Forum Forum inwestycyjneFundusze

Prosze o ocene portfela - 20k PLN na 2-3 lata

Prosze o ocene portfela - 20k PLN na 2-3 lata

Gebzo / 2007-09-06 17:07
Oto i on:
10% BPH dynamicznych spółek
10% Legg Mason
10% Unikorona akcji
10% BPH europy wschodzącej
30% SEB4
30% Uni Aktywna alokacja

Zeby nie wygladalo tak groznie wspomne ze mam jeszcze wytarczajaca sume "na zycie" na Emax+ w mbanku. Z gory dzieki za komentarze. Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
jan kowalski / 2007-09-07 16:04 / Tysiącznik na forum
trochę ryzykowny, za dużo akcji jak na mój gust. Wydaje mi się, że nadchodzi następna fala spadków, ciekawe jak wytrzymasz to cisnienie??
miki3d / 83.16.54.* / 2007-09-07 11:04
Portfel jest świetny. Tylko czy wytrzymasz przez 2-3 lata nic w nim nie zmieniając?
Realop / 83.30.223.* / 2007-09-06 21:15
Ryzykowne, prawie jak New Connect. Ale nie wchodziłbym w BPH Dynamicznych Spółek na 2-3 lata - lepiej BPH AKcji na taki horyzont czasowy. Pozostałe ok jak masz "za co jeść" bo ostatnio wszystkie leca w dół.
cortez / 2007-09-06 22:31 / Bywalec forum
Jak na dwa trzy lata wybór nie najgorszy, ryzyko spore, ale nie maksymalne. Jednak ja bym zastanowił się nad jedną zmianą, dodaniem jakiś dłużnych. Właśnie zamiast bardzo nie pewnego swojej przyszłości BPHu dyn spółek. Te 10% włożyć na UnimaxDłużne.
TaS / 2007-09-06 21:55 / Tysiącznik na forum
hmmm nie wiem co znaczy suma wystarczajaca na zycie ale nie bede polemizowal :)

New Connect jest duzo bardziej ryzykowny od tego portfela :)

a co do samego portfela:
ułożony z najpopularniejszych na forum fundów - słowem niezły, ale nic nadzwyczajnego moze to idealne rozwiazanie?)...

pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy