Forum Forum inwestycyjneFundusze

Proś ba o radą akcje FIO kategoria C

Proś ba o radą akcje FIO kategoria C

Basia1964 / 2008-06-16 19:36
Rok temu zakupiłam akcje za namową pracownicy bankudo tej pory straciłam na nich 15tyś błagam o pomoc co zrobić trzymać dalej czy sprzedać
Wyświetlaj:
krzysiek29 / 2008-06-16 20:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj to chyba nie akcje tylko fundusz akcyjny. A co do sytuacji na rynku za nami mamy juz rok bessy jeszcze rok i koniec prawdopodobnie. Aktualnie uwazam rynek powinien odreagowac ostatnie spadki gdzies pod 3000 na wig 20 a potem znow w dol. Ciekawe co wymysli arbitraz amunicji juz na zbieral wiec powoli bedzie sie szykowal do wzrostow przed koncem polrocza.A co masz zrobic z funduszem trzeba bylo myslec jak sie kupowalo wiem chciwosc ludzka jest potezna a do tego wszedzie trabili jakie zyski kazdy zarabia po 100%.Pozdr
basia19641@op.pl / 83.22.146.* / 2008-06-16 23:02
Cześć masz racje to fundusz nie jestem chciwa pieniądze miałam na lokacie poszłam je wyciągnąć ponieważ miałam problemy osobiste to pani bez trudu namówiła mnie do zakupu funduszu a ja w tych sprawach jestem laikiem dlatego prosiłam o pomoc na forum.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy