Forum Forum emerytalneOFE

Problem ze Skarbcem

Problem ze Skarbcem

arasw / 83.20.118.* / 2008-09-08 16:15
MAm mały problem ze OFE Skarbiec. Jestem niestety w tym funduszu.Niedawno był taki okres w czasie sprzedaży tego funduszu od czerwca do 6 sierpnia,kiedy to bez wzgledu na staz członkowski można było zmienić fundusz.|Troche sie zgapiłem i na początku sierpnia podpisałem umowe.Wczesnie rok czasu byłem w tym funduszu.Skarbiec przysłał mi informacje że musze uiścic opłate za wcześniejszą zmiane.Kiedy zadzwoniłem do nich z zapytaniem dlaczego tak sie dzieje skoro był to okres w którym mogłem zmienic bezpłatnie funduszto otrzymałem odpowiedz ,że zawiadomienie wpłyneło po tym okresie i już nie jeshonorowane na tamtych zasadach.Z tego co wyczytałem na internecie to zawiadomienie musi wpłynąć do 10 listopada.Nigdzie nawet na stronie Skabca,ani w ustawie o funduszacg innej możliwośći nie ma opisanej.To jest tylko własna intepretacja tego funduszu.Czy ktoś wie co z tym zrobić ? Jak napisać reklamacje ?
Wyświetlaj:
cal / 91.188.122.* / 2008-10-23 20:27
Nie przejmuj sie Skarbiec zostaje przejety przez Aegon OFE i bedzie o wiele lepiej niz bylo do teraz... poniewaz Aegon ma duze doswiadzczenie i jest stabilny w porownaniu do innych funduszy.. wiec nie przejmuj sie ... a ta oplata jest jednorazowa i reklamacji ci niestety nie uznaja,
znajomy / 2008-10-23 21:04
pozdrawiam pana cal z Aegon :P
a więc tak to jest standarodwa procedura w aegon, napisz pismo z ponagleniem i musi ono zostać uwzględnione dodatkowo w tym piśle napisz że kopie pisma z prosba o zmiane ofe wysylasz do KNF :) podziala:) juz tak robilem i jak zadzwonile do skarbca to powiedzieli ze klient jest na liscie transferowej:) liczy sie data podpisania i stempla pocztowego:) a agenci wysylaja zawiadomienia o zmianie ofe listem poleconym:)
pozdro

Najnowsze wpisy