Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Protecta Finance - opinie

Protecta Finance - opinie

Lamar / 87.207.86.* / 2009-12-06 21:00
Chciałbym wysłać CV na ogłoszenie Protecta Finance jako doradca finansowy. Widzę, że ofertę mają niebagatelną i się zastanawiam. Czy ktoś zna tę firmę lub już tam pracuje? Proszę o opinie.
Wyświetlaj:
sailor205 / 185.65.135.* / 2015-11-25 13:12
Jestem doradcą terenowym. Pracuję od 2 lat. Bardzo trudna praca ale produkt jest rewelacyjny. To pierwsza usługa, którą sprzedaje, która naprawdę pomaga i zabezpiecza biznes klienta. Wcześniej miałem trochę problemów etycznych związanych z sprzedawanymi produktami (plany inwestycyjne) dlatego postanowiłem zmienić pracę i wybrałem Protecta Finance. Dzisiaj jestem zadowolony z wyboru chociaż początki były dla mnnie bardzo trudne, gdyż trudno mi było o klientów w poczatkowej fazie. Na szczęście się przełamałem i udało się zrobić wynik. Dobrze, że nie jest to korporacja i atmosfera w firmie jest przyjacielska. Co do zarobków to jest nieźle. Może w Warszawie zarobiłbym trochę lepiej ale tutaj cenię sobie również atmosferę.
Anna708 / 77.91.49.* / 2015-09-23 14:10
Pracuje w Protecta Finance we Włocławku od 2 lat. Pozytywna energia, kompetentność i ambicja to cechy tych fajnych ludzi, którzy tworzą zgrany zespół.Zawsze można liczyć na pomoc każdego z osobna i rozwinąć skrzydła.To miejsce rozwojowe i przyszłościowe.
Adam812 / 50.7.139.* / 2015-09-21 13:13
Ja pracuję w Protecta już 3 lata. To bardzo trudna praca, niemniej lubię ją z kilku powodów. Po pierwsze pomagam przedsiębiorcom urchonić ich biznes przed nieprzewidzianymi okolicznościami. Kilku z nich już mi podziękowało, za to, że skorzystali z naszych produktów zanim byłoby za późno. To dla mnie wielka satysfakcja. Po drugie prowizje, które wypracowuje na swoim stanowisko są bardzo dobre. Muszę na to ciężko tyrać ale moim zdaniem warto. Po trzecie atmosfera w tej firmie jest wyjątkowa. To mała firma, dlatego też relacje międzyludzkie są tutaj bardzo bliskie i ciepłe - nawet z prezesem :). To niewyobrażalne w dużej firmie...
Marcin702 / 5.172.247.* / 2015-09-15 11:34
Fachowe doradztwo i wiedza pomogły uchronić moją firmę przed bankructwem. Dzięki nim mogłem przygotować się zawczasu na ewentualne ryzyko związane z ciężką chorobą i śmiercią. Poukładać sprawy prawne i finansowe, zabezpieczyć się odpowiednio na różne okoliczności.Dzisiaj śpię spokojnie i wiem, ze to był dobry wybór.
Paula255 / 46.246.124.* / 2015-09-10 12:04
Pracuję w Protecta Finance we Włocławku od 5 lat. Nie zgadzam się z niektórymi poniższymi opiniami. Dla mnie to świetny pracodawca. Pracowałam już w swoim życiu w kilku miejscach i tutaj czuje się najlepiej. Szefowie szanują swoich pracowników. Warunki pracy są bardzo dobre - dostęp do biura, profesjonalne materiały sprzedażowe. Poza tym system prowizyjny jest rewelacyjny. Oczywiście jak ktoś chce pracować i się do takiej pracy nadaje. Dla mnie dużym plusem jest to, że firma nie jest duża. Dzięki temu szefowie są elastyczni a nie jak w korporacji, gdzie nawet najprostszą sprawę musi załatwiać kilkadziesiąt osób. Ja z czystym sumieniem polecam pracę w Protecta Finance.
antek z W / 77.115.219.* / 2013-05-26 16:24
Protecta to ściema - prowizje niższe niż DSA, produkty - ubezpieczenia na życie nieciekawe i niedochodowe. Kierownictwo firmy to zupełna porażka. Prezes ma gabinet najbliżej wyjścia bo inaczej mógłby się zgubić. Wiceprezes ma bogate doświadczenie, bo wcześniej była sklepową na stoisku swojego byłego męża w hali targowej. Szkolenia organizowane są w pałacu bursztynowym ale dla słuchaczy było tylko troszkę kawy i po biszkopciku. Prowadzący szkolenia opowiadają "dziwne rzeczy". Nie polecam.
max1140 / 5.104.224.* / 2014-06-25 14:55
Piszesz wszędzie to samo jakbyś miał żal bo pewnie ci tam nie wyszło i byłeś beznadziejnym doradcą. Poza tymm nie znasz nawet oferty firmy. Protecta Finance zajmuje się tworzeniem planów sukcesji majątku firmy.
Pracowałem tam przez 1,5 roku i miło wspominam sobie współpracę. Prezes tej firmy stawia przede wszystkim na uczciwość i dobre wykształcenie doradców aby klient był jak najlepiej obsłużony. Z tego też powodu wiele osób się nie nadaje przez co muszą pogodzić się z gorzką prawdą i wypisują dziwne rzeczy. Szkoda...bo firma naprawdę jest warta polecenia i kto chce być dobrym sprzedwacą i doradcą w branży finansowej i sukcesyjnej tutaj otrzyma dobry szlif. Polecam
Edek z T. / 77.91.49.* / 2013-03-25 10:08
Jeśli chodzi o firmę Protecta z Włocławka to współpracowałem z nimi w latach 2011-2012.
Wynagrodzenie prowizyjne dość jasno rozliczane i co najważniejsze zawsze na czas. Bez wielkiej presji na wynik ale za to z fajnym systemem motywacyjnym czyli wszystko zależy od samego siebie. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Aha nie mylić firm z Klisza i Włocławka, moja opinia dotyczy PF z Włocławka
karoool / 178.36.114.* / 2011-03-24 10:22
Osoby ktore zarządzają tą Spółka na zbiór niekompetentnych i bez doświadczenia osób. Jedynym czym wcześniej się zajmowali to sprzedażą OFE!!!Prezes ma doświadczenie jedynie w akwizycji. Rotacja pracowników jest olbrzymia. Nie polecam - miałem kontakt z tymi oobami. Myślą tylko jak zarobić kosztem innych.,
Rizi / 109.199.18.* / 2014-06-30 14:07
Czyli jesteś osobą, która sobie nie poradziła w tej pracy:). Poszukaj etatu i będziesz najszczęśliwszy na Ziemii - 1500 do ręki i rób co chcesz!!! A doświadczenie w sprzedaży jest dziś podstawą do zbudowania biznesu... Widać pojęcia o tym nie masz skoro takie rzeczy piszesz.
Anoniom Kalisz / 87.248.90.* / 2010-05-14 16:24
Protecta jest nie uczciwą firma, jeśli chodzi o siedzibę z Kalisza, pracowałem u nich całkiem nie dawno. Nie rozliczyli się ze mną aż do dzisiaj a minęło już 4 miesiące, na dodatek z OFFe, które obiecywali niewiadomo, jaką kasę dali mi parą złotych a nie jak obiecywali kokosy. Uważam, że jest to firma nie uczciwa i źle rozliczająca się z pracownikami zawszę na swoją korzyść. Uważajcie na tą firmę po wypisaniu inwestycji z klientem zostawiali go na pastwę losu. I miał sam sobie radzić.
anonimo / 188.147.201.* / 2009-12-18 23:42
Oferta może i niebagatelna.... Praca: ponoć dostajesz klientów do obsługi - nieprawda, wynagrodzenie prowizyjne i nie do końca uczciwe, ciężko się doprosić nawet o materiały szkoleniowe a i oferta wcale nie najlepsza, więc proponuję Ci się zastanowić czy chcesz tam pracować.
zaintersowany / 77.91.60.* / 2010-07-14 19:30
Protecta Finance to firma z Włocławka i obsługuje tylko przedsiębiorców, a Protecta Polska to firma z Kalisza i zajmuje sie tzw detalem i proszę nie mylić firm
zigi34 / 77.254.92.* / 2010-02-11 12:26
hej
możesz coś więcej napisać na temat tej firmy
jak wygląda praca i faktyczne zarobki

A ty LAMAR pracujesz już ?
llllllllllllllllllllllllll / 194.181.127.* / 2010-03-02 12:02
To jest prawie to samo co DSA SA. Poczytaj o tej agencyjce to sie przekonasz.
xxll / 46.204.81.* / 2012-04-23 22:13
Jaki malutki człowiek musiał napisać o DSA agencyjka ? Człowiek małej myśli o misiowym rozumku.

Najnowsze wpisy