Forum Polityka, aktualnościKraj

Program Rodzina 500 plus. Sześć banków umożliwi wkrótce składanie wniosków

Program Rodzina 500 plus. Sześć banków umożliwi wkrótce składanie wniosków

Wyświetlaj:
Aliika / 31.61.136.* / 2016-02-24 19:05
moja znajoma na 4 dzieci "wszelkiej pomocy" dostanie ok 37tys w tym roku, podstawowe wykształcenie, mąż pracuje na czarno, ona oficjalnie płaca minimalna, dzieci mają najnowsze smartfony, ciuchy z najnowszych kolekcji, a ja mojej jedynaczce ciuchy z ciucholandu. Młodzi ludzie jak możecie uciekajcie stąd, tu nie warto pracować kształcić się, po co, po to tylko żeby płacić na taki przypadek jak opisany powyżej, dodam że ja mam kredyt mieszkaniowy, a ona dostała za darmo od państwa, ona ma dodatek mieszkaniowy, a ja szukam dodatkowej roboty, żeby mieć na spłatę kredytu. Nie warto było być uczciwym, uczyć się, chcieć coś w życiu osiągnąć, zmarnowałam młode lata na pogoń za ideałami, którymi nawet tyłka podetrzeć się nie da, teraz mówię dziecku, nie lituj się nad nikim, żyj dla siebie, nie warto, rozpychaj się łokciami, a słowo uczciwość schowaj między bajki
jasam 70 / 109.173.220.* / 2016-03-31 22:33
bo to nie zapomoga dla wygodnych tylko zachęta do posiadania więcej dzieci aby miał kto w przyszłości pracować na twoją i moją emeryturę !!!! ja to rozumiem ale ciągle znajdą się marudy...
Heja / 86.12.80.* / 2016-02-24 13:17
A dlaczego nie można w Lloyds Bank. Pozdrawiam z UK uje
qla779 / 151.88.22.* / 2016-02-24 09:50
super artykuł, podalibyście chociaż które to banki

Najnowsze wpisy