Forum Forum finansoweInne

Promesa - jak odzyskać pieniądze

Promesa - jak odzyskać pieniądze

promesa / 80.51.92.* / 2010-10-14 12:00
Witam.

Otóż otrzymałem promesę od stowarzyszenia, które zobowiązuje się zwrócić mi pieniądze za zakup czegoś do 200zł. Aby odzyskać pieniądze muszę pokazać fakturę zakupu. Ja jednak nie chciałbym "konsumować" tych pieniędzy, tylko jakoś je odzyskać lub zainwestować. Czy macie pomysł, jak mógłbym odzyskać te pieniądze lub czy jest coś, co mógłbym zakupić i od razu łatwo odsprzedać za te same pieniądze?
Z góry dzięki za odp.
Wyświetlaj:
audi43 / 2010-10-14 13:44 / portfel / Bywalec forum
co za bełkot...opisz dokładnie problem i bo z tego co piszesz to ty tylko wiesz o co w tym wszystkim chodzi
promesa / 80.51.92.* / 2010-10-14 15:03
Otrzymałem promesę od stowarzyszenia na kwotę 200zł, co oznacza, że jeżeli w określonym terminie zgłoszę się do stowarzyszenia z fakturą wystawioną na to stowarzyszenie otrzymam zwrot pieniędzy. Nie widzę tu żadnego bełkotu. Ja jednak w obecnej chwili nie mam żadnych potrzeb materialnych, więc nie chciałbym wydawać tych pieniędzy na "byle co". Chciałbym, aby te pieniądze do mnie wróciły. Jedynym pomysłem jaki mam to zakup czegoś(może książek), co będę mógł odsprzedać po cenie niewiele niższej od tej sklepowej. Zastanawiałem się, czy jest jakiś lepszy sposób na to, aby bez straty pieniądze te do mnie wróciły. Teraz wpadła mi na myśli numizmatyka. Czy wie ktoś może czy, a jeśli tak to gdzie można zakupić monety na fakturę? @audi43, czy teraz problem stał się dla Ciebie jasny?

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: