Forum Forum prawneCywilne

Prosze o obiektywną opinie i pomoc - nie moge sie pozbyć lokatora - jak to moge zrobic ?

Prosze o obiektywną opinie i pomoc - nie moge sie pozbyć lokatora - jak to moge zrobic ?

wieloryb / 2009-03-10 11:50
Witam proszę o obiektywną opinie Waszą.
Kiedyś wziąłem pieniądze za sprzedaż mieszkania. Potem sprzedaż nie doszła do skutu ale w tym czasie facet wprowadził mi sie do mieszkania i siedzi tam do dzis . Musze tu powiedzieć ze z tym czlowiekiem nie podpisalem żadnej umowy. Facet mi dawałach pieniadze a ja mu tylko podpisywalem kwit ze ta kase biore na konto przyszlej umowy . Tak wiec nie ma zednej umowy sa tylko kwity na nie całą sume . Ja chcialem oddac te pieniadze temu czlowiekowi , ale on nie chce tych pieniedzy. Siedzi mi w mieszkaniu bez żadnej umowy ani najmu ani kupna - Co mam teraz robic . prosze o pomoc :(
Wyświetlaj:
mati81 / 83.25.23.* / 2009-05-07 13:46
usuwam lokatorów szubko lub maksymalnie do 3mieśięcy..... nr kom509131183 zaliczka reszta płatna po wykonaniu dzieła.
wieloryb / 2009-03-12 19:51
Czy moge go wyrzucić siła , czy moge po chamsku wejsć do mieszkania i siedzieć tam , albo czy moge tak kogos zameldowac i wprowadzić ??
Czy moge odłączyć media ??
po / 93.105.86.* / 2009-03-14 18:14
Meldunek o niczym nie swiadczy .
Art.494 KC Strona,która odstępuje od umowy wzajemnej,obowiazana jest zwrocić drugiej stronie wszystko ,co otrzymala od niej na mocy umowy; może żadać nie tylko zwrotu tego,co świadczyla ,lecz również naprawienia szkody wynikłej z niewykonania zobowiązania.
Faktem jest ,że umowa jest zawarta (ustna) potwierdzona ratami wplat.
Zerwanie umowy może być dla Pana bolesne ,Kiedy osoba nabywajaca Pana mieszkanie sprzedała swoje poprzednie mieszkanie.

Najnowsze wpisy