS LICZY SIETEN KTO JEST Z WAMI A KTO PRZECIWKO TO JUZ WROG
leberał / 83.12.226.* / 2007-10-18 09:56
Tusk, rzeczywiście nie ma honoru, skoro wstydzi się swoich liberalnych poglądów i tłumaczy sie z nich na każdej debacie, a potem w reklamówkach PO mówi, że polacy to mądry naród...
sędzia dreed / 83.16.43.* / 2007-10-18 11:04
panowie bliźniacy kim był wasz tatuś Rajmund??
Macie trochę honoru?? Opwiedzcie wszytkich waszą historię! Żyliście jak pącczusie w maśle podczas wszystkich z opozycji inwigilowano.......... to was gryzie? skąd macie tyle kasy, jakie miał wasz tatuś konszachty z prlowską władzą, że takie 2 głąby z wadą wymowy dostają głóne role w reżimowej tvp (kiedy większość waszych rówieśników w tym samym czasie opłakiwało swoich rodziców osadzonych w więzeiniach lub zabitych), dlaczego drogi jarku sam osądziłeś, że tylko twoja teczka została sfałszowana i dlaczego tak długo trwało zanim ją pokazano??
.......
"Ciemny lud to kupi" - Jacek Kurski
towarzysze z pis wyjaśnijcie proszę tą zadziwiającą historię waszego (waszych) wodzów??
Andrzej / 2007-10-19 08:23 / Bywalec forum
Skoro taki jesteś odważny to powiedz i nie trzymaj nas w niepewności? (hehehe) Może nie jesteś, jak Donek, tchórzem, ktory chowa się za insynuacjami lub płaczącymi łapówkarami, bo nie potrafi być mężczyzną ?
leberał / 83.12.226.* / 2007-10-18 11:11
Drogi sędzio, po prostu niektórzy zostali uwiarygodnieni przez UB, a niektórzy nie...
2Irlandia / 79.187.37.* / 2007-10-18 10:09
tylko część narodu, bo przecież są jeszcze durne mohery, ciemnogród, zatęch ły zaścianek katolicki. frustraci i nieucy. Także jest tego troche w Polsce.jedni czytaja pomyje wyborcze i ogladaja tvn a inni pójdą w tym czasie do teatru, poczytają ksiązki, posłuchaja muzyki klasycznej, pójda do koscioła w niedzielę.

Od razu pisze nie wiem i nie znam żadnej atrakcyjnej działki na której stałby ZOZ.
Cspostrzegawczy / 2007-10-18 09:40 / Tysiącznik na forum
Zamiast upubliczniać zaraz po złapaniu posłanki PO zwlekało licząc, że sprawą zajmie się "Komisja ds służb specjalnych", ale przewodniczący z PO nie chciał rozdrapywać ran i nie zwołał komisji.
Dlatego CBA nie miało wyjścia i upubliczniło.
Oczywiście ta informacja ma wpływ na kampanię wyborczą, ale jeśli nie byłoby wyborów też by była upubliczniona.

Jeśli koś mówi, że CBA bierze udział w kampanii to niech weźmie pod uwagę, że zostało do tego wywołane przez opozycję przez ciągłe ataki na CBA właśnie w tej kampanii wyborczej do pojawiających się nawet propozycji likwidacji tych służb.
Uważam, że prawda przedstawiona przed wyborami opinii publicznej jest potrzebna, a ukrywanie tego było by szkodliwe dla demokracji i dla mojej decyzji wyborczej.
Tusk będąc na fali sukcesu z Kaczyńskim wykorzystuje swoja siłę medialną i usiłuje swoje insynuacje przeciwstawić prawdzie, gdzie wg Tuska wychodzi, że "posłaniec przekazujący informację" jest winien, a nie sprawca grzechu.
Fr.Skwarnicki / 194.181.106.* / 2007-10-18 17:17
Sprawa jednakowoż budzi wątpliwości: 1) co to za obyczaj, że materiały z postępowania przygotowawczego (nie ma jeszcze aktu oskarżenia) udostępnia się opinii publicznej; argument, że upublicznienie nastąpiło w obronie dobrego imienia CBA słabo przekonuje, bo pies, który gryzie na ogół nie jest lubiany przez nikogo poza właścicielem; 2) jakie były przesłanki zainteresowania się akurat B.Sawicką - czy istniało uzasadnione podejrzenie, że dopuściła się już wcześniej łapownictwa, a jeżeli tak, to dlaczego nikt o tym nie informuje; 3) czy miało miejsce rzeczywiste uzależnienie emocjonalne podejrzanej od funkcjonariusza działającego pod przykryciem; 4) czy nie było czasem tak, że gdyby nie działanie CBA owa Sawicka nigdy nie dopuściłaby się przestępstwa. W USA, ojczyźnie prowokacji policyjnej, gdzie stosuje się ją na codzień, takie rozegranie sprawy najpewniej skutkowałoby odrzuceniem przez sędziego dowodu uzyskanego w ten sposób - państwo bowiem nie może nakłaniać do popełnienia przestępstwa, tylko gromadzić dowody przestępstw popełnionych lub popełnianych. Jak dotąd jedynymi uajwnionymi przez CBA przypadkami korupcji jest wręczanie łapówek przez CBA właśnie. Przypadku dr M.G. nie liczę, bo to specyficzna sytuacja. Przydałoby się teraz ujawnienie i udowodnienie rzeczywistego przypadku korupcji, nie inspirowanego przez CBA. To będzie najlepsza obrona dobrego imienia instytucji. Nie jest to z mojej strony obrona Sawickiej, wręcz przeciwnie, ale na naszych oczach tworzy się standard działania ważnej instytucji, jaką jest CBA. Warto dopilnować (tu rola opinii publicznej, obrony procesowej i sądu wreszcie) aby te standardy były na najwyższym poziomie. Dla dobra wszystkich.
KAP / 2007-10-18 10:31 / Tysiącznik na forum
ale przedtem PiS przez 'przypadek' nakrecil spot o prywatyzacji szpitali. Od poczatku bylo zaplanowane wykorzystanie CBA jako organizacji kreujacej spoty wyborcze. Komisja nic tu nie zmieni. Bylaby jedynie wstepem rozgrzewajacym.
Cspostrzegawczy / 2007-10-18 11:35 / Tysiącznik na forum
PO podczas letnich strajków lekarskich lansowało mocno rozwiązanie problemu poprzez masową prywatyzację szpitali.
Była to kontr-odpowiedź na zwiększenie finansowania szpitali z budżetu.
Trzeba rozróżnić masową prywatyzację szpitali lansowana przez PO jako rozwiązanie problemu strajków i zarobków (a wg taśm Sawickiej - okazji do zarobku na nieruchomościach), a prywatnym szpitalem lub działającym jako podmiot prywatny w celu usprawnienia nieefyktownego działania.
Cspostrzegawczy / 2007-10-18 12:18 / Tysiącznik na forum
proponuję spojrzeć na http://politycznogospodarczy.blog.onet.pl/
maa / 2007-10-18 13:28 / Tysiącznik na forum
A po co?
Tu jest Pan jednym z pisgłówków, a na swoim blogu samą mądrością?
marl / 2007-10-18 19:51
czy mówisz o zjawqisku zwanym pis`d`ogłooowiem ?
Handel wyrokami / 83.21.71.* / 2007-10-18 09:39
Polska tonie w bagnie postkomunistycznej korupcji.
TYlko PiS ma wole i siłe aby urwać łeb hydrze korupcji.
PiS ma wiele wad - ale kto ich nie ma ?
samson44 / 87.105.205.* / 2007-10-25 17:16
Dziw tylko,że Polacy do sejmu nie wybrali towarzyszy z piekła.Myślę,że lepięj by rządzili.
KAP / 2007-10-18 10:36 / Tysiącznik na forum
miedzy wadami a s..synstwem i nieograniczonym parciem na wladze niemniej pewna róznica. Czlowiekime , który uziemnil mafie we Wloszech byl Mussolini. Tez mial pare drobnych wad.
2irlandia / 79.187.37.* / 2007-10-18 09:34
PO rządzi z LiD-em w samorządach

ostatnie przeczenie NSA

tysiące ślubów do poprawki, setki milinów odszkodaowań za wesela i uroczystości.
Brawo zuchy !

jak to była okrutna kwota za te kancelarie ?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy