Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent ujawnił zdanie w sprawie ACTA

Prezydent ujawnił zdanie w sprawie ACTA

Money.pl / 2012-02-02 17:47
Komentarze do wiadomości: Prezydent ujawnił zdanie w sprawie ACTA.
Wyświetlaj:
gth / 83.27.31.* / 2012-02-03 23:07
ACTA: cenzura, koncerny, biurokracja - doc. Józef Kossecki

http://komandir.wrzuta.pl/film/9RB5h4a0eRm/acta_cenzura_koncerny_biurokracja_-_doc._jozef_kossecki
zby79 / 2012-02-02 20:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ciekawi mnie, czy jako producent bielizny mogę zgodnie z ACTA zgłosić uzasadnione podejrzenie używania przez Kasię Tusk podróbki mojego produktu? I czy otrzymam wszystkie jej dane? Oczywiście to tylko podejrzenie, ale dopóki się nie rozbierze nie mogę stwierdzić, czy to podróbka. Skoro jest niewinna to chyba nie będzie mieć nic do ukrycia?
m-53 / 83.24.19.* / 2012-02-02 20:23

prezydent był zainteresowany uzyskaniem klarownej i jasnej odpowiedzi na ile umowa handlowa ACTA może stanowić zagrożenie dla wolności obywatelskich.


Na razie "był zainteresowany". Zatem jeszcze nic nie wie.
No to jak mógł "ujawnić zdanie"
bsf / 87.205.194.* / 2012-02-02 19:53
Analfabeta zajął się internetem a ja uważam ,że to tylko tania tandeta propagandy.
Anatol+ / 31.175.48.* / 2012-02-02 18:39
Oj Bronek! Ty niczego nie kumasz. Tu nie chodzi o to, że "należy z całą stanowczością i w jasny sposób oddzielić odpowiedzialność internautów od odpowiedzialności firm", ale o to, że jedno prawo własności chronione będzie w sposób wyjątkowy w stosunku do innych. Może taki przykład dam: przypuśćmy, że ukradną ci rower - może to zły przykład, bo ty na rowerze nie jeździsz, więc ci to zwisa - przypuśćmy więc, że ukradną ci upolowanego dzika. Wściekły chodzisz po okolicy i zaglądasz w okna sąsiadom i w jednym domu widzisz na ścianie wiszący ryj, podobny do tego jaki miał dzik którego upolowałeś. Idziesz do wójta i nakazujesz mu ujawnienie wszystkich danych o gospodarzu tego domu, a następnie udajesz się do sądu który nakazuje natychmiastowe zabranie ryja bez wysłuchania drugiej strony. W dodatku domagasz się odszkodowania za straty jakie poniosłeś według jakiejkolwiek, przedstawionej przez Ciebie kalkulacji i sąd ma obowiązek to uwzględnić np. że nie mogłeś dzika zjeść z rodziną i musiałeś zapłacić kilka tys. złotych za kolację w luksusowej restauracji. Może to też nie najlepszy przykład, bo ty wiesz, że i wójt, i sąd, a także koledzy z byłej WSI wszystko ci załatwią w tym kraju i to bez specjalnego prawa, ale tak sobie wyobraź, że to się stało za granicą gdzie nie masz kolegów. Czujesz teraz problem?
mmx / 2012-02-02 18:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
10/10
europejczyk / 89.69.217.* / 2012-02-02 17:47
Pan prezydent nie ma opinii na żaden temat, ten człowiek nie umie nawet napisać paru zdań żeby nie było w nich błędów ortograficznych. Na spotkaniu z królową Szwecji zakosił jej kieliszek z szampanem i wypił. Afganistan nazywa antypodami a gaz łupkowy myśli, że się wydobywa łopatą jak węgiel brunatny. Dodatkowo to chory człowiek na miażdzycę.

Najnowsze wpisy