Forum Forum finansoweKarty

problem z bankomatem

problem z bankomatem

bruciato / 2010-01-18 12:22
witam
mam problem mieszkam we Włoszech byłem z żona w Polsce i próbowaliśmy podjąć środki z bankomatu BZ WBK pojawił się komunikat brak wystarczających środków na koncie trochę się zdziwiliśmy bo mieliśmy pewność ze na koncie mamy co nieco spróbowaliśmy półgodziny później bankomat tego samego banku wydał nam zadaną kwotę bez problemu i już więcej nie mieliśmy problemu z pobieraniem pieniędzy z bankomatu jednak po powrocie sprawdziliśmy rachunek i okazało się że pierwsza próba pobrania środków została zaksięgowana mimo tego iż bankomat nie dokonał wypłaty... no i za bardzo nie wiem co teraz z tym zrobić
Wyświetlaj:
anna_s / 94.42.58.* / 2010-02-07 16:02
Przestrzegam przed BZ WBK, to dziwny bank. placilam w sklepie w kraju za zakupy karta, wydana do rachunku w GBP. terminal 3 razy wyswietlil (nalezy do pekao sa), ze polaczenie z bankiem jest niemozliwe. wyplacilam wiec kase w bankomacie swojego banku i zaplacilam za laptopa. okazalo sie, iz bank 3 razy obciazyl konto (zrobil blokade srodkow) i musialam czekac kilkanascie dni, az sciagna jakies blokady. BZ WBK swoja nieudolnoscia autoryzacji płatnosci karta pozbawil mnie na 2 tygodnie moich pieniedzy. uwazajcie na nich. konto zlikwidowalam.
wiwan / 2010-02-06 10:00
Jak to co ? Reklamować jak najszybciej w SWOIM banku, tj. tym który kartę wydał. Przecież ślad/jego brak po tej transakcji jest w bodaj 3 systemach ( Twojego banku, BZ, systemu międzybankowego VISA czy innego). Ich analiza da odpowiedź- czy transakcja była zrealizowana, czy nie.

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: