Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent: Staram się nie zadawać z ojcem Rydzykiem

Prezydent: Staram się nie zadawać z ojcem Rydzykiem

Wyświetlaj:
kpiarz / 83.7.159.* / 2007-08-01 21:29
Ciekawe czy jakby Rydzyk narobił szanownemu Kaczorowi na głowę to też udawałby, że nic się nie stało?:) Swoją drogą to jego argumentacja jest śmieszna, Tusk czy chociażby były Prezydent Wałęsa też wniesli duży wkład w walkę z poprzednim systemem a koty z nimi drze! Pan Prezydent to wogóle powinien złożyć wizyte u jakiegoś dobrego psychiatry, może go wyleczy przed następnymi wyborami przezydenckimi????:)
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-08-01 11:39
Kaczka ciągle pije do niedoszłego romansu z PO. Ale jak tu się zakochać miał Tusk w Kaczce gdy Kaczka wyznał mu miłość miej więcej w ten sposób:
"Albo mnie będziesz kur... wa kochać albo tobie na złość ożenie się z tą zezowatą Maryną od Lepperów".
No i Tusk się nie skusił :-)
evergreen / 79.187.37.* / 2007-08-01 09:12
"wielki" adaś przemówił na łamach el Pais, Podobno w Polsce jest pełzający zamach stanu ? a to dobre. Gdy Magdalenka dokonywała ekonomicznego rozbioru Polski to było OK, gdy walczy si`e z korupcją to jest zamach stanu.
Ciekawe co sądzi człowiek honoru według standardów michnika, czesio kiszczak o tym zamachu stanu. A tak na marginesie to może wreszcie czesio powie Polakom kto był inspiratorem zabójstwa ks. Popiełuszki, Pyjasa, górników z kopalni Wójek (w tej sprawie stawał przed sądem jako świadek obrony kiszczaka ku oburzeniu rodzin pomordowanych). Czy ciągle czesio ma great amnezion !
A może przyjaciel adasia , jaruzelski coś wie ? Pamietam te turne po Europie z generałem i słowa "opieprzcie sie od generała"
No to co pełzamy ?!
MN2 / 80.51.231.* / 2007-08-01 09:09
Staram się, sTaram się, stAram się, staRam się, starAm się, staraM się.
Poprzedni system. Po-przed system. Przed-po system.

Jarosław Kaczyński jest postmodernistą, żeby nie powiedzieć schizofrenikiem. A, postmoderniści uwielbiają wyważać otwarte drzwi. Dlatego Kaczyński stworzy nam, albo myśli, że stworzy nam, nowy kapitalizm, nową Polskę.

Ja tam bardziej wierzę w pracę organiczną niż w postmodernizm.
Sabre / 2007-08-01 08:37 / Tysiącznik na forum
Harry Moher czyli wstęp do Apokalipsy. Część piąta spotkań na szczycie.

Posiadłość ojca dyrektora wywierała przygnębiające wrażenie – wyschnięte drzewa, panujący półmrok i przemykające od czasu do czasu bezpańskie cienie.
Jednak premier przezwyciężył obawy i wszedł do gabinetu (sam, bez prezydenta).
- Szczęść … - coś go powstrzymało przed dokończeniem - ależ u ojca gorąco!
- Ostatnio polubiłem ciepło – ojciec dyrektor podkręcił jeszcze termostat i podrapał dwa swędzące miejsca na głowie.
- Porozmawiajmy. – wstał i zaczął spacerować po pokoju. Wokół niego brzęczały roje much. – o najbliższych wyborach i o przeprosinach … .
- Eeee, ojciec nie musi nas przepraszać.
- WAS? JA MAM PRZEPRASZAĆ WAS? – słowa ojca zawisły w powietrzu, wszystkie inne dźwięki z przerażeniem uciekły, zostawiając im dużo wolnego miejsca – JAK ZWYKLE NIE WIESZ CO MÓWISZ. TO WY NIE MUSICIE MNIE PRZEPRASZAĆ.
Zdumiony premier nieopatrznie spojrzał w oczy ojcu dyrektorowi. Miał wrażenie że został pochwycony i strącony w bezdenną przepaść. Z nadludzkim wysiłkiem wyzwolił się spod tego spojrzenia:
- Przepraszamy! To znaczy przepraszamy że nie musimy przeDOSYĆ! – ojciec uciął biadolenie premiera, który jeszcze przez chwilę poruszał ustami, zaskoczony że żaden dźwięk się z nich nie wydostaje.
- NIKT NIKOGO JUŻ NIE BĘDZIE PRZEPRASZAŁ. NIGDY. – słowa dalej cięły, na podłogę zaczęły spadać muchy w kawałkach – A TY ZDECYDUJ CZY CHCESZ MOJEJ POMOCY, BO MAM INNE SPRAWY NA GŁOWIE. SKOŃCZYŁEM Z SIANIEM, ZBLIŻA SIĘ CZAS ŻNIW. – ojciec spojrzał łakomie na premiera, który nagle bardzo zapragnął znaleźć się w każdym innym miejscu, nawet w białym miasteczku otoczony hordą wściekłych pielęgniarek.
- Tak. Bardzo. To znaczy, oczywiście – czuł się fatalnie, więc odruchowo wrócił do swojego ulubionego tematu – Lisy myślą że mogą wygrać. Ze mną?! Drapieżnym kaczorem?!
- PYCHA. MÓJ ULUBIONY GRZECH – zadowolenie podgrzało jeszcze atmosferę i spowodowało drganie powietrza - NA BIURKU MASZ UMOWĘ DO PODPISANIA, JEŚLI TAK PRAGNIESZ MOJEGO POPARCIA.
Ojciec dyrektor stanął obok drzewka bonsai i patrzył jak więdnie w oczach.
- CZY WSPOMNIAŁEM ŻE MUSISZ PODPISAĆ WŁASNĄ KRWIĄ?
Zdzich / 2007-08-02 12:05 / Bywalec forum
Dobre mało bardzo dobre widzenie
erbas / 83.11.68.* / 2007-08-01 15:41
ale p*******nie .. chora imaginacja autora .. to chyba retrospekcja z przeszłosci samego Sabre.
Sabre / 2007-08-01 16:06 / Tysiącznik na forum
Czasami, gdy na przykład słucham przemówień tow. Jarosława Wiesława, rzeczywiście mam wrażenie deja vu.
Jednak nie w tym wypadku - przedstawiona sytuacja to zupełnie nowa "jakość".
Twoja surowa ocena bardzo mnie martwi ... . A przecież rzucam ci perły ... .
Agatkak / 80.68.236.* / 2007-08-01 10:37
Mnie się podoba:-) To takie prawdziwe!
erbas / 83.11.68.* / 2007-08-01 15:43
no tak prawdziwa przeszłość Sabre
Sabre / 2007-08-01 13:11 / Tysiącznik na forum
Jakakolwiek zbieżność z postaciami wystepującymi w życiu politycznym jest najzupełniej przypadkowa:)
obserwator / 2007-08-01 09:54 / Tysiącznik na forum
do Sabre > bzdury piszesz i tworzysz majaki pod wplywem gorączki, tylko Twoje bzdurnew słowa może usprawiedliwic choroba. Ale też nalezy sie przyglądać, bo jest powiedzenie ..po pijaku to i na języku sie pojawi widzenie świata. Zatem jezeli piszesz jako majaki to tez coś w tym jest. Zaprzestań pisać bzdury bo metan woda nie da Tobie osłony, a śmierdzieć bedzie poruszona woda dlugo i zmyc smrodu sie nie da. Wszyscy ktorzy totalnie krytykują dla samej krytyki, moga zadlawić sie słowami ktore nic z prawda nie maja do czynienienia. Mali ludzie, o małych sercach są szczególnie zlośliwi i wyjątkowo niesprawiedliwi. Sami nic nie robia a w zazdrości opluwaja innych ktorzy chca dla ludzi dobrze i jeszcze lepiej.
Sabre / 2007-08-01 10:06 / Tysiącznik na forum
Rany, człowieku! Co to za bełkot? Jesli ja mam gorączkę, to ty majaczysz w malignie!
Zdzich / 2007-08-01 08:00 / Bywalec forum
Oj coś mi się zdaje, że nasz pan prezydent już darował to, że koalicja ma jeszcze dużo do zrobienia dla dobra Polski (czyt Kaczygrodu)

Najnowsze wpisy