Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Propozycje Inwestycyjne - nieruchomości/bezpośrednie

Propozycje Inwestycyjne - nieruchomości/bezpośrednie

dtinvestments / 46.134.37.* / 2019-02-22 13:19
Witam,
Przedstawię propozycje inwestycyjne w trzech wariantach:
1. Aktywne - nawiązujemy partnerską współpracę z różnego rodzaju przedsiębiorstwami i osobami decyzyjnymi. Działajmy na zasadzie "connecting bussines" - łączymy inwestorów z przedsiębiorcami. Państwo wchodzą bezpośrednio w udziały, współpracę czy akcje, czerpiąc z tego aktywne lub pasywne zyski jako udziałowiec/partner. Mamy wiele ciekawych projektów m.in. związanych z sektorem innowacyjnym.
2. Zabezpieczone - są to inwestycje asekurowane, pozwalające na sukcesywne kumulowanie kapitału. Zabezpieczenie w zależności od projektu na majątkach, nieruchomościach, ruchomościach, aktywach spółek, oraz art. 777. Pomagamy poszerzyć, a także poprawić wyniki indywidualnego portfela inwestycyjnego.
3. Nieruchomości - przedstawienie inwestycji związanych typowo z rynkiem nieruchomości np. flipy, inwestycje w nowe budownictwo. W tym zakresie współpracujemy ze specjalistami z całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu, przewidujemy długofalową współpracę.
Piotrek2023853 / 83.26.247.* / 2020-12-21 13:05
Ja osobiście inwestuje (z powodzeniem), w rynek nieruchomości. Początkowo były to domki na wynajem, a od kilku lat postanowiłem całe siły przerzucić na Aparthotele. Jako, że jestem z południa kraju, inwestuje w górach (znam teren, znam nawyki i przyzwyczajenia turystów). Aktualnie troszkę środków, ulokowałem w Wiśle - Wisełka Apartamenty i SPA. https://wiselkaspa.pl/, polecam kontakt z Panią Agnieszką, fachura co się zowie, podpowie, doradzi i wyjaśni wątpliwości :) Pozdrawiam!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy