Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent Lech Kaczyński o koalicji rządowej

Prezydent Lech Kaczyński o koalicji rządowej

Money.pl / 2006-05-06 16:58
Wyświetlaj:
tatko / 2007-07-15 15:22 / Tysiącznik na forum
Prezydent może powiedzieć tyle, ile mu pozwoli premier
pi / 83.8.145.* / 2006-05-07 09:28
Zmiany są dramatyczne, ale czy ktoś zastanawiał się, że jest to częściowo wina PO? PiS nas wszystkich oszukał, ale PO również się nie popisała. Mogli rozwiązac parlament, mogli wejść do koalicji i stopować pomysły PiS. A co zrobili? czekają aż wyborcy zniechęcą się całkowicie do PiSu i PO wygra wybory. Co z tego, że kosztem kilku lat ucisku społeczeństwa i ciemnogrodu? Jak widać PO również interes partii ceni wyżej niż dobro obywateli.
solid / 83.22.241.* / 2006-05-07 08:53
"Co się stało z Waszą Solidarnością?
Gdzie się podziały Wasze Ideały?
Przeciw komunie walczyliście z godnością,
Dziś już tylko puste hasła pozostały>"
Zniecierpliwiony / 83.21.47.* / 2006-05-07 08:00
Widzę tylko jedno wyjście dla Pana Kaczyńskiego - prezytenta oczywiśćie, splonąć ze wstydu, że dla pyszności władzy, ktora pewnia marzyła mu się od dziecka, pozwolił osmieszyć Polskę iditami typu Lepper czy Giertych. Gier tych ,u Pana prezydenta, znieść już nie mogę.
zdruzgotany / 84.135.146.* / 2006-05-06 23:41
A nie trzeba było od razu dać PO fotel marszałka sejmu.
Jak mnie ktoś spławia ochłapami to też się obrażam i więcej z kimś takim nie gadam.
Panowie Kaczyńscy grali od początku w pokera politycznego i przegrali - stawką była Polska.

Naważyli sobie piwa, to niech piją i żądzą z populistami.
Ja mam tylko nadzieję, że Giertych i Lepper unaocznią ludziom, co się za tym prawem i sprawiedliwością ukrywa, ile cynizmu i wypaczonej moralności.
W obliczu stawki w ich grze też wątpię w ich patriotyzm.

Idźcie do diabła, Rydzyka weźcie ze sobą a wyświadczycie Polsce przysługę.
majorka9 / 89.76.223.* / 2007-08-20 15:47
slonko co to znaczy idzcie do diabla o ojcu ryzyku nie wspomne? mnie ciekawi natomiast nastepujace zjawisko ilekroc mowi sie o wyborach to zawsze pojawiaja sie stare upiory polityczne jak Miller ,,Borowski , albo ceniony na calym swiecie byly juz na szczescie prezydent nota bene szykowany ( przez naszych politykow)na nastepce sekretarza generalnego NATO albo w Brukseli i co ? i nico! nie udalo sie bo nie moglo , a to ze ci ludzie szwendaja sie po swiecie z wykladami to nie dlatego ze maja cos do powiedzenia albo jakies odkrywcze metody uzdrowienia gospodarki swiat chce sie dowiedziec jak to sie dzieje ze w Polsce nie zawalilo sie wszystko za ich udzialem i jak to jest ze te osoby moga sie ubiegac onastepne stanowiska panstwowe????????
xxx / 83.25.79.* / 2006-05-06 23:30
A ja - kiedyś - żartem wśród znajomych (nikt nie przypuszczał bowiem, że może to kiedykolwiek być prawdą) powiedziałem, że jak Lepper wejdzie do rządu, to ja pakuje sie i wyjezdżam z Polski. Trudno mi uwierzyć, ale stało sie to najgorsze: Lepper wlazł do rządu. Czas zrealizować własne słowa. Spieprzam z tego kraju!!! Całe szczęście, że pracę za granicą juz mam!
zenek / 213.169.107.* / 2006-05-06 17:56
gadać się k... nie chce, prawo i sprawiedliwość?
goja / 83.30.236.* / 2006-05-06 16:58
żal tego czytac i słuchać , jakich czasów doczekaliśmy ......????? tragedia - hipokryzja rządzi
stern / 83.22.241.* / 2006-05-06 21:09
Naród wybrał-naród ma.
Wapniak / 83.28.123.* / 2007-08-06 13:08
Przykre, ale prawdziwe. Dlaczego tylko, zawsze do władzy pchają się NIEROBY? Cała ta niby porządna, pracowita i mądra część społeczeństwa ok. 70% elektoratu na to pozwala? Temu wszystkiemu biernie się przygląda, kibicuje i biadoli, zamiast ruszyć d... i zacząć działać chociażby w najbardziej elementarnym zakresie. Tak dzieje się wszędzie. Wszędzie gdzie zależy coś od nas, od grupy, nawet na najmniejszym szczeblu, np. wspólnota mieszkaniowa itp. z nieograniczoną oczywiście niczym w tym przypadku korzyścią dla władzy, jakiej kolwiek.
Czyż nie można zrozumieć, że właśnie brak społecznej aktywności prowadzi do degradacji społeczeństwa, degrengolady każdej władzy. Myślenie tylko o sobie, tzw. typowy polski indywidualizm jak widać wokół, nie ma przyszłości i do niczego dobrego nie prowadzi. Po nas choćby potop, maksyma widoczna na każdym kroku prowadzić tylko może do samounicestwienia. Zwrócenie uwagi komu kolwiek o jaką kolwiek dbałość o wspólne dobro, prowadzi nie raz do przykrych konsekwencji. Więc, co dalej?
A może zacząć pierw od siebie? Od zrozumienia podstawowej wartości jaką jest kultura życia, ta przez duże "K". Zacząć od nauki szanowania siebie przede wszystkim w tym zdrowym pojęciu. Nauczenia się przysłowiowego "zamykania drzwi za sobą". Wtedy może we właściwym tego słowa znaczeniu, nauczymy się szanować innych i wymagać! Przede wszystkim wymagać!
Wapniak / 83.28.106.* / 2007-08-06 20:40
Ps. Nie wiem dla czego post tak się ułożył. Dotyczył i miał być tuż pod wypowiedzią "sterna": Naród wybrał-naród ma.
Sober / 83.168.77.* / 2006-05-07 08:46
Naród dał się omamić obiecankom cacankom i przestraszył się wyimaginowanych strachów braci Kaczyńskich, no to teraz ma :| Mądry Polak po szkodzie... Idę poszukać jakieś dużej torby i jadę. Wypisuję się z tego kraju.
majorka9 / 89.76.223.* / 2007-08-20 18:24
co ty slonko z tym narodem ? nikt sie nie dal omamic , niestety do wyborow trzeba isc tak mowia co niektorzy i ida a co do twojego wyjazdu to nie groz tylko jedz , powodzenia pa napisz jak ci sie tam uklada torbe moge ci dac papa

Najnowsze wpisy