Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent po gali. "Niepodległość to wielka wartość"

Prezydent po gali. "Niepodległość to wielka wartość"

Wyświetlaj:
man13 / 2008-11-12 11:28 / Tysiącznik na forum

Uległość to również poczucie związku emocjonalnego z bratem

... w myśl koncepcji PiS dzielców.
chcwd / 213.158.199.* / 2008-11-12 16:53
co to się może porobić z człowiekiem po tak spektakularnym akcie, jak p.r.z.e.c.w....nie na tajniaczka.
4oxygen / 79.188.238.* / 2008-11-12 10:07
Nieobecnośc tuska na Gali , to żaden problem i tak się biedny męczył na pl. Piłsudskiego, przeciez wciaż jego opinia o polskości nie została odszczekana:
TUSK DONALD
/miesięcznik „Znak“ w odpowiedzi na ankietę „Czym jest polskość?”/

„Polskość to wzniosło-śmieszny teatr oraz nienormalność, dla mnie osobiście to temat niechciany, wywołujący odruch buntu oraz brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać...”
i dalej
>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od POlski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem"

nIch bawi się w rodzinie gazety wyborczej z ich człowiekim honoru, Kiszczakiem, ich Wallenrodem Jaruzelem i resztą..

czy ktoś może Go wreszcie zaprowadzić na warszawskie Powązki , na kwatery poległych o Polske w roku 1918, na kwatery Powstańców Styczniowych i niech nad grobami poległych patriotów , polskiej mlodziezy 18-25 lat powie to samo o polskości !!

Najnowsze wpisy