Forum Forum inwestycyjneFundusze

Prosz o radę co zrobić z euro?

Prosz o radę co zrobić z euro?

aiva / 2008-03-02 10:36
Mam dość dużą sumę w euro a biorąc pod uwagę że bardzo spada nie wiem czy sprzedać teraz czy przetrzymać. Pytanie tylko czy za pół roku stuacja uspokoi się czy euro będzie spadać dalej. Czytam opinie i nie są one optymistyczne.Proszę o radę.
Wyświetlaj:
Sea Development / 89.239.96.* / 2009-02-18 12:34
Stosunek Euro do PLN stwarza doskonałe (może niepowtarzalne) możliwości korzystnego inwestowania w Polsce.
Dzisiaj cena za luksusowy apartament w Baltic Plaza Hotel&Apartments ze współudziałem w bazie wodno-rekreacyjnej zaczyna się od 2300 euro za mkw.
Inwestycja pewna, bezpieczna i długoterminowa, a dodatkowo- przynosząca miesięczne gwarantowany zysk w wysokości nawet do 3200 zł/miesięcznie.
Może warto umieścić bezpiecznie swoje euro i czerpać korzyści finansowe przez długie lata bez żadnego ryzyka?
Może warto sprawdzić ofertę sea-development i skorzystać z obecnego wyjątkowego kursu walut.
Klubbe / 77.253.172.* / 2008-03-27 14:26
2008-03-27 09:22:33 | *.*.*.* | miki3d [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Re: Prosz o radę co zrobić z euro? [0]
Jeśli akceptujesz wysoki poziom ryzyka, to warto zainwestować w fundusze zagraniczne
akcji. Jeśli nie akceptujesz ryzyka, sprzedaj eurosy i zakup bezpieczniejsze polskie
fundusze.

bzdura

neich inwestuje w fundussze wyceneiane w euro

nie rob koledze wody
miki3d / 2008-03-27 09:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeśli akceptujesz wysoki poziom ryzyka, to warto zainwestować w fundusze zagraniczne akcji. Jeśli nie akceptujesz ryzyka, sprzedaj eurosy i zakup bezpieczniejsze polskie fundusze.
klubbe25 / 77.253.169.* / 2008-03-23 15:35
gg 3411914 podpowiem co ja bym zrobil
weisse111 / 2008-03-23 11:54 / Bywalec forum
Jeżeli chodzi o waluty - czy to euro, czy dolar czy też funt, etc.... Nie będą one szły teraz mocno w góre - spoglądając na to ze strony makroekonomicznej należy wziąć w tym wypadku przede wszystkim kredyt międzynarodowy zaciągniety przez Polaków, jest on już przy końcu spłaty, a więc Polska walczy o jak najmocniejszego zlotego, dlatego iż spadek o 1, 2 gr spowoduje wzrost odesetek kredytu nawet o kilka mln...
Zobacz na strony dtsfinance, union-investment jak masz polecane poniżej i może znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
jagoda26 / 2008-03-22 19:55
Najlepiej je zainwestować bo sprzedawać nie ma co. Może poczytaj trochę o funduszach. Np na stronie union-investment dowiesz się o promocji bez opłat.
Promocja polega na zwolnieniu uczestnika z opłat za nabycie jednostek (sub)funduszy w przypadku wpłaty środków na nowy rejestr, otworzony na jeden ze sposobów, wskazanych w regulaminie promocji. Promocja obejmuje również dopłaty do rejestru, otwartego w ramach promocji.
coś / 77.242.225.* / 2008-03-02 11:59
mam nadzieję, że dalej będzie spadać. Przynajmniej do czasu naszego wejścia do strefy euro. Jako konsument tego bym sobie życzyl.
Balrog1 / 2008-03-23 14:33 / Bywalec forum
i nie obchodzi cię że ludzie teraz tracą??
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy