Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent traci poparcie wśród Polaków

Prezydent traci poparcie wśród Polaków

Money.pl / 2006-04-13 10:32
Komentarze do wiadomości: Prezydent traci poparcie wśród Polaków.
Wyświetlaj:
ochudzony / 157.25.5.* / 2006-04-14 09:41
a kto zyskał może Jaruzelski biedny stary człowiek
ma / 83.17.13.* / 2006-04-17 02:05
Prezydenta mamy póki co jednego, więc nikt nie zyskał. Chodzi o zaufanie jakim darzą obywatele swoje prezydenta, a nie osoby mogące/chcące nim zostać. Widać tutaj jak na dłoni, iż nie rozumiemy co czytamy (jako masa).
Były zwolennik / 83.21.2.* / 2006-04-13 23:37
Największym, do tej pory, błędem prezydenta bała reakcja na protest niektórych kręgów na medal sybiracki. Prezydentowi nie wolno było przyznać się do podpisania dokumentu, którego nie czytał, Jeśli tak zrobił i Pan Jaruzelski otrzymał tę blaszkę i świat się o tym dowiedział, powinien był potwierdzić swój podpis i znaleźć pozytywną argumentację na złożenie swej parafy. Wrzeszcząc, że podpisał coś przez pomyłkę dał dowód swej nieopowiedzialności, a może nawet głupoty, że krzywdy jaką uczynił Jaruzelskiemu nie wspomnę, choć Pan Jaruzelski postąpił bardziej honorowo niż ten jednojajowy bliźniak. Jednojajowy a ma córkę, też dziwne -
może mu ktoś pomógł. Następnym błędem jest manipulowanie przy orderze Virtuti Militari i pozwolenie temu gówniarzowi Radkowi porównać bohaterów z pod
Monte Cassino z dzisiejszymi najemnikami jadącymi wyłącznnie dla zarobku do Iraku. Dla mnie ten Sikorski przestał się, w tamtym momencie, liczyć nie tylko jako minister, ale jako homo sapiens, który w przeciwieństwie do tego smarkacza myśli. Wara od tego orderu z 200 letnią tradycją. Następną gafą prezydenta jest, zamiast wywalenie na zbity pysk Urbańskiego, po aferze z Panem Jaruzelskim, chęć mianowania go na stopień oficerski.
Swoje fochy za granicą też powinien ograniczyć. Nie wiem kto mu doradza, ale ten przylepiony do martwej twarzy uśmieszek, prawie jak u tworów Frankensteina, też zraża ludzi - mnie z pewnąścia. Prezydent powinien być zdrowy na umyśle i fizycznie, a ten łapie powietrze jak astmatyk, to nie zjednuje mu sympatii i chyba dobrze, a rozum pominę.
waz(usa) / 64.21.104.* / 2006-04-14 02:15
Byly zwolennik - ma STUPROCENTOWA RACJE. Dokladnie to samo sobie pomyslalem, gdy doszly do mnie wiadomosci, ze w kancelarii prezydenta RP prima aprilis (z odznaczeniami) odbyl sie w tym roku przed 1-szym kwietnia.
Co do drugiej polowy wypowiedzi dotyczacej Monte Cassino, to nic na ten temat nie wiem, jak rowniez, na temat zagranicznych wizyt prezydenta-Kaczora. Co prawda byl niedawno tutaj w USA, ale jakichkolwiek informacji na ten temat w amerykanskich mediach nie bylo.
Byłyh zwolennik / 83.21.10.* / 2006-04-14 06:55
Słuchaj waz(usa) Prezydent Kaczyński będąc z wizytą w Iraku obiecał tym najemnikom, że postara się o rozszerzenie możliwości nadawnia Virtuti Militari, natomiast Radek Sikorski, w argumentacji słów prezydenta, oczywiście po proteście kombatantów, oświadczył: w takim razie żołnietrzom walczącym pod Monte Cassino też się nie należalo to odznaczenie, ponieważ Oni walczyli o wolność włochów, a nie nrodu polskiego. Po takiej argumentacji, głupi Radek, bo inaczej nazwać go nie mogę, u mnie stracił wszystko a ten niby prezydent, powinien natychmiast, za takie stwierdzenie, udzielić temu gówniarzowi reprymandy i to publicznie. Ale jak on mógł dać reprymendę jeśli sam, takimi obietnicami chce przekupić wojsko. To była "łapówka" a kaczyński jest w takim razie łapownikiem. Jeśli idzie o fochy, we francji obraził się na dziennikarza i przerwał wywiad - wychodząc z sali. Pewnie zabrakło mu słów.
Wapniak / 83.28.139.* / 2006-04-18 17:04
Za odwagę się Panu też należy medal. Podziwiam... Widocznie nie ma pan już nic do stracenia. Swoją drogą jak Pan myśli, kto za Sikorskim stoi?... A o generale ciągle cisza...
Swoją drogą ciekawe jak to się dzieje, iż jeszcze moderator /nie cenzura, tak to się teraz nazywa/ tego jeszcze nie zdjął?....Hm...
_Jan / 83.27.38.* / 2006-04-13 17:37
Lepiej późno, jak wcale.
DA / 195.225.68.* / 2006-04-13 16:37
NIe wierzę w sondaże....
Szkoda kasy. Ale wydaja ją Ci, którzy chcą abyśmy w nie wierzyli....
menda / 83.22.217.* / 2006-04-13 14:13
Widocznie model "aktywnej prezydentury" nie bardzo odpowiada Polakom.
ma / 83.17.13.* / 2006-04-17 02:11
Aktywnej? Na jakim polu poza orderami i telewizyjnymi debatami?
obserwator / 212.244.73.* / 2006-04-13 10:32
Prawie 30%-owy spadek popularności w ciągu kwartału. To chyba lepiej niż były premier Leszek Miller.
Zbig / 213.158.197.* / 2006-04-13 19:39
Ludzie dostrzegają cały ten "niewypał "z wyborem Kaczyńskiego na prezydenta, tylko co za tego. Trochę za późno!
ma / 83.17.13.* / 2006-04-17 02:17
Prezydenta wybiera się w stosownym momencie. Przez pięć następnych lat można jedynie opłakiwać własną bezmyślność. Cieszę się, że głosowałem na tego na kogo głosowałem i nie był nim Kaczyński. Oczywiście nie mogę mieć pewności jakie byłyby rządy mojego wybrańca, ale u mnie politycy zaufanie muszą budować na dłuuuugo przed kampanią wyborczą, więc miałbym większą pewność co do jego rządów... jak sądzę.

Najnowsze wpisy