Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent podpisał ustawę budżetową

Prezydent podpisał ustawę budżetową

Money.pl / 2008-01-30 19:21
Komentarze do wiadomości: Prezydent podpisał ustawę budżetową.
Wyświetlaj:
gruby rychu / 83.8.200.* / 2008-01-31 06:42
A Jarosław ?! co Jarosław podpisał?! W końcu to Prezydent składa mu meldunki z wykonanych zadań. Konstytucja nie przewidziała tego rodzaju zwierzchności a PIS tak. Ot i Polska.
obserwator / 2008-01-30 19:52 / Tysiącznik na forum
Około 110 mln zł otrzyma wymiar sprawiedliwości, w tym blisko 70 mln zł na więziennictwo oraz 25 mln zł na prokuraturę. > to sa stracone pieniądze, wymiar sprawiedliwości na nie nie zasługuje, nalezałoby tam wprowadzić redukcje etatow bo w Unii jest znacznie mniej. Efekty pracy są zaskaująco rożne od normalności. Nalezy się bać , bo sprawiedliwość przegrywa z prawem, a ludzie sprawiedliwości nie rozumieja prawa ktore sami stworzyli.
kłoptyzweną? / 83.6.30.* / 2008-01-30 20:07
tylko tyle? A co słychać w PIS-ie?
obserwator / 2008-01-30 21:04 / Tysiącznik na forum
już kiedyś pisałem nie bylem nigdy w PiS, ale uważnie patrzę na ręce politykom, obserwacje poczynione dla obecnie rządzących sa zaskakujaco nieprzyjazne, wielu internautow stale przypomina obietnice wyborcze, nic nie zostało spelnione a mija 100 dni, ostatnie reakcje rządu są niezrozumiale, to droga do nikąd. Zatem nie chodzi o PiS a raczej o dobra pracę polityczna ktorej brak, jest za to mętna woda zamącana na wszelkie sposoby, a każde pojawiające się obietnice to fotomorgana zachować socjotechnicznych. Nawet budzetu ekipa rządząca szmodzielnie nie sporządzila, a ten ktory jest zepsula.
apollin3 / 212.76.37.* / 2008-01-31 07:02
W duzej mierze sie zgadzam. Zastanawiajacy jest dla mnie koniukturalizm polityczny naszej wladzy. Osobiscie jestem przekonany, ze "ekipa Tuska" ma poglady liberalne ale tego w ogole nie widac. Ja pamietam, ze na samym poczatku rzadow chcieli cofnac obnizke podatkow zaproponowana przez PIS po to by miec pieniadze na wieksze wyplaty (nie ukrywajmy - duzo obiecali). Na szczescie szybko sie z tego wycofali. Jak jest sie duza partia i zdobywa sie wladze to uwazam ze ma sie plan na te pierwsze 100 dni i schemat na pierwszy rok - PO nic takiego nie ma. Z drugiej strony nie widzialem innej alternatywy i prosze nie pisac o UPR ktora ie jest przygotowana do wejscia w struktury parlamentu.
1 rotawresbo / 83.23.167.* / 2008-01-31 05:54
panie obserwator po co ta hipokryzja,przecież po mowie ich poznacie,każdy pisowiec to zaprogramowany kłamca i prowokator,a po tym co pis pokazal przez ostatnie dwa lata nie macie
żadnego prawa oceniac kogokolwiek.Dwa lata nic nierobienia,niszczenia ludzi i insytucji i obecne
podpuszczanie swojich ludzi z podlasia i "solidarności" do protestow to wręcz wroga antypaństwowa
robota.Bracia Kaczyńscy opamiętajcie się wasze działania szkodza Polsce,osłabiają ją i czynią nas bezbronnymi we wciąż wrogim świecie,który w każdej chwili może zrodzic demony zniszczenia.

Najnowsze wpisy