Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

projekt studencki- w co zainwestować 10000?

projekt studencki- w co zainwestować 10000?

ewelina599 / 89.25.228.* / 2014-03-03 14:01
Witam,
jestem studentką II roku Finansów i rachunkowości. Mam do przygotowania projekt 3 miesięczny w którym mam do zainwestowania 10000. Jako, że "siedzę" bardziej w rachunkowości i mam małe obycie z tematem inwestowania proszę o radę w co warto obecnie inwestować :)
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
inwestorxxx289 / 158.116.224.* / 2016-07-15 13:42
hej

w chwili obecnej wg mnie biorąc pod uwage 3mc horyzont inwestycji najlepiej zainwestować tę kwotę w fundusze inwestycyjne. Podzielibyłm kwote pomiędzy agresywnym funduszem PKO rybnku złota - zawiera kontrakty terminowe na złoto a funduszem walutowym USD

pozdr.
Amatorka / 78.30.82.* / 2014-04-11 20:21
Powiem tak 3 miesiące to krótki termin. Z kwota też szału nie ma. Pisze pani o projekcie co ma on miec na celu? Moim skromnym zdaniem powinna pani sobie zadać pytanie jaki poziom ryzyka jest dla pani akceptowalny oraz jakiej stopy zwrotu pani oczekuje. Aktualnie na rynku znajdzie pani przeróżne oferty począwszy od lokat (niskie ryzyko, a skończywszy na forexie (bardzo wysokie ryzyko, jest w czym wybierać jak sie ma czas i chęć poszperać. Powodzenia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy