Forum Forum prawneBankowe

Problem z kredytami.

Problem z kredytami.

Mirek12 / 2011-08-12 14:49
Z własnej winy, wepchałem się w nie złe kłopoty. Rok temu zaciągnąłem kredyt w banku na kupno mieszkania, później wziąłem jeszcze jeden, teraz mam problem ze spłątą obu!! Już zaczynają mi odsetki naliczać!! Co w takiej sytuacji mam zrobić, czy wziąć jakiś inny kredyt na spłatę tych dwóch?! Jak dla mnie jest to sytuacja bez wyjścia!!
Wyświetlaj:
Złoty Bażant / 2013-06-19 14:37
Ja na Twoim miejscu zrobiłbym tak, wziąłbym kredyt kondolidacyjny, dla połaćzenia tych dwóch kredytów, pytanie tylko czy taki kredyt Ci przyznadzą... biorąc taki kredyt mozes zna przykład spłacać oba kredyty w jednym przez dłużsyz czas za to z niższą ratą!! jeżeli jednak bank się nei zgdozi na przyznanie Ci takie kredytu zgłoś się do banków i przedstaw sytuację, możesz albo zamroziic spłatę kreydtu, na jakis czas, albo też możesz zmniejszyć sobie ratę kredytu!!
szpef / 91.226.50.* / 2012-03-07 12:37
polecam firmy oddłużeniowe
bankowy.pl / 89.72.70.* / 2011-08-16 20:10
Możesz próbować nagocjować z bankami nowe warunki umów kredytowych maksymalnie wydłużając okres kredytowania(oczywiście koszty kredytu niesamowicie wzrosną). W najgorszym przypadku zajęcie nieruchomości i licytacja.

Najnowsze wpisy