PROGNOZA !!!

krzysiek29 / 2008-04-13 11:56
Witam pewnie wiekszosc jest zawiedziona po tym tyg. no coz kapital spekulacyjny i arbitraz w glownej mierze zagranica w piatek zrobili sobie jazde na WIG 20. Przy bardzo duzym spadku indesku malych spolek MALUCHY zachowaly sie znakomicie to mozna powiedziec napawa optymizmem. Fakt obroty sa coraz mniejsze dobrze i zle ze wskazaniem na dobrze punkt zwrotny jest blizej niz dalej.Akcje MiS jak widac po zachowaniu indeksow malych spolek sa bezpieczniejsze niz walory z glownego indeksu WIG 20 moze dlatego ze ucierpialy najmocniej a moze ze coraz mocniejsze raczki je trzymaja i nie ma komu wywalac.
Ten tydzien bedzie bogaty w dane makro i raporty sektora bankowego na ktory wiekszosc czeka w emocje beda wzloty i upadki. W poniedzialek nie ma co liczyc na jakos wielka przecene juz w piatek ona byla. Izrael dzis na skromnych minusach delkikatnie pokazuje droge. Spotkanie G7 tez moze w tym pomoc mowa o silnym dolarze i zapobieganiu kryzysu na rynkach finansowych. Jedno mnie martwi ostatnie dane o inflacji zle zwiastuja na przyszle posiedzenie FED (29 kwietnia) ten dzien moze byc ciekawym dniem bo moze to byc szczyt albo dolek nalezy pamietac ze MOZE.
Z kolei umocnienie dolara (brak obnizki stop i zmiana nastawienia co do obnizek juz wczesniej byla taka sugestia, lepsze dane z sektora bankowego)to silny spadek surowcow. Calkiem mozliwe ze dolek USD/JEN juz byl a szczyt na Gold rowniez. A teraz nasz piekny ZLOTY nie ma co pompuja go niezle kiedys to sie skonczy w tym roku nie powinno ale w nastepnym calkiem mozliwe. Gospodarka Polska fundamentalnie wyglada bardzo dobrze ale odplyw kapitalu zagranicznego zrobi swoje prosze zerknac na walute ISLANDI)
Nie bede podawal poziomow dla indeksow za duzo emocji spekulancji i arbitraz robi swoje(wig20). To moje sygestie i analizy i tak prosze odbierac. pozdr

UDANYCH INWESTYCJI
aqaz / 83.29.139.* / 2008-04-13 23:14
myśle że najblisze pułrocze nie jest najlepsze do inwestowania conajmniej pułrocze ja skonwertowałen jakiś czas temu i dobrze na tym wyszłem zmniejszyłem skale strat jaki poniosłem obserwuje sytuacje i myśle że indeksy muszą jeszcze spaśc
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy