Forum Forum inwestycyjneFundusze

PROSZE O RADE PANA SEBASTIANA DRUTKOWSKIEGO

PROSZE O RADE PANA SEBASTIANA DRUTKOWSKIEGO

t56 / 193.238.200.* / 2007-08-11 14:17
PROSZE O POMOC LUB DORADZIC NA TEMAT aukcji w banku MILLENIUM - aukcje sa co 15 dni -= jaka jest zasada i jaka kwota wchodzi w gre , jakie oprocentowanie itd CZEAKM NA WYPOWIEDZ I WYJASNIENIE BARDZO PROSZE Z GORY DZIEKUJE I CZEAKM
Wyświetlaj:
sebastian.drutowski / 2007-08-11 23:11 / "Uznany doradca inwestycyjny"
Niestety będę musiał Panią rozczarować. Nie specjalizuję się po prostu w lokatach i nie chciałbym podawać do końca nie sprawdzonych informacji. Z tego co podejrzałem na stronie Banku Millennium jest dostępny regulamin tej aukcji. Myślę, że wszystkie szczegółowe informacje, a w szczególności odnośnie kwoty jaka wchodzi w grę przy takiej aukcji pomogą udzielić Pani dodatkowo pracownicy Banku Millennnium. Popatrzyłem też na wyniki tej ostatniej aukcji. Oprocentowanie wygrywających lokat wahało się w przedziale od 3,95% - 5,34%, przy czym tą za 5,34% wygrała tylko jedna osoba. Średnie oprocentowanie wygrywających lokat wynosiło 5,04. Ale mam zupełnie inną sugestię. Czy to koniecznie musi być lokata? A może to chodzi o samą aukcję? Otóż na rynku dostępne są produkty pod nazwą konto samooszczędnościowe. W Polbanku (banku z greckim kapitałem) takie konto oprocentowane jest właśnie 5% w skali roku. Prowadzenie takiego konta jest bezpłatne. Może Pani na niego wpłacać i wypłacać bez groźby utraty odsetek (niewątpliwa przewaga nad lokatą). Oczywiście dostaję do tego Pani kartę debetową też za free. Konkurencyjne konto, działające na prawie takich samych zasadach prowadzi ING Bank Śląski, z tym że oprocentowanie jest niższe - tylko 3,5%. Proszę odwiedzić strony internetowe obu banków i tam znajdzie Pani więcej szczegółów. Ze swojej strony uważam, że takie konto jest dużo nowocześniejsze od tradycyjnej lokaty, bo ma Pani dużo większą płynność posiadanej przez siebie gotówki. Wysoko oprocentowane lokaty ma też Getinbank - chwali się, że najwyżej na rynku - nie zawadzi przyjrzeć się też tej propozycji. Pomogłem jak byłem w stanie. Pozdrawiam
t56 / 193.238.200.* / 2007-08-13 19:59
SERDECZNIE PANU DZIEKUJE sam PAN wie -co powiedza mi Panie w banku a ja chcialam uslyszec opinie od PANA / cenie pana wiedze / jeszcze poczytam regulamin i cos zdecyduje DZIEKUJE BARDZO
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy