Forum Forum inwestycyjneFundusze

Propozycja Aegon na I kwartał 2008 ??!!??!!

Propozycja Aegon na I kwartał 2008 ??!!??!!

GOFER / 213.17.153.* / 2008-01-08 15:38
Noble fund Akcji - 50%
Unikorona Akcji - 10%
Arka Akcji - 20%
Credit Suisse Equity Fund (Lux) Eastern Europe (EUR) - 20%

- nie wiem za kogo mnie mają posyłając mi taki skład portwela

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
klubbe25 / 77.253.240.* / 2008-01-13 00:11
dla głupoty nie ma zadnej konkurencji
klubbe25 / 77.253.240.* / 2008-01-12 18:11
Barbasia

Zero wiedzy? delikatnie to ująłeś. Powiedziałabym, że "wiedza" jaką dysponuje niejaki
klubbe to maksymalna żenada.

bije cie kolezanko wiedza o lata swietlne

jak czytam wasze wypociny i moje reakcje sa jakie są..... bo inne nie moga byc

jak Bartoszek ci wklei ze strony kodeks etyczny a sam go nie przestrzrega piszac cały stek bzdur ... byle by pisac

a ja podaje na gg poniewaz gdybym cos napisal on wtraci swoje 3 marne grosze a ktos nowy czyta to i widzisz jak dwoje Aegonistow pisze co innego

jak on nie zna nawet oferty dokładnie

kolega piszac o Hienach, naciaganiu, prowizjach wkleja mi kodeks etyczny gdzie 6 pkt brzmi

6) Przestrzegaj zasad uczciwej konkurencji. Unikaj krytycznych wypowiedzi dotyczących
oferty innych pośredników i instytucji.

wiec pytam sie gdzie ten kodeks

ja krytykuje twoja glupote w sensie ze pleciesz sam sie gubiac zreszta kilku juz ci to napisalo


ty na mnie ze jestem hieną i szukam prowizji heheh
Bartosz Milewski / 2008-01-12 22:41 / Bywalec forum
Skoro znasz tylko punkt 6 to szkoda wielka, masz wyżej 5 dużo bardziej istotnych punktów. Pozatym TY nie jesteś dla mnie żadną konkurencją.
klubbe / 77.253.240.* / 2008-01-12 14:04
ty sie opanuj ..... znawco.... jakbym wiedzial ze reprezentujesz Aegon i piszesz takie bzdury

zaraz lecisz oczywiscie jesli mialbym władze ....

a na tym forum zakladaja o tobie tematy a ty takei bzdury tam wypisujesz
Bartosz Milewski / 2008-01-12 15:09 / Bywalec forum
mów konkretnie......
Nie będe znirzał sie do twojego poziomu, lecz ciebie widziałem na nie jednym forum i zawsze to samo zero wiedzy, tylko gg i gg.
Bartosz Milewski / 2008-01-12 15:17 / Bywalec forum
a najlepiej przeczytaj to:
Kodeks Etyczny Specjalisty AEGON
1) W swoim działaniu kieruj się zawsze dobrem Klienta, a jego interes przedkładaj nad własne korzyści.
2) W trakcie procesu sprzedaży dokonuj profesjonalnej analizy potrzeb finansowych Klienta, tak by mógł w sposób w pełni świadomy podjąć właściwą decyzję. W sposób jasny i jednoznaczny przedstaw wszelkie koszty związane z oferowaną polisą.
3) Niedopuszczalne jest udzielanie jakichkolwiek gwarancji dotyczących przyszłych wyników funduszy kapitałowych chyba, że taka gwarancja jest częścią konstrukcji funduszu, oraz udzielanie jakichkolwiek porad posiadających cechy doradztwa inwestycyjnego.
4)Utrzymuj wysokie standardy zawodowe poprzez regularne pogłębianie swojej wiedzy i kompetencji oraz zapewniaj systematyczny serwis posprzedażowy najwyższej jakości.
5) Wykonując czynności pośrednictwa wszelkie dane dotyczące Klienta pozyskuj w sposób etyczny oraz zgodny z prawem i przechowuj je zachowując zasady najwyższej staranności i poufności.
6) Przestrzegaj zasad uczciwej konkurencji. Unikaj krytycznych wypowiedzi dotyczących oferty innych pośredników i instytucji.
Barbasia / 2008-01-12 15:16
Zero wiedzy? delikatnie to ująłeś. Powiedziałabym, że "wiedza" jaką dysponuje niejaki klubbe to maksymalna żenada.
Bartosz Milewski / 2008-01-12 15:21 / Bywalec forum
Barbasiu, ja sobie już odpuściłem, zdecydowanie kiedyś tłumaczyłem mu, żżeby nie był hieną tylko człowiekiem i pomagał ludziom jeżeli ma taką możliwość, lecz widze, że do momentu kiedy nie będzie miał PROWIZJI w pisania na forum, nie bedzie nawet stwarzał pozorów .
klubbe / 87.205.179.* / 2008-01-12 00:29
moja propozycja Aegon gwarantowany
Bartosz Milewski / 2008-01-12 00:52 / Bywalec forum
Opanuj się jeszcze raz tobie mówie...........
Bartosz Milewski / 2008-01-09 12:53 / Bywalec forum
Portfel dobry , ale na czerwiec:) , przez styczeń miałbyś jakieś 15% w plecy.
W portfelu maxymalnie 10% to akcje i co mieciąc bym dokładał po 10% , jeżeli ma to byc coś ryzykownego, jeżeli bezpieczne ulokowanie pieniędzy to na obecną chwile 100% gwarantowany lub pieniężny.
felix_ck / 89.78.29.* / 2008-01-11 01:04
A ja proponuję osobiste spotkanie z doradcą, wtedy ustalisz dokładnie jakie możesz ponieść ryzyko i jakie chcesz osiągnąć dochody z tytułu twojej inwestycji???dopiero jak określisz kilka czynników będzie można określić odpowiednią dywersyfikację portfela inwestycji!!! uwierz mi na słowo że warto porównać dokładnie i się skupić nad całą strategią - wpłata jednorazowa czy regularne dokupowanie także wchodzi w grę!!! i czy chcesz zachować płynność finansową!!! jeśli chcesz porady skontaktuj się możliwe że uda mi sie pomóc tobie felix_ck@vp.pl
Bartosz Milewski / 2008-01-11 08:11 / Bywalec forum
felix_ck, kolejny przykład psełdo doradcy, który zaproponowałby jeszcze lepszą strategię :):):):)
felix_ck / 89.78.29.* / 2008-01-13 00:53
a co powiesz mi może, że nie jestem w stanie znaleźć odpowiednich predyspozycji w kliencie??? ciekawe po czym to wnioskujesz??? poza tym ja mogę zaproponować a nie będę namawiał jak to nie którzy robią!!! sam orientujesz się że może być ten rok nie ciekawy a ludzie są ludźmi i tez maja różne predyspozycje!!! bez konkretnej analizy to ja mogę ze "ślepym" w lotki pograć co najwyżej!!!
miki3d / 2008-01-08 16:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czy to jakaś ichniejsza specjalna metoda losowa?
max1224 / 195.117.209.* / 2008-01-08 15:42
faktycznie a sam nie możesz sobie ustawiać?
max1224 / 195.117.209.* / 2008-01-08 16:22
i całe szczęście bo by Cię z torbami puścili
ale oni to kurde zdywersyfikowali niech ich zczyści
zibi GO / 2008-01-08 16:44 / Bywalec forum
hi hi.Dobre.Wpuszczaja w maliny jak mnie 6 m=cy temu.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy