Prosze o pomoc!!!

jgendera / 2007-12-07 18:42
Witam serdecznie
Mam problem z moją firmą bo jak już zdecydowałem się na założenie jej i chciałem się uczciwie rozliczać to po zarejestrowaniu jej i przygotowaniu dokumentów do ZUS i US okazało się że brakuje mi umowa na zajmowany lokal. Ja prowadzę remontowa firme i jestem w niej sam i nie mam lokalu a zarejestrowałem firme na mieszkanie gdzie mieszkam ale że wynajmuję je od kolegi który wyjechał to nie mam umowy najmu z nim żadnego poza tym nie mam tez zameldowania bo nie mam poprostu i nie wiem co mogę teraz zrobić by nie okazało się ze US czy ZUS mi jakiejś kary nałożył a już mijają 2 miesiące i nic nie zrobiłem z tym bo nie wiem co.Prosze o pomoc i może nie muszę miec tego dokumentu jak ja świadcze usługi nie wiem naprawdę. prosze pomocy !!!!
Wyświetlaj:
menagersosnowiec / 2007-12-10 22:43
Mogę panu w tym pomoc prosze o kontakt
Prosze napisac gdzie pan mieszka

menager-sos@wp.pl
przewodnick / 2007-12-07 21:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Musisz miec umowe i to oryginał do wglądu, bo każda firma musi mieć siedzibę. Wyślj umowę mailem do kolegi - niech jak najszybciej odesle podpisany egzemplarz
US może ukarać Cię manadatem skarbowym.
hwdziob / 2007-12-07 22:21
Jesteśmy młodymi emerytami. Mieszkamy z mężem na osiedlu domków jednorodzinnych na którym jest sklep spożywczy i kiosk ruchu.Domek nasz jest usytuowany przy drodze przelotowej w mieście .Przy naszym ogródku jest przystanek autobusowy. Chcielibyśmy uruchomić coś własnego.Nie boimy się pracy. Namawiam męża na uruchomienie zakładu szewskiego (ma smykałkę i jest pracowity) . Może ktoś życzliwy i mądrzjszy coś by nam doradził-będę bardzo wdzięczna. A co ja bym mogła robić? Może ja kiedyś też pomogę.
Cezarpoland / 212.33.92.* / 2007-12-08 16:43
Witam.Jestem przedsiębiorcą z Białegostoku.Prowadzę hurtownię z kominkami.Jestem zainteresowany otwarciem placówek w całej Polsce.Myślę,że moglibyśmy porozmawiać na ten temat i być może podjąć konkretne działania.Gdybyście byli Państwo zainteresowani proszę o kontakt pod numer tel 71-234-024 badź kontakt mailowy: malinowski@bialan.pl
Pozdrawiam
Adam Malinowski
"Cezar Poland Adam Malinowski"
przewodnick / 2007-12-08 13:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Odpowiedź jest prosta - musicie robić to na czym się znacie i musicie lubić zajęcie które wybierzecie. Zakłady szewskie nie przędą zbyt dobrze - bardziej opłaca się kupić tanie buty chińskie..... Przy przystanku dobrze sprawdza się kiosk ruchu, fast-food.
przewodnick / 2007-12-08 13:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A może pranie z prasowaniem - klient zostawia np. koszule rano a odbiera czyściutkie i pachnące po powrocie z pracy, lub następnego dnia ?

Najnowsze wpisy