Proszę o poradę

29-bea / 2007-09-12 19:50
W ubiegłym roku zainwestowałm srodki w funduszach inwestycyjnych:1)akcji, 2)srednie spółki 3) małe i srednie spółki- na wszystkich mam zarobek .Nie są to duże sumy bo nie inwestowałm duzych kwot, jednak nie chciałabym ich stracić.Jakie jest wasze zdanie czekać czy wycofać sie do bezpiecznych funduszy ,
Wyświetlaj:
ares2k / 82.47.37.* / 2007-09-13 00:21
ciezka sprawa teraz straszna nerwuwaka jest....obserwuj sytuacje na gieldzie dzis bylo wybicie ale jak nie uda sie przebic oporu w okolicach 61550 na wigu to ja bym pozbyl sie akcji mo moze wszystko oleciec. Jakby cos sie stalo niedobreg i pojawilby sie trend spadkowy na wigu (przebicie 58tys punktow) to powinnas sprzedac ratujac zysk bo wtedy wszystko moze glegoko upasc...ale miejmy nadzieje ze nie. ktorz to wie?
dla mnie jest jednak nieciekawie i lepiej byc przygotowanym na realizacje zysku (tymbardziej ze po doku usi byc on znaczny)
rafal-malkiewicz / 2007-09-15 17:50 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
hej, zgadza się teraz sytuacja jest bardzo niepewna. Widać dużą awersje do ryzyka. Obrót na giełdzie jest niski co wskazuje, że wzrosty są mało znaczące. Sądzę, że będą spadki, trudno okreśłić dokładnie kiedy, lecz może ruszyć lawina ludzi którzy będą chcieli wycofać swoje fundusze i wtedy będzie za późno. Sprzedawaj kiedy wszyscy kupują, kupuj kiedy wszyscy sprzedają, to jedna z wielu zasad dotycząca inwestowania. ja sprzedałem wszytko i jestem poza rynkiem pozdrawiam
kiler1 / 2007-09-15 23:09 / Bywalec forum
pozwole sobie zauwazyc ze spadki to juz sa od jakiegos czasu:]] a co do zasady sprzedawaj kiedy wszyscy kupuja i kupuj kiedy wszyscy sprzedaja to niepraktyczna troche zasada

pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy