Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Prokom zawarł z ZUS umowę na 65 mln zł

Prokom zawarł z ZUS umowę na 65 mln zł

młody / .* / 2004-10-28 20:10
Komentarze do wiadomości: Prokom zawarł z ZUS umowę na 65 mln zł.
Wyświetlaj:
oświecony / .* / 2004-11-04 06:38
No i teraz wiadomo po co Zdechłemu Urzędowi Socjalnemu podwyżki składek od przedsiębiorców. Muszą sprezentować nowy program ZUS -owi i zapewnić byt Prokomowi.
Wiech / .* / 2004-10-29 11:43
Czemu tu się dziwić ,że znów bedzię "uzdrawiał" swojego BUBLA, skoro pan Krauze pije herbatkę u boku Kwaśniewskiego i innych przydupasów z Rządu
ja p****..le / .* / 2004-10-29 10:57
ale mnie zdenerwowal od rana. K..wa, czy oni tam sa slepi? Ten system nie dziala, a oni wciaz go modernizyuja w ramach kolejnych kontraktow. ja pier...le, co za syf w tej Polsce. Dlaczego ja stad nie spieprzylem jak moi koledzy. Szkoda, ze wszyscy mlodzi stad nie wypieprza - zostaliby komuchy krauze i rywin.
Mirek / .* / 2004-10-29 08:23
Jeden już złodziej Kulczyk zaczyna tracić grunt pod nogami,czas wziąsć pod Lupę nastepnego cwaniaka,Ryszarda Krauze który wprowadza kolejny program w ZUSie (pewnie znów wadliwy) za bagatela 65 mln.
młody / .* / 2004-10-28 20:10
to są złodzieje. wyciągają z zusu co jeszcze się da. a potem jak przyjdzie dla nas emerytów czas (za 20-30 lat) to zobaczymy jedne wielki palec amarykański uniesiony do góry
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy