Forum Forum dla firmZakładanie firmy

prowadzenie własnej firmy w Polsce

prowadzenie własnej firmy w Polsce

english man / 2012-10-08 11:51
Czy ktoś z was prowadzi może własną firmę? Pzrez kilka lat prowadziłem biznes w Holandii, teraz chcę wrócić i zacząć w Polsce, ale o realiach polskich nie wiem za dużo. Jak się tutaj prowadzi firmę, czy warto zaczynać w ogóle?
Wyświetlaj:
aragorn759 / 31.174.232.* / 2012-12-31 21:04
wiesz zależy jaką działalność chcesz rozpocząć. Ale myślę, że warto tylko też dość ważne jest to, żeby się wypromować. Dobrze pomyśleć o reklamie, a w tym, żeby zaistnieć może ci pomóc ta firma http://advancedart.pl/about rzetelna, ale też skuteczna.
grzegor / 164.127.185.* / 2012-10-15 14:48
Założenie firmy to jeden z lepszych sposobów żeby się dorobić w dzisiejszych czasach. Co do biurokracji, to była ona zawsze, ale jakoś ludzie sobie z nią radzą ;) Wg mnie bardziej trzeba pomyśleć o reklamie i rozgłosie dla swojego biznesu – poczta pantoflowa jest ważna, ale bez dostępnych informacji o firmie ciężko będzie zdobyć nowych klientów, mam na myśli różnego rodzaju strony gdzie zagląda sporo zainteresowanych ludzi, np. Panoramę Firm. Kilku moich znajomych prowadzi biznes i jakoś sobie dają radę, pomimo kryzysu i wspomnianej biurokracji
grzesiek_pac12 / 2012-10-08 14:02 / Bywalec forum
w obecnej sytuacji to jest wg mnie lepsza opcja niż etat i bardziej pewna, poza tym jak jest dobry pomysł to się utzrymasz bez problemu na rynku
Fakir12 / 2012-10-08 15:13 / Bywalec forum
Gorzej jak się do Ciebei skarbówka albo ZUS doczepią, wtedy już nie jest tak fajnei i różow... a z tego co wiem urzednicy z US mają prowizję za każdą karę ...

Najnowsze wpisy