Forum Forum prawneBankowe

promocja mbank GPS, ap. cyfr. lub DVD GWARANTOWANą NAGRODą

promocja mbank GPS, ap. cyfr. lub DVD GWARANTOWANą NAGRODą

JANEK 111111 / 62.111.152.* / 2009-10-02 22:38
mbank rozpoczął niedawno kolejną edycje super promocji polecambank . 0233491867 wpisz te cyfry otwierając konto na stronie mbanku i zagwarantuj sobie nagrode gwarantowaną dvd, aparat cyfrowy lub gps.

Polecam mbank bo jest super. Nie dojść że konto za darmo (otwarcie, prowadzenie, przelewy, duża sieć darmowych bankomatów), to jeszcze nagrody rozdają gwarantowane w promocji „POLECAMBANK”. Są to DVD LG za dwóch nowo zwerbowanych klientów, aparat cyfrowy FUGI 8,2 MPXL za czterech klientów, nawigacja GPS TOM TOM za sześciu nowych klientów. Dla najlepiej polecających są nagrody w postaci samochodu, laptopów , wycieczek i telefonów Nokia 5800. Wszystko bardzo proste namawiasz najlepiej rodzinę bądź znajomych na otwarcie całkowicie darmowego konta i wybrana nagroda jest twoja. Ja już uczestniczyłem w poprzedniej edycji promocji i dostałem za założenie kont mojej najbliższej rodzinie aparat cyfrowy Fugi. W tej edycji chciałbym dostać nawigacje GPS. Niestety najbliższą rodzinę kontami już obdzieliłem, dlatego liczę na Ciebie. Jeśli po przeczytaniu tego posta i dokładnym zapoznaniu się z ofertą promocyjną mbanku zdecydujesz się otworzyć w nim swoje konto podaj w formularzu moje 10 ostatnich cyfr konta. Dzięki temu zdobędę punkcik zbliżający mnie do celu. Te cyfry to ;

0233491867

Szczegóły promocji na;

www.polecambank.pl

Warto skorzystać promocja fajna i prosta, ekonto godne polecenie. Korzystam z niego prawie od początku istnienia mbanku i nie mam mu nic do zarzucenia. Zamknięcie konta podobnie jak i otwarcie jest całkowicie darmowe i bez problematyczne. Można je szybko zlikwidować po spełnieniu wszystkich warunków promocji. trzeba się śpieszyć ponieważ pierwszy etap promocji trwa do 30 listopada. do tego czasu trzeba założyć konta. następnie do 8 stycznia należy dokonać zakupów darmową kartą za co najmniej 300zl, a 1 lutego cieszyć się z przyznania nagrody która nas interesowała. Powinna przyjść paczką w niedługim czasie pod wskazany adres. Punkty można też zbierać poprzez między innymi ubezpieczenie auta lub założenie lokaty. Jeśli kogoś to zainteresowało wszystko dokładnie jest opisane na stronie mbanku.

P.S. Dziękuje z góry jeśli mi ktoś pomoże zdobyć nagrodę gwarantowaną i życzę powodzenia przy kompletacji swoich uczestników promocji.
Jan Nowak

Najnowsze wpisy