Forum Forum dla firmOprogramowanie

Program do faktur automatycznych

Program do faktur automatycznych

Darekda / 5.134.65.* / 2015-02-22 21:59
Witam, Poszukuję programu do wystawiania faktur. Co miesiąc wystawiam faktury za usługę. Różnią się one od poprzednich jedynie nazwą tj. usługa .... w miesiącu lutym, w następnym miesiącu usługa ...... w miesiącu marcu itd. Czy może mi ktoś polecić program, który zmieniłby wszystkie faktury jednocześnie, tj. zmienił we wszystkich nazwę miesiąca. Obecnie wszystkie faktury poprawiam ręcznie. Dobrze by było np. importować do excela, zamienić miesiąc i importować spowrotem do programu.

Proszę o pomoc
Wyświetlaj:
qflitt / 194.42.116.* / 2019-12-31 15:42
Do wystawiania faktur w firmie warto wybrać oprogramowanie, które będzie cały czas rozwijane i wspierane. Przetestuj jakie funkcje oprócz fakturowania oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu.
De_Iete / 2017-10-27 11:44
Faktur cykliczne możesz uzyskać w programie mpFaktura. Ustawiasz cykle oraz parametry faktur, które generują się automatycznie. Po ich wygenerowaniu zatwierdzasz je jednym kliknięciem i na dodatek można ustawić po zatwierdzeniu wysyłkę e-mail.
marekkmiecik / 2017-10-20 12:20
w programie jaki sam uzywam jest mozliwosc zaimportowania faktury z excela i to by chyba rozwiazalo twoj problem www.systim.pl
Tech com / 109.95.203.* / 2015-09-18 14:58
Witam serdecznie,
jeżeli Państwo nadal szukają idealnego oprogramowania do księgowości serdecznie zapraszam do kontaktu z firmą TECH-COM. Oferujemy ogromne doświadczenie w oprogramowaniach dla tej branży. Chętnie podejmiemy się próby rozwiązania Państwa problemu.
Gordon1102 / 217.67.194.* / 2015-07-29 14:37
Lefthand w swojej Małej Firmie:CBS i Pełnej Księgowości ma moduł sprzedaży seryjnej i abonamentowej. Na ich stronie znajdziesz instrukcję, żeby rozeznac się co i jak. Nie wklejam linka z oczywistych wzgledów. My mamy to u siebie i sprawdza się dlatego też polecam.
pattern / 79.141.163.* / 2015-04-21 13:25
Ja mogę ze swojej strony polecić BizIn :) umożliwia masowe wystawianie faktur na podstawie wzorców i masową wysyłkę e-faktur do kontrahentów bezpośrednio z systemu wraz z potwierdzeniem czasu i miejsca odbioru, więc według mnie idealnie sprawdzi się w tej sytuacji. Do tego nie musisz nic instalować na komputerze bo cały program działa online, takze wystarczy ci jedynie przegladrka, a nawet mozesz go obslugiwac na urzadzeniach mobilnych :)
ysli / 46.229.152.* / 2015-02-23 11:19
Mogę polecić nasz program do wystawiania faktur online - fakturownia.pl ( [fakturownia.pl] ). Posiada pełną obsługę faktur cyklicznych z różnymi formatami datowania i numeracji i inne niezbędne opcje, abonamenty zaczynaja sie juz od 8 zł miesiecznie a dodatkowo wersja mobilna aplikacji doskonale działa na większości smartfonów. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania odnośnie systemu.
kajkoikokosz / 93.180.191.* / 2015-04-16 20:44
Tylko R2faktury. Żadnych systemów online. Nie mówię że są złe, ale... Co zrobisz jak nie będzie sieci? Polecam R2faktury bo ma faktury cykliczne. Nawet sam przypomina, że dokumenty cykliczne należy wystawić. Wg mnie to najlepszy program do kompleksowej obsługi sprzedaży (ma wersję z magazynem i bez)

Najnowsze wpisy