Forum Forum dla firmOprogramowanie

Program do zarządzania firmą.

Program do zarządzania firmą.

Eryk22 / 2011-10-13 15:03
Potrzebuję Waszej porady w sprawie wyboru programu do zarządzania mała firmą!! Jaki program jest najlepszy ? Najlepiej gdyby był za darmo rzecz jasna!
Wyświetlaj:
radzio35 / 91.206.65.* / 2011-12-29 13:47
Sprawdź sobie program szybkafaktura.pl
masz wersje testową za darmo
możesz dodatkowo skorzystać z oferty Wirtualne Biuro które mają z Microsoftem i Alior bankiem - masz tam szereg programów i narzędzi do prowadzenia firmy w tym pakiet Microsoft Office, wszystko na ich stronie
adam29 / 77.252.228.* / 2011-12-21 15:56
ja mam pakiety od wfirma.pl i są bardzo fajne i tanie :)
mogę śmiało polecić
Aśkaaa / 77.252.228.* / 2011-12-21 15:56
ja mam pakiety od wfirma.pl i są bardzo fajne i tanie :)
mogę śmiało polecić
Amade0 / 83.19.22.* / 2011-11-22 16:31
Wiele programów ogłasza się jako najlepsze - by się o tym przekonać najlepiej sprawdzić jak działają poprzez zainstalowanie wersji testowych.
Wiele z nich ma ograniczenia czasowe lub w ilości wystawianych dokumentów. Z oprogramowania, które takich ograniczeń nie ma to np. AMADEO, którego pliki instalacyjne i instrukcja obsługi jest udostępniana po uprzednim kontakcie (patrz www.pim.krakow.pl).
cdnkrak / 2011-10-26 11:23
Polecam program Comarch OPTIMA. Firma może wybrać konkretne moduły lub zakup w promocyjnych pakietach. Dla Nowych Klientów RABATY ! W cenie programu m.in. bezpłatna asysta Telefoniczna i Aktualizacje.
Potrzebujesz więcej informacji ? Napisz joanna.puchala@cdnpartner.pl
Łukasz_Raks / 77.252.119.* / 2011-10-25 11:29
Witam,
mogę zaproponować pewne rozwiązanie, więc jeżeli jest Pan zainteresowany, to proszę o podanie nr telefonu.
l.sylwestrzuk@raks.pl
Piotr_kk / 77.254.83.* / 2011-10-21 10:56
Zarządzanie firmą to dość szeroki temat,
są programy księgowe, magazynowe, CRM, zarządzanie projektami...

Z mojej strony polecam
http://infakt.pl - faktury i ksiegowość
http://centriumcrm.com - crm, organizacja pracy
Alex22X / 2011-10-18 21:48
bezpłatnie ciężko znaleźć coś naprawdę dobrego,ale nie mówię, że nie ma;) Programy online maję swoje zalety i przewagę nad zwykłymi programami ściągniętymi, przede wszystkim programy które się ściąga mogą być stare i bez aktualizacji a jeżeli ktoś potrzebuje księgowości to musi mieć świeżość przepisów prawnych;p
Jeżeli dopuszczasz program online z miesięcznym abonamentem to mogę Ci polecić wfirma.pl bo akurat mają całe pakiety do prowadzenia firmy plus e-faktury! A jak chcesz zwykłe programy do ściągnięcia to jest masa portali z darmowymi programami, wpisz w google;)
jak_feniks / 2011-10-18 12:37
przed chwilą dawałam komentarz już co do pragramu na innej stronie, ja używam programu już kilka lat do małej firmy OPTIMA, na poczatku wersja dwa miesiace darmowa, program łatwy , przejrzysty, gdy nasza mała firma się rozwija dokupujemy istotne dla nas moduły, korzystałam z tej strony jawo-projekt.pl/optima-moduly-dodatkowe.php, szybka obsługa, w razie pytań zawsze odpowiadają
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy