Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Prywatna Opieka Zdrowotna dla Ciebie i Twojej Rodziny

Prywatna Opieka Zdrowotna dla Ciebie i Twojej Rodziny

Jakub S7 / 2010-04-09 15:11
Doskonała oferta pracy Dla CIEBIE

dlaczego?

PONIEWAŻ

SIGMAPRO7 To:
-stały dochód co miesiąc atrakcja dodatkowa
- PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA DLA KAŻDEGO KTO SIE ZAREJESTRUJE w ciągu pierwszego miesiąca pracy po przekroczeniu 6 osób którym zostanie polecony produkt ( a jest to własnie Prywatna Opieka medyczna) dostęp do prywatnych lekarzy otrzyma za darmo!!


warto sie tym zainteresować wszystkie informacje podam na maila:
kante@wp.pl

tutaj znajdziecie całą potrzebną wiedzę oto moja strona internetowa: www.sigmapro7jakub.blogspot.com

tutaj można sie zarejestrować: http://www.sigmapro7.com/rejestracja/step1.php?polecajacy=PPI85801670

NIE WAŻNE SKĄD JESTEŚ NASZE PLACÓWKI SĄ W CAŁEJ W POLSCE W KAŻDYM MIEŚCIE!!!

zapraszam
Jakub Stępka
Wyświetlaj:
lider sp7 / 77.254.2.* / 2010-04-18 16:38
Witam. Chciałem poinformować o zmianach jakie wprowadziła firma Sigmapro7. Długo zapowiadane, sceptycy zapowiadali że nie zostaną wprowadzone ale jak widać się przeliczyli. Sigma rozwija sie coraz lepiej co oczywiście pomogło wprowadzić zmiany - zarówno ulepszające produkt, jak i sam plan marketingowy. Dzieki temu wszystkiemu firma wskoczyła na kolejny poziom rozwoju ... Wierzymy że świat MLM jak i nowi potencjalni uczestnicy to docenią
A jakie zmiany?
- produkt- stał sie teraz bardziej konkurencyjny, opisywany jest nawet na największych portalach w Polsce
-gratyfikacje - są na wyższym poziomie i jest ich więcej - będą przysługiwać Ci gratyfikacje - osobista, nadrzędna i specjalna - 3 razy większa szansa na zarobienie upragnionych pieniędzy
- pakiety - zupełna nowość... wybierasz pakiet z którego chcesz korzystać jako uczestnik. Jeśli np. nie jesteś pewien systemu możesz skorzystać z pakietu minimum który kosztuje tylko 40 zł
- szybka i łatwa rejestracja - liderzy Sigmy pomogą Ci w wszystkich procedurach, które stały się bardziej przejrzyste
- profesjonalne szkolenia - szkolenia na coraz wyższym poziomie i w różnych formach - pozwolą Ci posiąść wiedzę doświadczonych MLM-owców dzięki czemu efektywniejsza stanie się twoja praca

to taki krótki opis żeby nie zanudzać

- szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.sigmapro7.com
zakary102 / 212.116.220.* / 2010-04-19 15:04
40 zł - to naprawdę mało jak na mlm ... z tego co wyczytałem to jest tez opieka zdrowotna
jakby mogl Pan napisac cos o szerzej o sposobie zarabiania i produkcie jaki trzeba polecac, bo na tej stronie niestety nie znalazłem takiej informacji
omsignum / 2011-03-02 13:21
Chętnie odpowiem na pytania dotyczące współpracy w ramach OM SIGNUM. Proszę o kontakt. 606 207 306

Najnowsze wpisy