Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent zaprasza byłych ministrów finansów

Prezydent zaprasza byłych ministrów finansów

Wyświetlaj:
wojcher / 2009-05-29 20:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A co osiągnęli w/w wymienieni ministrowie? Mama zawsze mi mówiła gdy chodziłem do szkoły: "Równaj w górę". Tylko nie wzięła pod uwagę tego, iż kierując się w życiu tą zasadą nigdy nie będę prezydentem. Zbyt szczytne cele mi przyświecają.
FirezeuG / 2009-05-29 11:09 / Tysiącznik na forum
Takie pytanie:
W jakim celu to zrobił ??
Przecież doskonale wiemy że efekt takiego spotkania będzie gó....ny.
sm0 / 195.225.69.* / 2009-05-29 10:48
Czego by oni nie zrobili jak by dalej rządzili, prezydent gromadzi wokół siebie nieudaczników podobnych swojemu bratu.
vetoslawklamczynski / 2009-05-29 09:12 / Bywalec forum
...znanych w świecie książek, bestsellerów ekonomicznych.

Nic pewnie jak zwykle z tego co oni prawią nie zrozumię - w końcu moje prace naukowy opierały się o marksistowską myśl ekonomiczną - ale być może bratu pomogę.

VK
JanuszPOlikot / 2009-05-29 09:26 / Tysiącznik na forum
Cześć Vetosław jak tam "małpki"...mówisz że "robisz" za prezydenta.
Bo widzisz ja robię za Palikota i mama Jarka robi mi na złość przysyłając na moje konto masę forsy!
POzdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I czekam na tradycyjne "małpki"
mirek3011 / 2009-05-29 09:01 / Tysiącznik na forum

Zaproszenia nie przyjął profesor Leszek Balcerowicz.

No i dobrze bo to cienias i jemu zawdzięczamy to co mamy.....
piasek125 / 77.65.99.* / 2009-05-29 09:26
zgadzam się.
Balcerowicz swoją doktrynalną polityka monetarną tylko i wyłącznie wyhamowuje gospodarkę aby mu żyło się lepiej na procencie.
Pilsener / 2009-05-29 09:35 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Gdyby nie Balcerowicz dalej byście mieli komunę i zarabiali 20$ za miesiąc, a za zahamowanie gospodarki odpowiadają Wasi czerwoni towarzysze na czele z Wałęsą, Buzkiem, Tuskiem i Kaczyńskim, którzy zaniechali jego reform i do.. podatków, urzędników i socjalu.
mirek3011 / 2009-05-29 09:46 / Tysiącznik na forum
Ja nie jestem za komuną ale sprawawygląda tak za komuny ludzie zarabiali np. 20 USD co miesiąc większości zostawałi ok 4 USD.
Dzisiaj zarabiamy ok 600 ....a nie zostaje większości nic lub ewentualnie co miesiąc debetuja dając zarobić bankom............
Balcerowicz "oddał" większość banków w ręce zachodnie nasze zarobki są "obowiazkowo" przelewane na konta za które płacimy.
System został tak "ustawiony" że banki mają stałych płatników(tzw. barany do strzyżenia)...i nieźle na tym zarabiają.
Gdybyś miał sklep ze "stałymi" klientami to tylko byś ręce zacierał.......
Co ciekawsze co to za banki w których posiadacz konta dopłaca co miesiąc do konta gdyż oprocentowanie nie pokrywa opłat za prowadzenie konta?
FirezeuG / 2009-05-29 11:10 / Tysiącznik na forum
Ok to twoje zdanie, ale strasznie demagogiczne.
mirek3011 / 2009-05-29 11:48 / Tysiącznik na forum
Oczywiście piszę używając pewnych skrótów myślowych,
chodzi mi o pokazanie sytuacji .
Pilsener / 2009-05-29 10:55 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A jakie to niby były banki, które Balcerowicz oddał? Allior bank pewnie? I co za różnica, kto jest właścicielem banku? Pewnie wolisz, żeby banki prowadzili tacy ludzie jak Kownacki, Niezgoda, Grobelny, Baksik, Hatke albo Gąsiorowski? Cudowne, polskie brudne i złodziejskie ręce? I ktoś każe Ci płacić za prowadzenie konta i "dać się strzyc"? Ja mam dwa konta w Austrii, nie płacę polaczkom i g.. mnie obchodzi kto jest właścicielem banku, byle miał dobrą ofertę. Śmieszą mnie teorie o "zachodnich rękach" - to polacy Ciebie strzygą i to w Twoim własnym kraju, fajnie jest wierzyć, że to wina zachodu, ale jest to wina właśnie polaków. Nawet jak pojedziesz za granicę i ktoś Ciebie tam okradnie, to na 90% będzie to polak.
mirek3011 / 2009-05-29 09:48 / Tysiącznik na forum
Przepraszam za błędy literowe.....
Bodek_ / 80.68.236.* / 2009-05-29 09:33
Jesteście śmieszni, jak nie wiem.
Widać, że nie wiele z tego zrozumiecie, ale może spójrzcie trochę na Ukrainę (teraz i dawniej), Łotwę i Estonię (teraz)...
FirezeuG / 2009-05-29 11:12 / Tysiącznik na forum
Wiesz to takie SF które można śledzić na bierząco. Taka alternatywna rzeczywistość w jakiej moglibyśmy być :)

Najnowsze wpisy