Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Promocja matematyki za 20 mln zł

Promocja matematyki za 20 mln zł

skomentuj
Wyświetlaj:
ala 1234 / 195.150.49.* / 2010-05-09 11:23
byle jakie programy szkolne, nie dbające o przygotowanie przyszłych Polaków, obywateli tego państwa ale o wychowanie konsumenta idealnego. A telewizja pokazuje czego jeszcze nie masz, dlaczego właśnie to musisz mieć i co zrobić aby to mieć, czyli jak zaciągnąć kolejny kredyt, którego nie będziesz mógł spłacić (bo nie umiesz - na ich szczęście liczyć). Ktoś na tym zarabia i na pewno umie dobrze liczyć. Myślę, że Polacy powinni się nauczyć przede wszystkim, że nie wszystko trzeba mieć, że trzeba szanować to co się ma, i umieć naprawić to co się zepsuje bo na specjalistów również liczyć nie można (niestety nie są przygotowani do swojej roli bo albo nie potrafią (młodzi, bo zawodówek nie ma) albo chcą oszczędzać i oszukują) - to jest cały ciąg bylejakości panującej w tym kraju, jeśli tego nie zmienimy to nasz kraj będzie biedny - i nie pomoże 20 milionów włożone w spoty i gdziekolwiek indziej. Ministerstwo Edukacji chce oszczędzać kosztem szkół, przedszkoli i nauczycieli (zaczyna wspierać młodych nauczycieli - wspierając często bylejakość bo niestety nie są oni do pracy przygotowani (bo uczelnie też zeszły na psy)- a wydaje pieniądze (a raczej trzeba spytać komu e płaci?) na pseudokampanie, pseudoreformy itp. których zasadność można wcisnąć głupiemu społeczeństwu - i na tym zarobić samemu. Ile jeszcze afer ujrzy światło dzienne? ile Rychów i Zbychów się ujawni, jakie lobby za tym stoji?
Pen / 2010-02-15 16:04
20 baniek za jednorazowo puszczane spoty w telewizji o niskiej oglądalności ? Jakiś niezły "matematyk" się obłowił..
trzeciaq2 / 2010-02-15 15:13 / Bywalec forum
lepiejwydac te pieniadze na sluzbe zdrowia, albo na drogi a nie na beznadziejna kampanie reklamujace matematyke w szkole. Zawsze dzieci sa poszkodowane bo one nie wiedzialy, wiadomo juz bylo dawno tylko uczyc sie nie chce, za duze rozleniwienie !!!!!!
Ja swoja mature kilka lat temu, probna pisalem nowa, a zdawalem stara gdzie pol roku przed matura bylo wiadomo jaka mamy wkoncu pisac. i nikomu to nie przeszkadzalo. to ze spoleczenstwo robi sei glupsze bo zawsze idzie na latwizne to wiadomo nie od dzis. DLATEGO MATURE Z MATEMATYKI MUSI BYC OBOWIAZKOA, rownie dobrze mozna mowic czy j.polski tez musi byc obowiazkowy skoro chce studiowac biologie to po co mi znajmosc lektur ??
skomentuj

Najnowsze wpisy