Forum Forum finansoweKredyty

Proszę o pomoc, bank robi mnie w balona

Proszę o pomoc, bank robi mnie w balona

larkee / 89.76.88.* / 2008-11-05 20:35
Witam,

Poroszę o pomoc. Nie chcą się rozwodzić nakreślę krótko moją sytuację. kupowałem mieszkanie, oczywiście na kredyt, dokumenty były złożone we wrześniu, potem decyzja (kredyt w CHF), podpisanie umowy w październiku no i potem .....odmowa wypłaty kredytu. Mam podpisaną umowę przeze mnie i przez bank, ale bank nie chce mi wypłacić kredytu. Proponują mi PLN - z marżą 3 razy większą niż mam w umowie na CHF...
Co mam robić??? Sprzedający się denerwuje, umowa z bankiem traci ważność pod koniec listopada. Czy bank może odmówić wypłaty kredytu po podpisanej umowie??? Czy chroni mnie już prawo???
monia5555 / 195.116.69.* / 2008-11-05 22:29
witaj ja jak mialam problemy to zadzwonilam do komisji nadzoru bankowego lub do generalnego iinspektora nadzoru bankowego nr tel nie pamietam ale na informacji ci podadza podam ci meila dok@knf.gov.pl zeskanuj i wyslij im cala umowe ale se najpierw zadzwon i zapytaj co i jak napisz mi bardzo prosze jaki bank robi takie jaja moj meil moniakr8889u@tlen.pl bo ja tez czekam na decyzje kredytowa na zakup mieszkania.pozdrawiam

Najnowsze wpisy