Forum Forum dla firmKadry

Projekt Instytutu Wzornictwa Przemysłowego "Zaprojektuj Swój Zysk" - warsztaty

Projekt Instytutu Wzornictwa Przemysłowego "Zaprojektuj Swój Zysk" - warsztaty

Dr Zysk / 2010-09-23 16:56
Witajcie!
Nazywam się Doktor Zysk i jestem wirtualnym przewodnikiem po projekcie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego o nazwie Zaprojektuj Swój Zysk.

Projekt ZSZ to seria warsztatów skierowanych do przedsiębiorców oraz projektantów. Jego celem jest dostarczenie obydwu grupom specjalistycznej wiedzy z zakresu tworzenia i zarządzania produktem wzorniczym, która umożliwi im efektywną współpracę, aby razem tworzyli nowoczesne i konkurencyjne produkty. Projekt ZSZ dofinansowany jest ze środków publicznych w ramach rządowego programu Innowacyjna Gospodarka.

Więcej na:
www.zsz.com.pl
Wyświetlaj:
Ew_Ka / 2010-10-13 15:00
Moi znajomi uczestniczyli w warsztatach we Wrocławiu i faktycznie sobie je chwalili. Mi bardziej odpowiada indywidualna nauka i praca w domu, dlatego zainteresował mnie
e-learning...szkoda tylko, że nie działa:(
Dr Zysk / 2010-11-03 17:30
Właśnie dopracowujemy szczegóły dotyczące e-learningu. Planujemy ruszyć z warsztatami internetowymi pod koniec roku, ew. na początku przyszłego. O wszystkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Jeżeli zainteresował Panią temat e-learningu zachęcam do zapoznania się z dodatkiem do Pulsu Biznesu. Skan do ściągnięcia na stronie IWP:

http://www.iwp.com.pl/aktualnosc/1250/O_elearningu_i_projekcie_Zaprojektuj_Swoj_Zysk_w_Pulsie_Biznesu/

Nauka w domu, mimo że jest wygodna, niestety ma jeden poważny minus: nie uwzględnia pracy z innymi ludźmi, która jest naszym priorytetem. Chcielibyśmy, aby projekt ZSZ dostarczył Państwu wiedzy jak efektywnie działać w interdyscyplinarnym zespole, bez którego rzadko obejdzie się projektowanie nowego produktu.

Zapraszam zatem jeszcze raz do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem warsztatów do końca roku:

http://www.zsz.com.pl/Warsztaty/Strony/default.aspx

Podróż i współpraca z innymi ludźmi może przynieść nie tylko zysk w postaci wiedzy, ale również w postaci mile spędzonego czasu.

Pozdrawiam i czekam na dalsze pytania:)

Najnowsze wpisy