Forum Forum prawneBankowe

Problem z zadluzeniem w banku

Problem z zadluzeniem w banku

lilahouse78 / 2015-02-03 22:21
Witam serdecznie,
w 2008 wzielam kredyt w wysokosci 280 000 zl.Splacalam go w ratach miesiecznych przez 6 lat w wysokosci 2 800 zl. Pozniej mialam pewne problemy ze splata. Teraz chce splacic reszte kredytu i sie okazuje ,ze mam do splaty 307 000 zl. To normalne?? Moge jakos zmniejszyc ta kwote ?? Przeciez juz ponad 200 000 splacilam.
Prosze o porade.
Z gory dziekuje:)
Wyświetlaj:
Cheeto's / 185.161.93.* / 2019-07-07 16:10
No, ale to logiczne, że trzeba odzyskiwać zadłużenia. Inaczej to byśmy wszyscy kuleli finansowo, jakby tak wszystkim odpuszczać. Ja mam świetną firmę MK-Finanse, z którą współpracuję i dzięki nim moja własna firma w ogóle działa.
majster200 / 195.189.88.* / 2018-08-26 22:18
Dobra firma zajmująca się regulacją zadłużeń i długami to jest mk finanse. Oni w ubezpieczeniach siedzą głównie, ale ja tam miałem okazję z nimi o windykacji rozmawiać i widać, że się znają na robocie.
gabinia / 2018-07-12 01:45
Masz dług, problem z Komornikiem?
Masz prawo wiedzieć!
Masz swoje prawa!
Pomoc Prawna, Upadłość konsumencka !
Wstępna analiza Twojej sprawy!
Stosujemy nowatorskie i korzystne rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mogą sobie pozwolić na koszty prowadzenia sprawy !
Zapraszam serdecznie do kontaktu
https://pomocgabi.wixsite.com/odluzanie-pl

Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
https://pomocgabi.wixsite.com/odluzanie-pl
maria_korzen / 2015-03-05 18:07
Wakacje kredytowe albo wydłużenie czasu kredytowania. Jest sporo opcji, jeśli sam nie czujesz się na siłach by z nimi negocjować poszukaj w necie e-kancelarii. Zazwyczaj tną po kosztach administracyjnych ale mają za to lepszą ofertę dla klientów.
szklarek / 2015-02-04 09:41
Jest to kredyt walutowy ?
Umowę bank już wypowiedział ?
lilahouse78 / 2015-02-08 14:25
Nie,to jest kredyt hipoteczny.Tak,umowa jest wypowiedziana.Od niedawna.Jednak teraz chce sprzedac dom ,mam kupca i chce splacic swoje zadluzenie.Tylko jak to mozliwe ,ze po 5 latach splaty mam duzo wiecej niz wzielam kredyt do splaty.
szklarek / 2015-02-10 13:52
Hipoteczny też może być walutowy przecież. Zmierzam do tego, że za tak wysoką obecnie należność może odpowiadać i to, że w ostatnim okresie przed wypowiedzeniem kredytu kurs waluty kredytu był wysoki- a więc efekt taki, jak w przypadku frankowców- o czym głośno- z kredytami obsługiwanymi.

Reszta wynika z odsetek karnych (nawet 25% w skali roku)

Najnowsze wpisy