Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Prezydent Pakistanu potępił plan spalenia Koranu

Prezydent Pakistanu potępił plan spalenia Koranu

skomentuj
Wyświetlaj:
sard / 83.24.47.* / 2010-09-09 14:44
Jak mahometanie wtrącają do więzienia za krzyżyk na piersiach, palą flagi zachodnich państw nie wspominając o braku wolności religijnej i TOLERANCJI dla innych wyznań u siebie to to jest fajne co nie.

Brawo pastorze! Tak trzymać. Wreszcie jeden gość pokazał że ma jaja
ALIV / 87.204.24.* / 2010-09-09 17:53
Ty człowieku też pokazałeś że jesteś odważny bo jako jedyny na forum poparłeś pastora!

Ja uważam że bez sensu kupować 200 egzemplarzy jakichkolwiek książek żeby je spalić. Z drugiej strony w wielu krajach arabskich prześladuje się chrześcijan i prezydent Pakistanu czy USA nie protestują.
Andre7 / 2010-09-09 18:21 / Tysiącznik na forum
Wszyscy wiemy że w krajach muzułmańskich nie ma wolności i toleracji. Pytanie praktyczne co robić by to zmienić: czy spalenie koranu przysłuży się bardziej fanatycznym czy umiarkowanym muzułmanom ?
sard / 83.24.47.* / 2010-09-09 19:28
Idzie tłum kiboli i rozwala wszystko na swojej drodze. Czy pojawienie się policji przysłuży się fanatycznym kibolom - chuliganom czy normalnym kibicom?

To nie chodzi o sam fakt palenia świętej księgi muzułmanów, żydów czy sikhów. Chodzi o to, że najwyższa pora odpowiadać na akty przemocy - przemocą, na atakowanie chrześcijaństwa - atakowaniem islamu, itp. Dosyć już lewactwa w polityce i mediach.

Jak się islamistom nie podoba, że społeczeństwo w USA nie chce meczetu przy tzw. strefie zero w Nowym Jorku, to droga wolna. Niech lecą do Rijadu, Kabulu, Teheranu czy Strefy Gazy. Tam będą szczęśliwsi.

PS. A tak w ogóle to chciałbym zobaczyć reakcje mahometan na projekt budowy bazyliki chrześcijańskiej np. w RIJADZIE. Byłyby grzmoty
skomentuj

Najnowsze wpisy