Program do AT

michael7 / 83.23.175.* / 2008-03-03 22:47
Giełdą interesuje się ju z od 1,5 roku, ale jeszcze nie zdążyłem opanować AT na wystarczającym poziomie, a ostatnio znalazłem ciekawą stronę, gdzie widzimy procentową szanse na kontynuację danego trendu... http://www.investray.pl/i.php?a=cl&s=2&gr=2 Żeby widzieć cyferki trzeba się zarejestrować i zalogować, co nic nie kosztuje.. Stronka jest wg mnie ciekawa i godna uwagi. MOje pytanie brzmi jednak, czy można się na takim czymś opierać podejmując decyzję kupna bądź sprzedaży... Proszę o pomoc:)
Kroghot / 78.28.5.* / 2008-03-04 17:48
NO moje zdanie jest takie że lepiej z tego nie korzystać w pełni. Do największego sukcesu trzeba się opierać na wiele czynników a takie najważniejsze to AT, AF, atmosfera na giełdzie.
To co tam masz to są książkowe AT. Pewnie się czasami będzie sprawdzało ale do tego nie trzeba być geniuszem żeby zobaczyć z wykresu że jest trend boczny itd.

Pozdrawiam,
forum.gpwinfo.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy