Forum Forum emerytalneOFE

prowizje akwizytorów OFE

prowizje akwizytorów OFE

gepetto78 / 83.9.165.* / 2009-05-12 14:40
Na forum jest zapewne wielu akwizytorów OFE. Sam zastanawiam się nad tym zajęciem, nie wiem tylko jednak dla jakiego funduszu ;) Nie ukrywam, że istotne jest wynagrodzenie. Poznałem stawki jednego z OFE jednak chciałbym je porównać z innymi firmami. Przejrzałem forum, ale nie znalazłem nic oprócz stwierdzeń "kilkaset złotych za przepisanego klienta" Czy to jest jakaś tajemnica poliszynela?
Moja prośba do osób które się tym zajmują jest taka, aby podali jakie otrzymują wynagrodzenie za przepisanie klienta + jaka prowizja od kapitału (podobno wszędzie opiera się to na 2 składnikach) Oczywiście nie chcę znać dla jakiego ktoś pracuje OFE, to niech pozostanie anonimowe;) Z góry dzięki ;)
Wyświetlaj:
eme / 83.22.46.* / 2009-05-13 07:18
Gepetto78 z pelnym szacunkiem ale zdradz najpierw czym ty sie zajmujesz dla kogo pracujesz i ile zarabiasz. Moze ja bym sie zatrudnil tam gdzie ty?
Morpheo / 2009-05-12 22:05
gepetto78, czytając to co piszesz trudno zrozumieć Twoje intencje. Najpierw piszesz

Sam zastanawiam się nad tym zajęciem, nie wiem
tylko jednak dla jakiego funduszu ;) Nie ukrywam, że istotne jest wynagrodzenie. Poznałem
stawki jednego z OFE jednak chciałbym je porównać z innymi firmami.


a później

Moja prośba do osób które się tym zajmują jest taka, aby podali jakie otrzymują
wynagrodzenie za przepisanie klienta + jaka prowizja od kapitału (podobno wszędzie opiera
się to na 2 składnikach) Oczywiście nie chcę znać dla jakiego ktoś pracuje OFE, to niech
pozostanie anonimowe;)


W jaki więc sposób chcesz się dowiedzieć, gdzie płacą najlepiej, jak łaskawie pozwalasz nie przyznawać się akwizytorom, jaką kwotę do jakiego OFE a raczej PTE przypisać?? Wychodzi na to, że po prostu ciekawość Cię zżera ileż to ludzie na Twojej emeryturze zarobią...
Jeżeli jednak się mylę i faktycznie chcesz pracować - pracuj dla tej firmy, do której masz przekonanie. Taka rada. Nie zawsze sugerowanie się pieniędzmi ma sens. Ja osobiście nie mam najmniejszego zamiaru dzielić się z Tobą informacjami o moich zarobkach i pewnie Cię to nie dziwi. Zapewne jednak znajdą się tacy, którzy napiszą ile zarabiają...

Najnowsze wpisy